fb

Beşiktaş Liseleri

Beşiktaş bölgesindeki tüm kolej ve devlet liseleri arasından size en uygun olan okulu bulun; okulların bilgilerine, eğitim kalitesi hakkında yorumlarına ve fotoğraflarına ulaşmak için listelerimize hemen incelemeye başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
40 okul bulundu.
Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş GEO Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş GEO Koleji Anadolu Lisesi

Çocuğum yurt dışı seyahatindende çok büyük bir ders edindi. farklı bir dil bilmenin aslında okuduğu zorunlu bir ders ol...

Özel Beşiktaş Sınav Temel Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Sınav Temel Lisesi

İlgili öğretmenler ve kaliteli yayınlar. kesinlikle tavsiye ederim.

Özel Şişli Terakki Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Şişli Terakki Anadolu Lisesi

Özel Şişli Terakki Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Amerikan Robert Lisesi Özel Okul
Özel Amerikan Robert Lisesi

Özel Amerikan Robert Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi

Özel Beşiktaş Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Boğaziçi Temel Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Boğaziçi Temel Lisesi

Özel Beşiktaş Boğaziçi Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Uğur Temel Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Uğur Temel Lisesi

Özel Beşiktaş Uğur Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şişli Terakki Sosyal Bilimler Lisesi Özel Okul
Özel Şişli Terakki Sosyal Bilimler Lisesi

Özel Şişli Terakki Sosyal Bilimler Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstek Özel Atanur Oğuz Fen Lisesi Özel Okul
İstek Özel Atanur Oğuz Fen Lisesi

İstek Özel Atanur Oğuz Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Ata Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Ata Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Ata Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstek Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi Özel Okul
İstek Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi

İstek Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Turem Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Turem Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi

Özel Turem Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şişli Terakki Fen Lisesi Özel Okul
Özel Şişli Terakki Fen Lisesi

Özel Şişli Terakki Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Turem Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Turem Akşam Lisesi

Özel Turem Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Yıldız Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Yıldız Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Yıldız Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Yıldız Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Yeni Yıldız Anadolu Lisesi

Özel Yeni Yıldız Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ulus Musevi Lisesi Özel Okul
Özel Ulus Musevi Lisesi

Özel Ulus Musevi Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş  Mef Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Mef Okulları Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Mef Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Kültür Koleji Temel Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Kültür Koleji Temel Lisesi

Özel Beşiktaş Kültür Koleji Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Birey Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşiktaş Final Okulları Temel Lisesi Özel Okul
Özel Beşiktaş Final Okulları Temel Lisesi

Özel Beşiktaş Final Okulları Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

MSÜ Dev. Kon. Müzik Ve Sahne Sanatları Lisesi Devlet Okulu
MSÜ Dev. Kon. Müzik Ve Sahne Sanatları Lisesi

MSÜ Dev. Kon. Müzik Ve Sahne Sanatları Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bingül Erdem Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bingül Erdem Anadolu Lisesi

Bingül Erdem Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beşiktaş Liseleri

Beşiktaş liseleri arasından aradığınız en iyi liseleri Beşiktaş liseleri listemizi inceleyerek hemen keşfedin. Beşiktaş'ta lise eğitimi veren tüm özel ve devlet okullarına dair detaylı bilgiler, okul fotoğrafları, bursluluk sınav tarihleri, taban puan bilgileri, eğitim felsefesi, birinci ve ikinci olarak verilen yabancı dil eğitimi, okul faaliyetleri, öğrenciler için sağlanan imkanlar, üniversiteye geçiş rehberlik hizmetleri ve sınıflarda yer alan ortalama öğrenci mevcuda kadar birçok bilgiye kolayca ulaşarak, aradığınız idel okul seçiminizi gerçekleştirin.


Beşiktaş ilçesinde yer alan Levent Liseleri, Kabataş Liseleri, Yıldız Liseleri ve Gayrettepe Liseleri Beşiktaş'ta en çok tercih edilen okullardır. Beşiktaş'ta üniversiteye geçecek ve son sınıfa devam eden öğrencilerin eski adı YGS-LYS yeni Yüksek Öğretim Kurumlarına Geçiş Sınavlarında elde ettikleri puanlar ile öne çıkmaktadır. Beşiktaş liseleri bu yüzden çevre ilçelerden de birçok öğrencinin tercih ettiği liselerdir. Büyük başarılar elde etmiş birçok öğrencinin tercih ettği devlet anadolu liseleri, fen liseleri, sınava hazırlık sürecinde temel liseler, kendini kanıtlamış kolejlere dair tüm bilgilerine okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Beşiktaş lise ücretlerini görüntüleyerek bütçenize en uygun okulu hemen keşfedin. Listelerimizde yer alan tüm kolejlere dair de kolej fiyatlarına ait olan ortalama fiyatları tek tek görüntüleyebilirsiniz. Tüm kriterlerinizi araştırdıktan sonra daha önce bu okuldan mezun olmuş öğrencilerin ve öğrencilerin velileri tarafından yapılmış yorumları mutlaka incelemeyi unutmayın. Beşiktaş liseleri hakkında daha önce okulda eğitim görmüş öğrencilerin ve velilerin yaptığı yorumları okuyarak bu bilgilerden yaralanabilirsiniz. Beşiktaş'ta yer alan Beşiktaş Anadolu Lisesi, Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi, Bingül Erdem Anadolu Lisesi, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi gibi önemli liselerin adres ve telefon bilgilerine hemen ulaşın ve okulları inceleyin.


Anadolu liseleri'nin yanında birçok seçeneğe de sahipsiniz. Fen liseleri, anadolu sağlık meslek liseleri, mesleki ve teknik liseler, çok programlı liseler, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, yabancı özel liseler, akşam liseleri ve açık liseler bulunmaktadır. Türkiye'nin önem yabancı liselerinden olan Robert Koleji de bu bölgede eğitim hayatını sürdürmektedir. Türkiye'nin en iyi ve en pahalı okulu olarak adlandıralan Robert Koleji bu bölgede önemli bir itibara sahiptir. Beşiktaş'ta birçok özel anadolu sağlık meslek liseleri de bulunmaktadır. Birçok velinin tercih edeceği akşam liseleri de sitemizde mevcuttur. Bu bölgede Şişli Terakki Vakfı Lisesi okulu da köklü ve başarılı geçmişi ile önemli bir itibara sahiptir.


Beşiktaş ilçesinde bulunan tüm lise seviyesinde okulların bir arada bulunduğu listelerimiz aracılığıyla sizin için yararlı olabilecek birçok bilgiden yararlanabilirsiniz. Velilerin okullar hakkında yazdıkları yorumlar, okulların fotoğraf galerileri, iletişim bilgilerine okulların sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beşiktaş'ta yer alan lise eğitim anlayışları, eğitim planları, özel okulların fiyatları ve daha birçok bilgiye kolayca erişin. Zaman kaybetmeden sizin ve çocuğunuzun geleceği için ideal okulu keşfedin.


Fiyatları 20.000-100.000 TL arasında değişen özel liseler arasından bütçenize en uygun okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr üzerinden hemen bulun!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum