fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/17:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma

Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Merter Final Okullarında öğretmen kadrosu müfredata hakim, sınavlara hazırlıkta deneyimli, dinamik, usta öğreticilerden oluşur. Derslerimiz öğrencilerimize sunulan programlar dahilinde, düzenli, sistemli ve zengin içerikle öğretilir. Öğrencilerimizin bilgi düzeyine uygun sınıflarda, dersler uyum sorunu yaşanmadan ve üst düzey verimlilikle işlenir. Tam öğrenmenin gerçekleşebilmesi için ders saati süreleri arttırılmıştır. Her hafta, o hafta işlenen kazanımları içeren KTT adı verilen sınavlarla öğrenmenin ne kadar gerçekleştiği tespit edilir, öğrenmenin tam gerçekleşmediği haftalara takviye etütleri koyulur. Öğrencilerimizin çözemediği sorular, öğretmenleri ile birlikte sıcağı sıcağına çözülür. Fiyatlarımıza kırtasiye, kıyafet ve hafta sonu kurs ve atölye çalışmaları da dahildir. Öğrencilerin başarı durumlarına göre çeşitli burslar sağlanmaktadır. Merter Final Okullarında yabancı dil öğrenimi, anadil öğrenimi ile aynı esaslara dayandırılarak yapılmaktadır. Bu doğrultuda okulumuzda doğal bir öğrenme ortamının yaratılmasına büyük özen gösterilmektedir. Her öğrencimiz için ayrı ayrı, etkili ve verimli haftalık çalışma programları rehber öğretmenlerimiz tarafından yapılır. Öğrencilerimizin haftalık çalışma programlarındaki performansları yine rehber öğretmenlerimiz tarafından takip edilir. Merter Final Okullarında sosyal, sanatsal ve sportif etkinlikler için uygulama derslikleri oluşturulmuştur. Öğrencilerimiz; öğretmenleri eşliğinde sinema, tiyatro, drama, konser, dans gösterileri, halk oyunları, yazar ve sanatçılar ile imza günü buluşmaları gibi pek çok etkinliğe katılarak hem eğlenir hem de kişisel gelişimine katkı sağlar.

Duyurular ve Etkinlikler

Yorumlar

  • OY

    Çok samimi bir ortamları var, kaydımızı alan müdür yardımcısı her şeyden önce güven veriyor. Okuldaki 2. haftamız ve çocuğum okula mutlu ve istekli gidiyor benim için bundan daha önemli hiçbir şey yok.Henüz 2. yılları olduğu için oldukça tedirgindim ve tereddütlerim vardı. Yanılmışım.

  • Fb

    Okulun kurucularının tanınmış öğretmenler olması ve işin mutfağında bulunmaları güzel gerek idareci gerek öğretmen olarak görev yapıyorlar ve görüşmeye gittiğimizde bizi direk onlar karşılıyor sıcak bir ortam var tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Seyitnizam Mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No:272/7, Zeytinburnu/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%30
İndirim

ERKEN KAYIT FIRSATI

Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Mayıs tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Mayıs 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Yıllık Ödeme: 32500 TL - 22750 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum