fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi

Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde bulunan özel eğitim kurumudur. Bu kurum öğrencilerine üniversiteye hazırlık sürecinde tüm yönetim ve öğretmen kadrosuyla destek olmaktadır. Öğrencilerin başarısını yakından takip eden bu okul, öğrencilerinin gelişme sürecini bireysel olarak izlemektedir. Konu tarama testleriyle öğrenci başarıları analiz edildikten sonra kişiye özel çalışma programı çıkarılmakta ve öğrenci ek ders ve etütlerle desteklenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin yatkın olduğu alanlar kişilik envanteri ve analiz edilen sınavlarla yatkın olduğu meslekler belirlenir ve öğrenciye sunulur. Buradaki amaç öğrencinin kararsızlık ve kafa karışlığını gidererek hedefine daha emin adımlarla ilerlemesini sağlamaktır. Bu bağlamda öğrenciler için kariyer günleri düzenlenmektedir.
Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi, öğrencilerinin akademik başarılarının yanında sosyal ve kültürel gelişimini de önemsemektedirler. Okul imkanlarını buna göre tasarlayan Yeni Vizyon, fiziki açıdan öğrencilerin kendine katkı sağlayabileceği bir konumdadır. Okulun öğrenci kulüplerinde birçok etkinlik ve aktivite düzenlenmektedir. Her öğrencinin en az bir kulüpte aktif görev alması okul tarafından teşvik edilmektedir. Aynı zamanda sınav döneminde olan öğrenciler için motivasyon çalışmalarına yer verilmekte ve geziler düzenlenmektedir.
Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Yabancı dil eğitimini yoğunlaştırılmış bir şekilde veren bu kurum, öğrencilerinin İngilizce okuma, yazma ve konuşma konusunda üst düzey yetkinliğe sahip olarak mezun olması amaçlanmaktadır.
Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi, öğrencilerinin çağdaş, üretken, öğrenmekten hayatı boyunca vazgeçmeyecek, doğru bilgiye giden yolları bilen ve edindiği bilgiyi kullanabilen, sorumluluk sahibi gençler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Ulu önder Atatürk'ün izinden giden, cumhuriyetin laik yapısını benimsemiş, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyleri geleceğe taşımayı ilke edinmişlerdir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeni Vizyon Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Pinartepe Mah. Şehit Celal Madendere Cad. No:57, İç Kapi No:1, Büyükçekmece / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum