fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde yer almaktadır. Bu kurum, Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları'nın bünyesinde, bilgi birikimi ve deneyimlerini öğrencileriyle paylaşmaktadır. Öğrencilerine sunduğu kaliteli ve nitelikli eğitim programının yanı sıra, kişiye özel rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Öğrenci merkezli bir anlayış benimseyen bu kurum, öğrencileriyle bireysel olarak ilgilenmeye titizlik göstermektedir. Yaratıcı ve analitik düşünceyi destekleyen STEM yaklaşımını anaokulundan itibaren tüm eğitim seviyeleri için program olarak belirlemektedir.
Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, sınava hazırlık programıyla da öğrencilerinin dershane gibi okul dışı eğitimlere ihtiyaç duymadan, yeterli bilgi birikimine sahip olarak sınavlara hazırlanmalarına olanak sağlamaktadır. Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, öğrencilerine her zaman hoşgörülü bir yaklaşım sergilemektedir. Disiplinli bir eğitim anlayışına sahip olan bu kurum, disiplini korku ve tehditle değil, sevgi ve hoşgörüyle sağlamaktadır. Öğrencilerin, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, teknolojiyi kullanabilen, analitik düşünme becerisi gelişmiş, problem çözme becerisi olan ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin çağdaş, milli ve manevi değerlerine saygılı, doğru bilgiyi edinme yollarını bilen ve kullanabilen, yeteneklerinin farkında olan ve ne istediğini bilen bireyler olmasını sağlamaktadırlar. Aynı zamanda özgür düşünebilen ve diğer insanların düşüncelerine de saygı duyan bireyler olarak yetişmelerine önem vermektedirler.
Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, çağdaş ve etkili eğitim anlayışıyla gelecek nesilleri yetiştirmenin gururunu duymaktadır. Yabancı dil eğitimine de oldukça önem veren bu kurum, öğrencilerine 9. sınıftan itibaren yoğun bir şekilde İngilizce eğitimi vermektedir. İngilizcenin yanında ikinci bir dil yetkinliği edinilmesini önemseyen bu kurum, Almanca derslerine de yer vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Eyüp Sultangazi Fen Bilimleri Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Pirinççi Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. No:92, Eyüpsultan / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum