fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi

Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi Hakkında

1980 yılında kurulan Final Eğitim Kurumları, Türkiye'nin dört bir yanındaki yüzlerce kurumuyla yaklaşık 4 milyon öğrenciyi yaşama ve sınava hazırlamıştır. Kendisine emanet edilen her genci çıkabileceği en yüksek düzeye çıkarmayı hedeflemiştir. Yetiştirdiği gençleri Türkiye Cumhuriyeti'ne armağan etmiştir. Ülkemizin her köşesinde ve her makamında Finalin öğrencileriyle karşılaşmak, onları ülkemizin hizmetlerinde görmek en büyük gurur kaynağımız olmuştur.
Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi okul müfredatıyla birlikte sınavlara hazırlık yapan bir kurs işlevi de görmektedir. Böylece öğrenciler okulla kurs arasında mekik dokumak zorunda kalmayacaktır. Okulumuzun öğretmen kadrosu müfredata hakim, sınavlara hazırlıkta deneyimli, dinamik, alanında uzman öğreticilerden oluşur. Dersler öğrencilerimize sunulan program dahilinde, düzenli, sistemli ve zengin içerikle öğretilir. Öğrencilerimize dersler, bilgi düzeyine uygun sınıflarda uyum sorunu yaşamadan, üst düzey verimlilikle işlenir.
Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi'nde her öğrencimiz için haftalık çalışma programları rehber öğretmenler tarafından hazırlanır. Haftalık çalışma programlarının takibini sınıf danışman hocaları ve yine rehber öğretmenlerimiz yapar. Bu şekilde öğrencilerimizin motivasyonu her daim yüksek tutulur. Ödev takip ve kontrolü, öğretmenler tarafından düzenli şekilde yapılır ve velilerimiz SMS yoluyla bilgilendirilir.
Ek dersler, öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen konular üzerinden yapılır. Öğrencilerimizin sınav sonuçları rehber öğretmen tarafından takip edilerek ek derslere katılımı sağlanır.
Soru çözüm saatlerinde, öğrencilerimiz çözemediği soruları öğretmenlerimizle birlikte çözer. Soru çözümleri hemen hemen her gün yapılır ve her bir öğrencimiz dilediği soru çözümüne katılır.Öğrencilerimiz bireysel çalışma saatlerinde gözetmenler eşliğinde kesintisiz ve sessiz bir ortamda çalışır. Çalışma öncesi telefonlar toplandığı için velilerimize SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.
Finale doğru adlı deneme sınavlarımız ile öğrencilerimizin konulardaki başarısı ölçülür. Genel deneme sınavlarımızda ise tüm konulardaki başarı seviyesi ölçülür. Böylece öğrencimiz Türkiye geneli deneme sınavlarında da yüz binlerce kişi arasındaki sıralamasını öğrenir.
Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi nde özellikle 9 ve 10. sınıf öğrencilerimize yabancı dil ağırlıklı eğitim verilmektedir. Yabancı dil öğrenimindeki en önemli amacımız öğrencinin akıcı bir şekilde yabancı dil konuşmasını sağlamaktır. Okulumuzda öğrencilerimiz ve velilerimiz her türlü duyuru, sınav sonuç bilgisi ve diğer işleyişlerle ilgili cep telefonu yazılım programı kullanılmaktadır. Bu programla Veli, öğrenci ve öğretmen iletişimi güçlü tutulmakta, öğrencinin akademik gelişim düzeyi istatistiksel verilerle kontrol edilmektedir.
Hiçbir başarı tesadüf değildir...

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği özel eğitim sistemi nedir?

- MEB Odaklı

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

Yorumlar

  • ZY

    Butik bir okul olmasına rağmen, özverili yöneticiler ve öğretmen kadrosu ile, bir öğrencinin ihtiyaç duyacağı tüm fiziksel olanaklarla beraber, büyük kampüslü okullarla yarışacak kadar iyi bir okul Koşuyolu Final...

  • Gs

    Sınıflarının mevcudunun az olması salgın döneminde Koşuyolu Final Anadolu Lisesini tercih etmemize sebep oldu.. Tecrübeli eğitimcilerin bir araya geldiği bir yer olması da çok çok önemli

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Koşuyolu Final Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Koşuyolu Mahallesi Katip Salih Sokak No:110, Kadiköy / İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

%35
İndirim

Koşuyolu Final Anadolu Lisesi'nden %35 İndirim Fırsatı!

Koşuyolu Final Anadolu Lisesi 8. sınıftan 9. sınıfa geçen öğrenciler için %35 oranında indirim fırsatı sunuyor. Detaylı bilgi için hemen iletişime geç!


Okul Fiyatı - Tam Gün

Yıllık Ödeme: 34770 TL - 22600.5 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum