fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi Hakkında

Beşiktaş ilçesi en iyi eğitim veren kurumlarından Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi'nde öğrenciler deneyimli öğretmenler ve başarı hedefine yönelik çalışma programı ile en iyi şekilde üniversiteye hazırlanır.
Yıllarını eğitime ve yayıncılığa vermiş, uzmanlıklarını eğitim alanında verdikleri eserlerle ortaya koyan kadromuzun hazırladığı kaliteli ve zengin içerikli yayınlarla öğrencilerimizin her an yanında olan Özel Beşiktaş Birey Anadolu Ve Fen Lisesi, mezun öğrencilerimizle bunu kanıtlıyor. Eğitim yayıncılığından gelen tecrübemiz, bu alandaki en büyük avantajlarımızdan biri.

Sene boyunca kullanılacak profesyonel yayınlarımızla öğrencilerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlıyoruz.
Zaman sistemimiz tam gün sabah 09:00 akşam 16:30 olarak belirlenmiştir.

Bu kurumun eğitim felsefesi olarak; özü, insanın yüceliğini amaç ve olgunluk sayan hümanist yaklaşımlarla öz disiplini yüksek, ailesine, topluma ve çevreye saygılı bireyleri hayata hazırlamaktır. Öğrenciler, kazandıkları disiplin, öz güven ve bilgi birikimlerini manevi bir kültürel miras olarak kendilerinden sonra gelen kuşaklara aktarmaktadırlar.
Beşiktaş'taki Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan, laik Cumhuriyet'in kazanımlarını benimseyen, çağdaş, eleştirel, empati becerisine sahip, öz güveni ve öz saygısı gelişmiş, sorun çözme becerisi güçlü, çözüm odaklı, bireysel farklılıkların bilincinde, sorumluluk sahibi, anadilini doğru kullanabilen, zamanı etkili ve doğru yönetebilen, iç disiplini gelişmiş, bilgiyi kullanıp yerine yenisini koyabilen, değiştirebilen, dönüştürebilen, yenilikçi, yaratıcı, doğaya ve tüm canlıların yaşam hakkına saygılı, çevre sorunlarına duyarlı, evrensel düşünüp yerel uygulamalar ve değerlendirmeler yapabilen, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinen, fiziksel ve ruhsal sağlığı yerinde, tutarlı davranışlar sergileyen, hak ettiği kariyer yolunda yürüyebilen, en az iki yabancı dili kullanabilen, sanata ve sanatçıya değer veren, estetik kavrayış sahibi bireyler yetiştirmek amacındadır.

Bu amaçlar doğrultusunda öğrencilerine sıkı bir akademik eğitim veren bu kurum, aynı zamanda öğrencinin kazanması amaçlanan tüm bu özellikler için etkinlik ve aktiviteler düzenlemektedir.

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi'nde her öğrenciden sorumlu danışman öğretmenler vardır ve üniversite sınavlarında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz tarafından çocuklarımız üniversite sınavlarına hazırlanır.
Kurumlarımızda üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler ayrıca bir eğitim kurumuna gitmeye gerek görmez. Bu sayede öğrencilerimiz kendisine ve ailesine daha çok zaman ayırma şansı bulur.
Sınavlara hazırlık, özenle hazırlanmış bir programla uzman öğretmenlerimiz rehberliğinde sürdürülmektedir.
Konu anlatımları sonrası testler uygulanarak öğrencilerimizin eksik olduğu konular tekrar edilir ve etütler uygulanır.
Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi Rehberlik Servisimizce hazırlanan sınav bilgilendirme seminerleri ile öğrencilerimizin ve ailelerinin sınavlar hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanır.

“bryCEPTE” “eisCEPTE” UYGULAMASI
Ayrıca yayınevimizin “bryCEPTE” ve “eisCEPTE” uygulaması ile tüm öğrencilerimiz ders çalışırken öğretmenlerimizi yanı başında bulmaktadır.
Konu anlatımları sonrası testler uygulanarak öğrencilerimizin eksik olduğu konular tekrar edilir ve etütler uygulanır.

Beşiktaş'taki Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi, üniversite yerleştirme başarısında adını altın harflerle yazdırdığı gibi, İngilizce dil eğitiminde de başarısını kanıtlamıştır. Öğrenciler, bu bağlamda yurtdışı geçerlilik belgesi verilen yüksek dil sınavlarını kolaylıkla geçmektedirler.
Birey, Avrupa Eğitim Yayıncıları Birliği “EEPG” üyesidir.
Beşiktaş Birey Anadolu Ve Fen lisesi Rehberlik Servisimizce hazırlanan sınav bilgilendirme seminerleri ile öğrencilerimizin ve ailelerinin sınavlar hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanır.
Yayınlarımıza ait pek çok soru bankası, konu anlatımlı kitaplar ve fasiküllerin video çözümlerinin bir arada olduğu kolay kullanımlı uygulamamız, ders çalışırken öğrencilerimizin en önemli yardımcısı olmaktadır.
Beşiktaş Bireyli olmak bir ayrıcalıktır. Çevre lokasyonlarımız; Gayrettepe, Levent, Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane Anadolu ve Fen Lisesi arayışınızda sizinleyiz...

Başarı Bursu

Başarı Dilimi Başarı Bursu
500 - 501 %100
450 - 499 %75
400 - 449 %50
350 - 399 %25
300 - 349 %15

İndirim

%20

Okul.com.tr Velilerimize Özel!

Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Sınav Odaklı Eğitim Sistemi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Catering firması tarafından getiriliyor

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 4+

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sayısal

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %90-%95

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Hayır

● Verilen üstün yetenek bursları nelerdir?

- Akademik Başarı Bursu

Yorumlar (37)

 • EK

  Eğitimi çok güzel memnun kaldık öğretmenlerini beğendik tavsiye ederiz kurum olarak ogrencilerle ilgili bir kurum.

 • sg

  Kurum, öğretmenler çok ilgililer özellikle sınava hazırlananlara olan ilgi ve alakaları çok iyi. Çok memnunuz.

 • RD

  Okul, çocuğun düşünme duyma yaratma işitme arama yaşama ve topluma yararlı olma nitelik lerini geliş tiren bir terbiye vasıtasıdır. O yüzden kesinlikle Beşiktaş birey

 • BK

  Bir yakınımın çocuğu okula gidiyor. Başta kurum müdürü Yunus bey olmak üzere okuldan çok memnunlar. Hocaları personelleri çok iyiler ve eğitimleri çok güzel

 • EE

  Kaliteli kadro ve sosyal bir ortama sahip, her sene başarı oranını arttıran bir okul

 • AK

  Devlet okullarının yetersiz,düzensiz eğitiminden dolayı bir süredir üzerinde düşündüğüm özel okula gecmeli miyim düsüncesi kafamdan cıkmıyordu. Cevremdeki arkadaslarımın da önerisiyle okula görüsmeye geldigimde kapıdan girdikten sonra o elektrigi almıstım zaten. Hocaların ilgisi , sizle bir öğrenci öğretmen değilde daha yakın bir dost, ailenizden biri gibi davranması bu okula gelmemde etkisi cok büyük oldu. Egitim acısından hocalar cok bilincli size bilgiyi en iyi sekilde aktarıyorlar bilgiyi aldıktan sonra anlamak ve değerlendirmek sizin elinizde. Birebir soru cözümleri, takıldıgınız yerleri sorma konusunda hic cekinmeyin cünkü anında bu sorun cözülüyor.Kafanızda hic bir soru isareti kalmasın. Okula geldikten sonra fırsatlar elinizde kendinize güvenin ve dişinizi sıkıp calışın. Zaman cabuk geciyor ve zamanı en iyi sekilde degerlendirmek sizin elinizde eğer iyi yerlere gelmek istiyorsanız burasının en dogru adres oldugunu söyleyebillirim. İyiki artık bende bir bireyliyim.

 • Tüm öğretmenler ve yönetim kısmından çocuklarım da bende çok memnunuz herkese tavsiye ediyoruz

 • NG

  Benim çok sevdiğim bir okul öğretmenler çok değerli can insanlar ayrıca bugün kızım söyledi Semra hanım yemek saatlerinde yanına gidiyor hal hatır soruyormuş çok mutlu oldum çünkü ben rahatsızım okula gidemiyorum. İçim rahat çok memnunum sınavdan kaçan çocuklarımızı uygun zaman bulup tekrar sınava almaları muhteşem. Giriş çıkış haber vermeleri herşey mükemmel ve tek tek öğretmenler mükemmel. Lütfen haklarını helal etsinler Allah razı olsun sağolun varolun inşallah. Birey bi tanesin ❤️Eksik göremiyorum harikasınız

 • ÖG

  Çocuğum için en çok önerilen eğitim kurumu burasıydı, iyi ki de göndermişiz çünkü çok ilgililer gerek psikolojik rehberlik olarak gerek bölüm derslerinde hocalarını takdir ettim, teşekkürler Birey Ailesi.Daha çok aktivite yapılabilir.

 • Ck

  Öğretmenleri olsun çalışanları olsun hepsi ayrı ayrı çok ilgili biz çok memnun kaldık ☺️

 • MG

  Yeni eğitim sistemine uygun donanım ve öğretmen kadrosuyla mükemmel bir eğitim veriliyor. Başarılarınızın devamını diliyorum. Okul yapılması gereken neyse yapıyor. Gerisi öğrencinin çalışmasına bağlı. İyi ki varsınız...

 • Üs

  Tüm hocalarımıza, eğitim danismanlarimiza çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık, tercih döneminde de ilgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Ms

  Eğitim de önceliği insanlık olan bi eğitim anlayışı olan bir kurum. Sizlere çocuğumuzu emAnet ettiğimz için çok şanslıyızYeterince kendilerini geliştirdiklerini ve güncellediklerini düşünüyorum

 • GY

  işin reklam boyutu ile değil gerçekten eğitimi ile ilgilenen bir kurum kızımm ve oğlum bireyli olduğu için çok mutlular oğlum kurs merkezinde sınava hazırlanıyor kızım okulda ilgi alaka ve herşey için çok teşekkür ederim.iyi ki BEŞİKTAŞ BİREY

 • F

  Okul çok guzel sinif ortami okul ortami ogretmenler ve derslerdeki akicilik okuldaki ogretmenler hepsi cana yakin cocugym ogretmenine ogretmen olarak drgil arkadas olarak baktigini soyluyor yani okul cok guzel ve herkese onerir tavsiye ederim.

 • Me

  Pandemi surecin de bile birebir yakindan ilginiz bizleri veli olarak cok rahatlatti hersey icin cok teşekkür ederiz

 • AA

  Kurucusunun öğretmen olması çok önemli çok başarılı bi kadrosu var. Tüm ekibi ve kurucu müdür Yunus ALTUN beyi ekibini tüm samimiyetimle tebrik eder başarılarının devamını diliyorumOkul her geçen gün kendini dahada geliştiriyor. Tüm camiayı tebrik ediyorum

 • Ht

  Eğitim sevdalısı Yunus Altun Bey'e teşekkür ederiz. Öğrencilerle birebir ilgilendiği için.Böyle güzide bir kurumun reklamını daha çok yapıp daha çok öğrenci ve velilere ulaşmaları gerekiyor .

 • ŞT

  9.sınıftan itibaren üniversite sınavına hazırlanma imkanı sunuyor.Spor aktiviteleri artmalı

 • Se

  Çocuklarla çok ilgililer özellikle sınava hazırlananlarla olan ilgi ve alakaları çok iyi tavsiye ederim

 • Rd

  Uzaktan eğitimde en az yüzyüze eğitim kadar başarılı, tecrübeli anlayışlı eğitim kadrosu ile eğitim kadar öğretime de önem veren okulumuz.iyiki sizinleyiz.Hersey gayet iyi

 • Üs

  Verdiğiniz emekler için teşekkür ederim, sayenizde asla gözüm arkada kalmadı ve başarının aslında kaliteli ve işin uzmanları ile çok kolay olduğunu gösterdiniz bize. Tüm hocaların ,kurumun tüm çalışanlarının emeğine sağlık.

 • TK

  Hocaların çocuklarımıza karşı olan ilgileri, onlar için çabaları, yaptıkları söylemeden geçmek istemem

 • Özellikle çocuğumun rehber öğretmeninin bireysel takibiyle inanılmaz gelişme kaydettik. Teşekkürler Beşiktaş Birey...

 • Sk

  Eğitim olarak ileri düzey eğitime sahip öğretmen öğrenci ilişkilerinde çocuğumdan olumlu dönüşler duydum birey de okutuğım için memnunum

 • ZK

  9. Sinifta bulunan ogrencim online surecte dahil olmak uzere cok guzel bir egitim aldi.Okul yonetimine bizimle bire bir ilgilenen rehber ogretmenimize ve brans ogretmenlerine cok tesekkur ediyorum.

 • İD

  Çocuklarımızı geleceğe yönelik olarak çok iyi hazırlayan,muükemmel bir öğretmen kadrosu bulunan okulumuzda Olmaktan çok memnunuz.Eksik yönünü göremedim.

 • Sk

  Merhaba birey okulunda bu aılede ikiz kız çocuklarım okumakta ve çok memnunum egıtımden öğretmenlerimden düzenli ılgılı olmalarından çok memnunum iyiki burdayım Butik ve dersane sıstemli bır okul olduğu için böyle kalabilir

 • DY

  Okulun eğitim sistemi rehberlik ve öğretmen kadrosu oldukça iyi çocuğumu gönderdiğim en iyi okulKantin de yemek çeşitliliği olabilir

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Kantimizde tavuklu pilav ,döner , hamburger çeşitleri bulmanız mümkün değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz

 • SE

  Üniversiteye hazırlık sisteminde mükemmel bir okul, ilgi alaka çok güzel öğrencim burdan üniversiteye gönül rahatlığı ile gitmesi için gerekli çalışmalar mevcutBahçesi çok ferah

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Butik okullarda ne yazık ki Bahçe yok ,fakat şanlısınız BEŞİKTAŞ BİREY' in güzel bir bahçesi var en azından çocuklarımız rahat bir nefes alıyor kıymetli yorumunuz için teşekkürler efendim

 • NY

  Okulun fiziksel alanlari guzel,ogretmen kadrosu mukemmel,ogrencilerler bire bir ilgi ve yonlendirme noktasinda islerine cok hakimler.Her ogrenci esit sartlarda egitim aliyor.Ticari amactan once egitimi amaclamalari olduka onemli.Velisi olmaktan ben cok mutluyum,kizimda Besiktas Birey Fen ve Anadolu lisesi ogrencisi olmaktan cok mutlu.Tesekkur ediyor ve herkese tavsiye ediyorum

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Nice güzel öğrencilerimizi yetiştirmek bizim için mutluluk verici gözlemleriniz için teşekkür ederiz .

 • ÖG

  Okul gayet güzel ve gittiğimizde herkes bizimle çok ilgilendi,kaliteli bir okul.

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  misyonumuz ve vizyonumuz BİREY farkıyla yanınızda olmak çok teşekkürler

 • AA

  Bizde yeni 9. Sınıf kayıt yaptırdık çok ilgililer. Üniversite sınavına hazırlıyorlar sistemleri çok güzel .

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Bir yıl ne kadar hızlı geçti , öğrencimiz 10.sınıf oldu, aynı memnuniyetin tekrarlanması dileğiyle çok teşekkürler.

 • Rd

  ”Okul hayata hazırlanış değil, hayatın kendisidir Birey ailesine ilgilerinden ve hoş görülerinde. Dolayı tesekkur ederiz

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Sizinle birlikte çıktığımız bu yolda kıymetli velilerimizin görüşleri bizim için çok önemli çok teşekkürler.

 • AA

  Çok memnun kaldık. Eğitim herşeyden önemli

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için Çok teşekkürler ediyoruz efendim .

 • Kurs ve okul eğitiminin bir arada verilmesi , öğrenci için büyük avantaj. Öğrenciyi tamamen sınava hazırlamaya yönelik çalışmaların yapılması bizim karar vermemizde büyük etken oldu. Kurumdaki rehber hocaların öğrenci ile olan iletişimi ve öğrenci takibi çok iyi. Sıcak kanlı ve içten karşılama için ayrıca teşekkür ederiz. Biz gönül rahatlığıyla öğrencimiz için Birey Fen ve Anadolu Lisesini tercih ettik.

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Sayın Velimiz çok teşekkürler değerli yorumlarınız için her zaman yanınızdayız .

 • 11. sınıfta beşiktaş kursa gitti. Çok memnun kaldığımızdan dolayı 12. Sınıfta okula kayıt yaptırdık.

 • Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi

  Okulun Cevabı:

  çok teşekkür ederiz değerli yorumunzu çin

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beşiktaş Birey Fen ve Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Gayrettepe Mah. Hattat Halim Sok. No:13, Beşiktaş / İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum