fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:50
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

İstanbul Küçükçekmece'de bulunan Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alarak onları geleceğin dünyasına hazır, yetkin ve mutlu bireyler olarak hayatlarına devam etmelerini amaçlamaktadır.
Okulda kariyer odaklı bir eğitim söz konusudur. Okulda öğrenciler sadece üniversite sınavına değil iş hayatına da hazır hale getirilecek bir alt yapı ile eğitim almaktadırlar. Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi'nde kariyer odaklı bir eğitim söz konusudur. Okulda öğrenciler sadece üniversite sınavına değil iş hayatına da hazır hale getirilecek bir alt yapı ile eğitim almaktadırlar.
Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilere 7 basamaklı bir İngilizce dil eğitimi verilmektedir. 5.basamakta olan öğrencilerin dil bilgileri iyi bir seviye olduğu için öğrencilerin üniversitede okumak istedikleri bölümün hazırlık sınıfını okumalarına gerek kalmamaktadır. Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi'nde bulunan rehber öğretmenleri öğrencilerle grup ve bireysel çalışmalar yaparak öğrencilerin gelişimlerine destek sağlamakta ve yaptığı gözlemleri velilerle paylaşmaktadır.
Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrenciler uluslararası proje yarışmalarına katılmaktadırlar ve bu sayede kendilerini geliştirmekte, hedeflerine yaklaşmaktadırlar. Okul içerisinde bulunan Genç Gönüllüler kulüpleri ve Okul Meclisleri ile öğrenciler sosyalleşmekte ve grup çalışmalarını öğrenmektedir. Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi'nde hafta sonu ise 09.00 - 14.00 saatleri arasında deneme ve etüt uygulamaları yapılmaktadır. Her cumartesi deneme sınavı ve hafta içi kesintisiz üniversite hazırlığı konu anlatımı ve soru çözümü yapılmaktadır.
Okulda güvenlik ve rehberlik servisi bulunmaktadır. Öğrencilerin okul içinde güvenliğini tehdit edebilecek herhangi bir durum oluşmaması için okulda bulunan güvenlik görevlileri tarafından giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Halkalı Okyanus Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Atakent Mahallesi 230. Sokak No:1 Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum