fb

Fatih Liseleri

Fatih'teki tüm liselerden ideal okulunuzu hemen keşfedin; tüm okullar hakkında yorumları, fotoğraf galerileri ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
38 okul bulundu.
Özel Fatih Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Fatih Final Anadolu Lisesi

Özel Fatih Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akasya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Akasya Koleji Anadolu Lisesi

Eğitim kalitesi iyinin üzerindeydi. bunun sebebini öğretmenlerin alanında uzman kişiler olması olarak görüyorum.

Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi Özel Okul
Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi

Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultan Fatih Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Sultan Fatih Koleji Fen Lisesi

Özel Sultan Fatih Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Okulları Fatih Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Fatih Anadolu Lisesi

Özel Mektebim Okulları Fatih Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fener Rum Lisesi Özel Okul
Özel Fener Rum Lisesi

Özel Fener Rum Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Davutpaşa Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Davutpaşa Anadolu Lisesi

Davutpaşa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fatih Özel Eğitim Meslek Lisesi Devlet Okulu
Fatih Özel Eğitim Meslek Lisesi

Fatih Özel Eğitim Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Pertevniyal Lisesi Devlet Okulu
Pertevniyal Lisesi

Pertevniyal Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi Devlet Okulu
Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi

Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yedikule Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Yedikule Anadolu Lisesi

Yedikule Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kocamustafapaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Kocamustafapaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kocamustafapaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi Devlet Okulu
Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi

Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultan Selim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sultan Selim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Sultan Selim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cağaloğlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Cağaloğlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Cağaloğlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
İstanbul Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

İstanbul Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultanahmet Suphi Paşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sultanahmet Suphi Paşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Sultanahmet Suphi Paşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultanahmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sultanahmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Sultanahmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Lisesi Devlet Okulu
İstanbul Lisesi

İstanbul Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kocamustafapaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Kocamustafapaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Kocamustafapaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cağaloğlu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Cağaloğlu Anadolu Lisesi

cal, almanca hazırlığı olan ve başarılı olursanız c1 seviyesinde alman dil diploması ile mezun eden bir okul. öğrenci,...

Fatih Liseleri

Fatih ilçesinde bulunan ve lise seviyesinde eğitim veren özel ve devlet liselerinin bulunduğu listelerimiz ile okulların detaylı bilgilerine ulaşabilir, çocuklarınız için en ideal eğitim kurumlarını keşfedebilirsiniz. Fatih liseleri arasında bulunan kolejler sayesinde bütünleşik yapı içerinde eğitim görme şansı yakalamaktadırlar. Böylece öğrenciler uyum sorunu yaşamadan lise seviyesine kadar tek bir kurumda eğitim görebilmektedirler. Çocuğunuz için önemli bir süreci kapsayan bu dönemi verimli geçirmesi adına karşılaştırmalar yaparak en iyi okulu bulabilirsiniz.


Fatih'deki liselerinin; fotoğraflarına erişerek okulun genel görünüşü, binası ve bahçesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında ortalama sınıf mevcudu, kulüp imkanları, okula giriş ve çıkış saatleri gibi birçok detaya okul profillerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Bölgede köklü kolejlerin kampüsü bulunmakta ve bu kolejler yıllardır öğrenci yetiştiren tecrübeli kurumlar olduğundan ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Bunun dışında Fatih liseleri bünyesinde öğrenim gören öğrenciler çift dilli eğitim görmekte, birer dünya vatandaşı olarak hayata atılmaktadırlar. Eğitimde kalitesini ispatlamış bu kurumlar her geçen gün kendini geliştirerek, değişen ihtiyaçlara cevap vermekte ve fark yaratmaktadırlar.


Fatih'deki liselerin okul profillerinde yer alan ve daha önce okulları deneyimlemiş, tarafsız veli yorumları sayesinde okulların artı ve eksi yönlerini görebileceğiniz gibi hangi noktalarda gelişim göstermeleri gerektiğini de karar verebilirsiniz. Bu yorumlar okul seçiminizi yaparken yol gösterecek ve en iyi okulları bulmanızı kolaylaştıracaktır.


Fatih anadolu liseleri ve fen liseleri bölgede yoğunluk oluştururken, meslek liseleri ile ebeveynler çocuklarının liseyi bitirdikten sonra bir meslek sahibi olarak mezun olmalarını istemektedirler. Bursluluk sınavı düzenleyen bölgedeki liseler, sınavlarda başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda indirim sağlamaktadır.


Fatih liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum