fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/15:45

Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hakkında

Okulumuz Maltepe'de 2011 yılından beri eğitim öğretime devam etmektedir. Yaklaşık yedi yıldır 150'ye yakın öğrencisini büyük bir özveriyle mezun etmiş, üniversitede sağlık alanlarında %70 başarı sağlamış; öğrencilerine özel sağlık kurum ve kuruluşlarda iş bulma imkanı sağlamıştır. Mezun öğrencilerimiz hala prestijli hastanelerde aktif olarak çalışmaktadır. Okulumuzun butik olması sebebiyle öğrenci sayısının az, iletişimin kuvvetli, eğitimin birebir sağlanması bakımından büyük olanak sağlamaktadır. Danışman öğretmenlerimizin desteği ile her öğrencimizin koçluk sistemi ile takip edilmesi; öğretmen-veli iletişiminin devamlılığı öncelikli hedefimizdir. Böylece okulumuz; öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve idari kadromuzla büyük bir aile ortamı oluşturmaktadır. Milli Eğitimin amaç ve ilkeleri doğrultusunda; sağlık meslek eğitimi vermek suretiyle, mesleğiyle ilgili yenilik ve gelişmeleri araştıran, üreten, Atatürk İlkelerine ve Cumhuriyetimizin temel değerlerine bağlı, birey ve toplum sağlığına kendisini adamış, acil durumlarda hızlı ve doğru karar verebilen, bedenen sağlıklı, güçlü, dikkatli, titiz ve soğukkanlı sağlık personeli yetiştirmeyi kendine misyon edinmiş bir kurumuz.

 • Nn

  Şuanda yiğenim bu okulda eğitim görmekte. Bu gelecek yıl son yılımız olucak. Öğretmenler çalışanlar çok ilgili çok disiplinli bir yer. Çok cana yakınlar ve her şekilde sizinle uzlaşmacı ve çözüm odaklı yaklaşımları var. Çok memnunuz. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • Bh

  Kardeşim bu okulda öğrenim görüyor. Çok ilgililer. Eğitimi güzel 3. Yılımız memnunuz

 • Vv

  Çok kalabalık değil. Ilgili bir okul

 • O

  Öğretmenler çok iyi. Tüm dersleri günlük hayatımıza yaşadığımız şeylere uyumlu bilgi ve örneklerle öğrenmemizi sağlıyorlar. Sağlık dersleri de çok eğlenceli geçiyor. Uygulamaları yaparak ve yaşayarak öğreniyoruz. Gezileri ve sosyal etkinlikleri de çok eğlenceli.

 • EE

  Sağlık meslek liselerini araştırırken dikkatimi çekmişti okul atmosferi çok güzel. Eğitimi diğerlerine göre daha başarılı geldi bize.Öğle arası öğrencileri dışarı çıkarmıyorlar.

 • FE

  Başlangıçta hemşire yardımcılığı bölümü olduğu için tereddüt yaşamıştık fakat daha sonra kızım üniversitede yine sağlık ile ilgili bölüm kazanınca ek puandan faydalanmış olduk. Bizim için avantajlı bir tercih oldu.Okulda sadece hemşire yardımcılığı bölümü var bu arada.

 • BK

  Kardeşim bu okulda okuyor 3.senesi ve severek gidiyor. Eğitimi başarılı öğretmenleri çok ilgili.Yalnız sabah geç kalan öğrencileri izinsiz içeri almıyorlar bu konuda çok katılar.

 • MY

  Okul Maltepede bulunan özel sağlık liselerinde en samimi olanlardan bence her an gidip çayınızı içebilirsiniz. Sizi çok güler yüzlü karşılıyorlar. Eğitimi güzel ve mezunları sağlık liselerine oranla gayet başarılı.Bina biraz eski ve küçük. Onun dışında şirin bir yer.

 • AD

  Eğitim kadrosu çocuğuma çok yardımcı oluyor, oldukça ilgililer. Oğlum da okulundan son derece memnun. En büyük avantajlarından biri de büyük bir bahçesi olması. Çocuklar nefes alıyor bari!

 • TD

  Küçük bir okul olması nedeniyle başarılı eğitim kadrosu tarafından öğrencilere bireysel olarak gerçekten ilgi gösteriliyor. Çocuğunuzun geleceği için güvenebileceğiniz bir kurum. Konumu ve metroya yakın olması da ulaşım için büyük bir artıBinası çok yeni değil ama bahçede meyve ağaçları var :)

 • Hi

  Çocuğum bu okulda okuyor çok memnunum õğretmenleri ve idaresi çocuklarla çok ilgili bu sene 2 .yilimiz her şey iyi gidiyor.

 • ÇB

  Maltepe bölgesinde en iyi sağlık meslek lisesi. En iyi öğretmenler en iyi dersler bu okulda veriyorlar. Çok memnunuz size de tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Süreyyapaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İletişim Bilgileri

Girne Mah. Atatürk Cad. Çiçek Sokak No:8 Maltepe/istanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum