fb
Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi

0 212 963 2072
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/15:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi milli ve manevi değerlere önem vermektedir. Okulun eğitim felsefesi, öğrenci merkezli çalışmalardır. Öğrencinin temel bilgi ve becerileri edinmesi, olumlu değerler kazanması, kendisi ve çevresi ile sorumlu olabilme özelliklerinin tümünü taşımasıdır. Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi eğitim şekli, yaparak ve yaşayarak öğrenmeye dayalıdır. Bireysel farklılıkların göz önünde bulundurularak verilen eğitim sisteminde yaratıcı ve üstün yetenekli çocuklar için ayrı bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Okulun sosyal etkinlikleri arasında mental aritmetik ve sosyal kulüpler bulunuyor. Sosyal kulüpler arasında halk oyunları, bale, resim, dans, zeka oyunları, drama, el sanatları kulüpleri bulunuyor. Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi'nde hedefini gerçekleştirebilmek için deneyimli, yeniliklere açık, özveriyle çalışan, kendine kaliteyi hedeflemiş, çağdaş, tüm çabası öğrencilerini hem mutlu hem de başarılı kılmak olan bir eğitim kadrosu bulunmaktadır.
Özel Beyoğlu Tarhan Eğitim Kurumları Koleji Anadolu Lisesi'nde karma eğitim sistemi uygulanmaktadır ve lise eğitimde öğrencilere hazırlık dahil toplam 5 yıllık bir eğitim vermektedir. Hazırlık yılında öğrencilere yoğun olarak İngilizce dersi verilmektedir. Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri yenilikçi, teknolojik donanımın olduğu, öğrencilerin hedefleri dikkate alınarak düzenlenmiş maksimum 24 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Okul içerisinde hem öğrencilerin hem de velilerin yararlanabileceği yararlı bir çok kitabın bulunduğu büyük bir kütüphane, sanatsal etkinliklerin ve törenlerin düzenlendiği bir konferans salonu, spor salonu, temiz yemekhane ve kantin, bilgisayar odası, drama odası, öğrencilerin deneyerek ve görerek öğrenmelerini sağlayabilmek için biyoloji, fizik ve kimya laboratuvarları, öğrencilerin yaz - kış kullanabilecekleri ve stres atabilecekleri Boğaz manzaralı bir terası bulunmaktadır.
Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin konuları daha iyi pekiştirmeleri amacıyla öğretmenler öğrencilerle birlikte birebir etüt çalışmaları yapmaktadır. Okulda verilen 5 yıllık dönemin sonunda öğrenciler kişiliğini oturmuş, donanımlı ve akademik anlamda kendini geliştirmiş ve üniversitede hedeflediği bölüme gitmeye hak kazanmış şekilde mezun olmaktadırlar. Bu gurur verici durumu mezun olan öğrencilerle kurulan iletişim ve üniversiteye yerleşme puanları ile gözlemlenmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Atletizm
Okçuluk
Jimnastik

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Dans

Kulüpler

Satranç
Binicilik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Değerler Eğitimi

"Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Tarhan Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Tomtom Mahallesi, Kumbaracı Yokuşu, Tercüman Çıkmazı, No:1, Beyoğlu / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum