fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi

Özel Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:20
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi Hakkında

Özel Silivri Mektebim Koleji Fen Lisesi Atatürk ilke ve inkılaplarını ilke edinmiş, gelecek yüzyılların ihtiyaçlarına göre şekillenen eğitim modellerini uygulayarak gerek kültürel gerek evrensel anlamda donanımlı öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Özel Mektebim Silivri Fen Lisesi , Mektebim İnternational College Counseling Service ile üniversiteyi yurtdışında okumak isteyen öğrencilere kusursuz bir şekilde rehberlik etmektedir. Özel Silivri Mektebim Okulları Fen Lisesi 'nde öğrenciler Mektebim Öğrenci Akademisi ile zorlu sınavlara hazırlanırken diğer eğitim kurumlarına göre bir adım önde başlamaktadır. Özel Silivri Mektebim Okulları Fen Lisesi öğrencileri, okul öncesinden üniversiteye kadar “Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” ile kendilerini keşfetmekte ve başarılı bir geleceğe adım adım yürümektedirler. Öğrencinin bulunduğu dönemi esas alınarak tasarlanmış olan “Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” ile öğrenciler yeteneklerine ve öğrenme şekillerine göre eğitime zemin hazırlamaktadır. Özel Silivri Mektebim Koleji Fen Lisesi öğrencilerine sunmuş olduğu iyi eğitimin yanında sosyal alanlarda gelişimleri için de spor yapabilecekleri alanları bulunmaktadır. Özel Mektebim Silivri Fen Lisesi öğrencilerini yalnızca eğitim alanında değil futbol, voleybol, basketbol, satranç, sinema, tiyatro,müzik, görsel sanat ve atletizim alanlarında da gelişmesine imkan sağlamaktadır. Özel Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi 'nde bulunan yemekhane sayesinde öğrencilerin düzgün beslenmeleri, laboratuvar dersleriyle deneyerek öğrenmeleri, kütüphane ortamıyla öğrenciyi okumaya ve araştırmaya teşvik etmesi açısından tercih edilmektedir.

Yorumlar (1)

  • yurtdışı eğitim fırsatlarının en büyük tercih nedenimizdi. ve silivri de ki en nitelikli eğitimi verdiklerini okula başladıktan sonra farkettik. üniversite sınavına daha zamanımız olmasına rağmen hiç korkumuz yok okulumuz ve çabalarımız sayesinde

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Alibey Mah. Silviya Cad. No:111 Silivri/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum