fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Zeytinburnu Liseleri

Zeytinburnu liselerinin merak ettiğiniz tüm bilgilerine tek bir sayfadan ulaşın. Zeytinburnu lise taban puanlarına, fiyatlarına, veli yorumlarına hemen göz atın. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Zeytinburnu özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
23 okul bulundu.
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulun kurucularının tanınmış öğretmenler olması ve işin mutfağında bulunmaları güzel gerek idareci gerek öğretmen olara...

Özel Zobu Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Maltepe Mah.
Özel Zobu Koleji Anadolu Lisesi

Özel Zobu Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Topkapı Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Maltepe Mah.
Özel Uğur Okulları Topkapı Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Topkapı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cevizlibağ İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Cevizlibağ İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Cevizlibağ İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zeytinburnu Artı Akşam Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Yenidoğan Mah.
Özel Zeytinburnu Artı Akşam Lisesi

Özel Zeytinburnu Artı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zeytinburnu Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Sümer Mah.
Özel Zeytinburnu Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Zeytinburnu Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Adile Mermerci Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Sümer Mah.
Adile Mermerci Anadolu Lisesi

Adile Mermerci Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu 100.Yıl Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Telsiz Mah.
Zeytinburnu 100.Yıl Ticaret Meslek Lisesi

Zeytinburnu 100.Yıl Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İhsan Mermerci Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Sümer Mah.
İhsan Mermerci Anadolu Lisesi

İhsan Mermerci Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu İMKB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Sümer Mah.
Zeytinburnu İMKB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Zeytinburnu İMKB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Merkezefendi İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Merkezefendi Mah.
Zeytinburnu Merkezefendi İmam Hatip Lisesi

Zeytinburnu Merkezefendi İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Merkezefendi Mah.
Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Anadolu Lisesi

Benim oğlum şu an 9 c sınıfsa okuyor .pandemiden dolayı online ders görüyor. özel okuldan geldi .ben çok tedirgindim ac...

Zeytinburnu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Kazlıçeşme Mah.
Zeytinburnu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Zeytinburnu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Maltepe Mah.
Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Trisad Tekstil Teknolojisi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Beştelsiz Mah.
Zeytinburnu Trisad Tekstil Teknolojisi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Zeytinburnu Trisad Tekstil Teknolojisi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Büyükelçi Galip Balkar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Merkezefendi Mah.
Şehit Büyükelçi Galip Balkar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şehit Büyükelçi Galip Balkar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Beştelsiz Mah.
Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesi

Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    07:30 - 18:25
İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Merkezefendi Mah.
İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Kazlıçeşme Mah.
Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesi

Eski okulum. çok güzel yıllarım geçmişti bu okulda. öğretmenler sadece derslerde değil her konuda yardımcı olurlardı. ol...

Zeytinburnu M. İhsan Mermerci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Merkezefendi Mah.
Zeytinburnu M. İhsan Mermerci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Zeytinburnu M. İhsan Mermerci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Merkezefendi Mah.
Zeytinburnu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Zeytinburnu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu İDMİB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu / Sümer Mah.
Zeytinburnu İDMİB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Zeytinburnu İDMİB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Liseleri

Zeytinburnu ilçesinde bulunan tüm liselerin ayrıntılı bilgilerine sizler için hazırladığımız listeler sayesinde ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Bölgede birçok özel lisenin yanında devlet liseleri de bulunmakta ve verdikleri kaliteli eğitimle adlarından söz ettirmektedirler. Zeytinburnu kolejlerinin varlığı ise akademik başarı elde etmek isteyen öğrencilerin hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yılladır hizmet vermektedirler. Çocuğunuz için en iyi liseyi bulmak için okulları tek tek gezmeye gerek kalmadan kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.


Zeytinburnu liselerinin; sınıf, bahçe ve fiziksel imkanlarının yer aldığı fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine sizler için hazırladığımız okul profillerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu'ndaki liseler arasında anadolu liseleri ön planda bulunmaktadır. Meslek liselerinin sayısının çok az olduğu bölgede okul sayısı her geçen gün artmakta ve velilerin okul tercihi noktasında işi kolaylaşmaktadır. Veli yorumları okulların deneyimlemiş ve okullar hakkında bir fikir sahibi olan ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Zeytinburnu lise yorumlarını okuyup, okulların eksi ve artı yönleriyle ilgili fikir sahibi olmak isterseniz okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Zeytinburnu'ndaki lise fiyatları özel okul sayısı az olduğundan dar bir aralıkta bulunmaktadır. Sizlerde okul ücretlerini görüntüleyip karşılaştırmalar yaparak size en uygun liseyi bulabilirsiniz. Zeytinburnu'ndaki kolejler yaptıkları bursluluk sınavlarında başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlamakta ve aileler avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilmektedir. Okul.com.tr üzerinden bursluluk sınavlarına başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında okulların erken kayıt dönemlerini de görüntüleyerek çeşitli fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Zeytinburnu liselerini detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum