fb

Kadıköy Liseleri

Kadıköy'de yer alan tüm devlet ve özel liseleri arasından ideal okulunuza hemen karar verin; fotoğraf galerileri ve veli yorumları ve daha birçok bilgiye kolayca ulaşın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
56 okul bulundu.
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi

İlgili öğretmenler ve okul yönetimi kalabalık olmayan sınıflar çocuğun zayıf olduğu derslerle ilgili ek etüdler ünive...

Özel Çevre Koleji Lisesi Özel Okul
Özel Çevre Koleji Lisesi

En güzel yıllarımı geçirdiğim, istanbulun merkezinde bulunan eski okulum. sosyal aktivitelerini ve öğrencilerin fikirler...

Fmv Işık Okulları Erenköy Lisesi Özel Okul
Fmv Işık Okulları Erenköy Lisesi

Fmv Işık Okulları Erenköy Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Rıhtım Final Okulları Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Rıhtım Final Okulları Temel Lisesi

Özel Kadıköy Rıhtım Final Okulları Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Semiha Şakir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Sayısal Bil Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Sayısal Bil Temel Lisesi

Özel Kadıköy Sayısal Bil Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağla Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Çağla Anadolu Lisesi

Özel Çağla Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kozyatağı Eğitmen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kozyatağı Eğitmen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kozyatağı Eğitmen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi

Özel Kadıköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atacan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Atacan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Atacan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Anakent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Altıyol Kavram Temel Lisesi Özel Okul
Özel Altıyol Kavram Temel Lisesi

Özel Altıyol Kavram Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kandilli Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Doğru Cevap Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Doğru Cevap Temel Lisesi

Özel Kadıköy Doğru Cevap Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Dilko Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Dilko Lisesi

Özel Kadıköy Dilko Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilimsel Analiz Temel Lisesi Özel Okul
Özel Bilimsel Analiz Temel Lisesi

Özel Bilimsel Analiz Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cadde Birey Temel Lisesi Özel Okul
Özel Cadde Birey Temel Lisesi

Özel Cadde Birey Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 Özel Kadıköy Kültür Koleji Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Kültür Koleji Temel Lisesi

Özel Kadıköy Kültür Koleji Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Nitelikli Eğitim Topluluğu Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Nitelikli Eğitim Topluluğu Temel Lisesi

Özel Kadıköy Nitelikli Eğitim Topluluğu Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahariye Temel Lisesi Özel Okul
Özel Bahariye Temel Lisesi

Özel Bahariye Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Birey Temel Lisesi Özel Okul
Özel Kadıköy Birey Temel Lisesi

Özel Kadıköy Birey Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erenköy Fmv. Işık Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Özel Erenköy Fmv. Işık Okulları Fen Lisesi

Özel Erenköy Fmv. Işık Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Saint Joseph Fransız Lisesi Özel Okul
Özel Saint Joseph Fransız Lisesi

Çok sayıda aydının yetiştiği bu okulda başarısızlığa yer yok.

Kadıköy Liseleri

Kadıköy liselerine hakkında listelerimizden bulunan okulları seçerek tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Kadıköy'de eğitim öğretime lise seviyesinde devam eden eğitim kurumlarının fotoğrafları, bursluluk sınavları, puan bilgileri, eğitim felsefesi, verilen yabancı dil eğitimi, okul faaliyetleri, öğrenciler için sağladıkları fiziksel imkanlar, rehberlik hizmetleri ve sınıflarda yer alan öğrenci mevcuda kadar birçok bilgiye kolayca ulaşarak, aradığınız idel okul seçiminizi gerçekleştirin.


Kadıköy ilçesinde yer alan Bostancı Liseleri, Göztepe Liseleri, Erenköy Liseleri, Acıbadem Liseleri ve Suadiye Liseleri Kadıköy'de en çok tercih edilen okullardır. Kadıköy'de eğitim öğretime devam eden okulların eski adı YGS-LYS yeni Yüksek Öğretim Kurumlarına geçiş sınavlarında öğrencilerinin sınav başarıları ile öne çıkmaktadır. Kadıköy liseleri bu yüzden çokca tercih edilebilmektedir. Kadıköy bölgesinde yer alan okullara diğer ilçelerinden de birçok öğrenciler gelmektedir. Başarılı devlet anadolu liseleri, fen liseleri, temel liseler, kendini kanıtlamış kolejler ve yabancı özel liselerin tüm bilgilerine okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Kadıköy lise ücretlerini görüntüleyerek bütçenize en uygun okulu hemen keşfedin. Listelerimizde yer alan tüm kolejlere dair de kolej fiyatlarına ait olan ortalama fiyatları tek tek görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu seçenekleri araştırdıktan sonra öğrenciler için en uygun okula ulaşmak için onlarca seçeneğe sahip olacaksınızdır. Kadıköy liseleri hakkında daha önce okulda eğitim görmüş öğrencilerin ve velilerin yaptığı yorumları okuyarak bu bilgilerden yaralanabilirsiniz. Kadıköy'de yer alan Kadıköy Anadolu Lisesi, Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi, İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi gibi önemli liselerin adres ve telefon bilgilerine hemen ulaşın ve okulları inceleyin.


Anadolu liseleri'nin yanında birçok seçeneğe de sahipsiniz. Fen liseleri, anadolu sağlık meslek liseleri, mesleki ve teknik liseler, çok programlı liseler, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, yabancı özel liseler, akşam liseleri ve açık liseler bulunmaktadır. Saint Joseph Lisesi gibi önemli okullar yabancı özel lise isimleri altında geçmektedir. Kadıköy'de birçok özel anadolu sağlık meslek liseleri de bulunmaktadır. Birçok velinin tercih edeceği akşam liseleri de sitemizde mevcuttur.


Kadıköy ilinde bulunan tüm lise seviyesinde okulların bir arada bulunduğu listelerimiz aracılığıyla sizin için yararlı olabilecek birçok bilgiden yararlanabilirsiniz. Velilerin okullar hakkında yazdıkları yorumlar, okulların fotoğraf galerileri, iletişim bilgilerine okulların sayfalarından ulaşabilirsiniz. Kadıköy'da yer alan lise eğitim anlayışları, eğitim planları, özel okulların fiyatları ve daha birçok bilgiye kolayca erişin. Zaman kaybetmeden sizin ve çocuğunuzun geleceği için ideal okulu keşfedin.


Fiyatları 20.000-80.000 TL arasında değişen özel liseler arasından bütçenize en uygun okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr üzerinden hemen bulun!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum