fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Silivri Liseleri

Silivri liseleri taban puanlarına, fotoğraf galerilerine ve iletişim bilgilerine hemen göz atın. Silivri liseleri ile ilgili detaylı tüm bilgilere kolayca ulaşın. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Silivri özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
22 okul bulundu.
Özel Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi Özel Okul
Silivri / Alibey Mah.
Özel Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi

Yurtdışı eğitim fırsatlarının en büyük tercih nedenimizdi. ve silivri de ki en nitelikli eğitimi verdiklerini okula başl...

Özel Mektebim Koleji Silivri Anadolu Lisesi Özel Okul
Silivri / Alipaşa Mah.
Özel Mektebim Koleji Silivri Anadolu Lisesi

Bu okulda geleceğe umutla bakan, çalışkan öğrencileri yetiştirmekten daha ne güzel ne olabilir ki

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel İstanbul Yıldırım Akşam Lisesi Özel Okul
Silivri / Kavaklı Mah.
Özel İstanbul Yıldırım Akşam Lisesi

Özel İstanbul Yıldırım Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Silivri Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Silivri / Mimar Sinan Mah.
Özel Silivri Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Silivri Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Silivri Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Silivri / Yeni Mah.
Özel Silivri Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Silivri Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TÜRAM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Silivri / Gümüşyaka Mah.
Özel TÜRAM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel TÜRAM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Silivri Final Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Silivri / Mimar Sinan Mah.
Özel Silivri Final Okulları Fen Lisesi

Özel Silivri Final Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Silivri Meva Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Silivri / Yeni Mah.
Özel Silivri Meva Koleji Anadolu Lisesi

Özel Silivri Meva Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Silivri Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Silivri / Alibey Mah.
Özel Silivri Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Silivri Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Yeni Mah.
Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbrahim Yirik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Ortaköy Mah.
İbrahim Yirik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İbrahim Yirik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Selimpaşa Mah.
Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi

Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Selimpaşa Mah.
Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Yeni Mah.
Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gümüşyaka Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Gümüşyaka Mah.
Gümüşyaka Anadolu Lisesi

Gümüşyaka Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Yeni Mah.
Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi

Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Silivri Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Cumhuriyet Mah.
Silivri Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Silivri Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Selimpaşa İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Selimpaşa Mah.
Selimpaşa İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Selimpaşa İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Değirmenköy İmkb Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Fevzipaşa Mah.
Değirmenköy İmkb Çok Programlı Lisesi

Değirmenköy İmkb Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Silivri Yusuf Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Yeni Mah.
Silivri Yusuf Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Silivri Yusuf Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Silivri Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Alibey Mah.
Silivri Anadolu Lisesi

Silivri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Silivri / Selimpaşa Mah.
Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi

Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Silivri Liseleri

Silivri bölgesinde bulunan ve aradığınız kriterlere uygun olan liselerin detaylı bilgilerine ulaşmak isterseniz okul profillerini inceleyebilir, aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Üniversitenin kapılarını açacak lan lise eğitiminin nitelikli bir kurumda sürdürülmesi çocuğunuzun gelişimi için son derece önemlidir. MEB'in düzenlediği sınavlarda başarı elde etmek isteyen öğrenciler Silivri liseleri arasında anadolu ve fen liselerini ağırlıklı olarak tercih etmektedirler. İlçede yer alan okulların tamamını gezerek çocuğu için en doğru okulu bulmak isteyen veliler bu süreçte zaman kaybetmektedirler. Sizlerde çocuğunuz için en doğru okulu bulmak için okulları tek tek gezmeden bulabilir. detaylı bilgilerini görüntüleyerek uygun olanlar ile yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Silivri meslek liseleri, okuldan mezun olduktan sonra bir meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Bunun dışında akademik kariyer hedefi olan ve bu bağlamda kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrenciler ise anadolu ve fen liselerini tercih etmektedir. Bunun yanında ilçede yıllardır öğrenci yetiştiren devlet liseleri de bulunmaktadır. Silivri'deki liselerin; bina ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ve servis fiyatlarına, adres bilgilerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, ortalama sınıf mevcutlarına ve yabancı dil olanakları gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bütüncül bir yapı içerisinde eğitim veren Silivri kolejleri, bünyesinde bulunan liseler ise özel lise arayan velilerin bir numaralı tercihi olmaktadır. Anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet veren kolejler sayesinde çocuğunuz uyum sorunu yaşamadan bu dönemi tamamlama şansı yakalamaktadır.


Silivri liselerini daha önce tercih etmiş ve bu okullar hakkında fikir sahibi olan velilerin yaptığı yorumlar lise seçiminde sizlere rehberlik edecektir. Veli yorumları okulların hangi noktalarda eksik kaldığını, hangi yönleriyle fark yarattığı görmenizi sağlayacaktır. Bu da o okulun çocuğunuz için iyi bir okul olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır.


Silivri kolejleri arasında öne çıkan bazı kurumlar ise; Özel Mektebim Okulları Silivri Fen Lisesi, Özel Mektebim Okulları Silivri Anadolu Lisesi ve Özel Silivri Sınav Koleji Anadolu Lisesi şeklindedir. Silivri lise fiyatlarına ulaşmak isterseniz, okul profillerini ziyaret edebilir, bütçenizi zorlamayacak olan okullardan randevu alabilirsiniz. Ayrıca sizler için okullardan aldığımız özel indirimlerden yararlanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Silivri liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum