fb
Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi

0 212 963 2078
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi Hakkında

Okulumuz Bahçelievler Yenibosna'da Eviza Konaklarının hemen yanında bulunmaktadır. Türkiyede Uluslararası geçerlilikte YAZILIM sertifikası veren ilk Anadolu Lisesi ve üniversite hazırlık süreci ile okul konseptini birleştiren sınav hazırlık odaklı bir okuluz Yıl içerisinde 300 saatlik yazılım eğitimi alan öğrenci , yıl sonunda hem yurt içinde ve yurt dışında geçerliliği olan yazılım sertifikalarına sahip oluyor.öğrencilerimiz hafta içerisinde 8 saat yazılım eğitimi, 8 saat de İngilizce yabancı dil eğitimi alıyor. Yazılım sınıfları dışında ise yine tam gün eğitim modeli ile anadolu lisesi eğitimi alan öğrencimiz sınav hazırlık sürecini de entegre ettiğimiz eğitim modelimizle dershane kurs veya özel ders ihtiyacı hissetmeden lise eğitimini tamamlıyor ve ciddi bir üniversite öğrencisi adayı oluyor. Okulumuzda 1 adet Fizik-Kimya Biyoloji laboratuvarı, 2 adet bilgisayar laboratuvarı kapalı spor salonu klimali ve akıllı tahta ile donatılmış sınıflar her öğrenciye özel kişisel dolap yemekhane ve kantin mevcuttur. Eğitim Modelimiz ‘Sadece Sınavlara Değil, Hayata Hazır Öğrenciler Yetiştiriyoruz’ Yazılım sınıflarımızda BİLGE ADAM kursları ile çözüm ortaklığı çerçevesinde eğitim vermekteyiz bilgisayar kursları ve yazılım adına ülkemizin en köklü kurumlarından olan BİLGE ADAM kendi kurum hoacaları ve dökümanları ile yazılım eğitimini baştan sona yönetmekte ve sertifikaları ile eğitimi somutlaştırmaktadır uluslar arası sınavlara da hazırlık imkanı bulan öğrencilerimiz microsoft , mos gibi sınavlarda aldıkları sertifikalarla dünya çapında aldıkları bu eğitimi ispatlamaktadırlar Başlangıç itibari ile akademik yapılanmasını ve öğrenme ortamlarını uluslararası eğitim standartlarına tam uyumlu olarak tasarlayan Birey Anadolu Lisesi, lise düzeyinde tüm öğrencilerine üniversite hazırlık imkânlarının yanı sıra bireysel özgüven ve yönetsel performans becerileri gelişim programlarıyla destekleyerek hayata hazır gençler olarak mezun ediyoruz. ‘Düşünmeyi Özendiren Eğitim’ Öğrencilerimizin ezbercilikten uzak bir biçimde kendi fikirlerini özgürce ifade edebilmelerini ve hoşgörü tandanslı tartışabilmelerini sağlayacak bir eğitim ortamı oluşturulmuştur. Fikir geliştiren öğrencilerin farklı görüşleri olacaktır. Birey Anadolu Lisesinde tüm öğrenciler farklı görüşleri olduğu için saygı görür, fikirlerini rahatça anlatır. HATA YAPMAKTAN KORKMA! HEP BÜYÜK RESME BAKMAYI BİL! Birey Anadolu Lisesi olarak her öğrencimizi hem tüm branşlarda en iyi şekilde üniversiteye hazırlıyoruz hem de geleceğin ve bilimin mihenk taşı olan yazılımı etkili bir biçimde öğretiyoruz. Birey Eğitim Felsefesi, sırasıyla insan, bilim ve toplumu geliştirmeyi amaçlayan bütünsel bir anlayış üzerine kuruludur. Özetle Biz, GELECEĞİ KOD’luyoruz..

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Konferans Salonu
Laboratuvar
Kantin
Kütüphane
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Fransızca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol
Tenis
Badminton

Sanatsal

Drama
Tiyatro

Kulüpler

Yabancı Dil Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • P. N.

  Birey okulunda kızımı okuttum. Hemşirelik bölümünü kazandı. 15 yıldır tavsiye ettiğim bir okul. Gelenlerde memnun kalıyor. Bundan sonrada başarılarının devamını dilerim

 • S. Ö.

  İkiz çocuklarım bir yıldır bu okuldalar. Bir oğlum okul birinci oldu. Sene sonun plaket hediye edildi. Bu okulun başarısı teşekkür ederim.

 • U. S.

  Tavsiye üzerine gittiğimiz bir okul. En yakın arkadaşımla birlikle seneye başlıycaz. Liseye başlayacağımız için çok heyecanlıyım. Okulu çok beğendim

 • S. K.

  Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi öğrencileri kendini özel ve değerli hissediyor. Gösterilen ilgi, her konuda yardımcı oluyorlar sağolsunlar. Okul müdürü Altan beye özellikle teşşekkür ederim

 • K. C.

  Bütün hocalarımı çok seviyorum. Tesadüf eseri denk gelmiştik okula. Şimdi ailem gibiler

 • O. Y.

  Öğretmen kadrosu ve anlayışlarıyla iyi ki Birey okulundayım. Mezun olduktan sonra hocalarımı hep görmek istiyorumm

 • K. g.

  kızımı Birey Anadolu lisesine yazdırırken acabalarım vardı. Kızım şuan hem yazılım hemde Anadolu lisesi bölümünde. Sürekli bilgisayar başından kalkmazken şimdi hergün bilgisayar başında olacak diye endişeleniyordum. Sene sonunda sertifasını eline alıp eve gelince ne kadar doğru bir seçim yaptığımı gördüm. İnşllah iyi yerlere gelir.

 • E. t.

  Erken kayıt olduğu için sanırım fiyat bize çok uygun geldi. Bugun kayıt yaptırdık kızım için herşey güzel olur umarım

 • D. S.

  Bende bu okuldayım ve gerçekten eğitim konusunda iyi bir okul. İleride yazılımcı olacam.

 • S.

  Anadolu lisesi mezunu ve üniverste hazırlığımı bu okulda tamamlıyorum. Umarım hedeflediğim mesleğime Birey Anadolu Lisesi ile hayallerime kavuşacağım...

 • A. Ç.

  Yazılım ağırlıklı harika bir okul. İyi ki sizin okulunuzda öğrencim. Çocugumuzun geleceği sizin elinizde.

 • A. K.

  Kod Yazılım Anadolu Lisesi hem Anadolu statüsünde hemde ikinci 2. bir meslek , geleceğin mesleği, her branşın temeli yazılım eğitimi olan bir okul olduğu için çok şanslıyız.. 2 Yabancı dil eğitimi ders saatleri fazla olarak veriliyor. Eğitim kalitesi, öğretmen kadrosu ve her konuda öğrencilere yardımcı olan harika bir okul.

 • M. Ç.

  Anadolu Lisesi, hem de yazılım ağırlıklı. ME Bakanımızın açıkladığı şekilde meslek lisede hatta daha önce seçilmeli. Artık yazılım konusunun restoranlarda bile kaçınılmaz olduğunu düşününce çocuğunuzun isteği de varsa tercih edilmeli. Altyapısı sağlam duruyor. Sınıf mevcutları da çok güzel.18-19 eğitim dönemi okulun ilk yılı.

"Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No:25 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum