fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:20

Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi Hakkında

Sınav Eğitim Kurumları bünyesinde Bakırköy bölgesinde bulunan Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi sınavlara hazırlık aşamasında başarılı öğrenciler çıkaran sayılı okullardandır. Eğitimlerinde kullandığı soru ağırlıklı kaynakları kendileri hazırlamakta öğrencilerin maksimum başarım kazanmasını amaçlamaktadır. Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi öğrencilerini büyük bir titizlik ile takip etmekte gelişimlerine ve öğrenimlerine yön vermektedir. Okul öğrencilerine düzenlediği seviye belirleme sınavları, belirli dönemlerde düzenlediği tarama sınavları ile verimli bir şekilde öğrencilerini eğitmekte ve gelişimlerini takip etmektedir.
Öğrencilerin sınava psikolojik olarak da hazır olması gerekmektedir. Bu bağlamda okulda psikolojik eğitim danışmanı bulunmaktadır. Meslekler tanıtımı ve birçok bölüm tanıtımı ve seminerleri düzenleyen rehberlik servisi öğrencilerin sosyal ve psikolojik sorunlarına çözüm getirmeyi amaçlamaktadır. Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi'nde eğitsel ve kişisel rehberliğin yanı sıra, Çalışma Davranışlarını Değerlendirme Ölçeği, Başarısızlık Nedenleri Anketi, Akademik Benlik Kavramı Ölçeği, Problem Tarama Envanteri, Sınav Kaygısı Ölçeği, Mesleki Eğilim Belirleme Testi gibi çalışmalar yapılmaktadır. Sanat ve spor alanında öğrencilerin gelişimleri için etkinlikler sürdürülmektedir.
Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi'nde telafi sınavları hariç, tüm yazılı sınavlar ve deneme sınavları Sınav Genel Merkezince hazırlanır ve öğretmenlerin katılımıyla Türkiye genelinde uygulanır. Yazılı sınav sonuçları öğretmenler tarafından deneme sınavları ise Türkiye geneli olarak değerlendirilir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Kıbrıs Sok. No:20, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum