fb

Zeytinburnu Liseleri

Zeytinburnu'nda bulunan tüm liseler hakkında yapılmış veli yorumları ve fotoğraf galerinin bulunduğu listelerimiz sayesinde hemen size en uygun okulu keşfedin!

22 okul bulundu.
Özel Uğur Okulları Topkapı Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Okulları Topkapı Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Topkapı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi

Okulun kurucularının tanınmış öğretmenler olması ve işin mutfağında bulunmaları güzel gerek idareci gerek öğretmen olara...

Özel Zobu Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Zobu Koleji Anadolu Lisesi

Özel Zobu Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avrupa Kent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Avrupa Kent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Avrupa Kent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Cevizlibağ Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesi

Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Zeytinburnu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu Lisesi

Eski okulum. çok güzel yıllarım geçmişti bu okulda. öğretmenler sadece derslerde değil her konuda yardımcı olurlardı. ol...

Zeytinburnu İdmib Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu İdmib Çok Programlı Lisesi

Zeytinburnu İdmib Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Merkezefendi İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu Merkezefendi İmam Hatip Lisesi

Zeytinburnu Merkezefendi İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İhsan Mermerci Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İhsan Mermerci Anadolu Lisesi

İhsan Mermerci Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Imkb Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu Imkb Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Zeytinburnu Imkb Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Zeytinburnu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Büyükelçi Galip Balkar TEML Devlet Okulu
Şehit Büyükelçi Galip Balkar TEML

Şehit Büyükelçi Galip Balkar TEML aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Ticaret Odası TEML Devlet Okulu
İstanbul Ticaret Odası TEML

İstanbul Ticaret Odası TEML aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Anadolu Lisesi

Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu 100.Yıl Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu 100.Yıl Ticaret Meslek Lisesi

Zeytinburnu 100.Yıl Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Adile Mermerci Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Adile Mermerci Anadolu Lisesi

Adile Mermerci Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu M. İhsan Mermerci OTML Devlet Okulu
Zeytinburnu M. İhsan Mermerci OTML

Zeytinburnu M. İhsan Mermerci OTML aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi

Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Trisad Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Zeytinburnu Trisad Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Zeytinburnu Trisad Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Liseleri

Zeytinburnu ilçesinde bulunan tüm liselerin ayrıntılı bilgilerine sizler için hazırladığımız listeler sayesinde ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Bölgede birçok özel lisenin yanında devlet liseleri de bulunmakta ve verdikleri kaliteli eğitimle adlarından söz ettirmektedirler. Köklü kolejlerin varlığı ise akademik başarı elde etmek isteyen öğrencilerin hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yılladır hizmet vermektedirler. Çocuğunuz için en iyi liseyi bulmak için okulları tek tek gezmeye gerek kalmadan kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.


Zeytinburnu liselerinin; sınıf, bahçe ve fiziksel imkanlarının yer aldığı fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine sizler için hazırladığımız okul profillerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu'ndaki liseler arasında anadolu liseleri ön planda bulunmaktadır. Meslek liselerinin sayısının çok az olduğu bölgede okul sayısı her geçen gün artmakta ve velilerin okul tercihi noktasında işi kolaylaşmaktadır. Veli yorumları okulların deneyimlemiş ve okullar hakkında bir fikir sahibi olan ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Zeytinburnu lise yorumlarını okuyup, okulların eksi ve artı yönleriyle ilgili fikir sahibi olmak isterseniz okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Zeytinburnu'ndaki lise fiyatları özel okul sayısı az olduğundan dar bir aralıkta bulunmaktadır. Sizlerde okul ücretlerini görüntüleyip karşılaştırmalar yaparak size en uygun liseyi bulabilirsiniz. Özel liseler yaptıkları bursluluk sınavlarında başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlamakta ve aileler avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilmektedir. Okul.com.tr üzerinden bursluluk sınavlarına başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında okulların erken kayıt dönemlerini de görüntüleyerek çeşitli fiyat avantajalarından yararlanabilirsiniz.


Zeytinburnu liselerini detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum