fb

Esenyurt Liseleri

Esenyurt'ta yer alan tüm liselerin sayfalarını görüntülemek, imkanlarını görmek ve yorumlarını okumak için listelerimizi incelemeye başlayın!

35 okul bulundu.
Özel Bahçeşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi

Tecrübeli öğretmenleri var. her biri alanında uzman. öğrencilerle birebir ilgileniyorlar. çok beğeniyorum.

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları Anadolu Lisesi

Ben çok yogun calıştıgımdan dolayı bazen unutabiliyorum oğlumun durumunu sormayı. hergün aralıksız kula gelip gelmediği...

Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir Anadolu Lisesi

Bilim ve teknoloji ağırlıklı çalışmaları ve aktiviteleri sayesinde gençleri yüzyılın ihtiyaçlarına göre şekillendiren bi...

Özel Deva Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Deva Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Deva Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenkent Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenkent Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Esenkent Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Topkapı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beylikdüzü Topkapı Okulları Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Topkapı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Çınar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Çınar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Çınar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Okyanus Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beylikdüzü Okyanus Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Okyanus Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenkent Okyanus Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Esenkent Okyanus Koleji Fen Lisesi

Özel Esenkent Okyanus Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Küresel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Küresel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Küresel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Biz Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Biz Okulları Anadolu Lisesi

Özel Biz Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Topkapı Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Kavram Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Kavram Koleji Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Kavram Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Küresel Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Küresel Akşam Lisesi

Özel Esenyurt Küresel Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Berk Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Berk Anadolu Lisesi

Özel Berk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mesleğim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mesleğim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Mesleğim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Küresel Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Küresel Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Küresel Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beylikdüzü ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Bil Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Bil Koleji Fen Lisesi

Özel Esenyurt Bil Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenyurt Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenyurt Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Esenyurt Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyoğlu Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Beyoğlu Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beyoğlu Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mesleğim Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Mesleğim Akşam Lisesi

Özel Mesleğim Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultan Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Sultan Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Sultan Mehmet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenyurt Liseleri

Esenyurt liselerinin bulunduğu listemizde özel okulların yanı sıra birçok devlet okulu da bulunmaktadır. Bölgede bulunan ve lise seviyesinde hizmet veren eğitim kurumlarının ayrıntılı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız okul profillerini inceleyerek çocuğunuz için en iyi okulu keşfedebilirsiniz. Esenyurt'taki liseleri tek tek gezmeye gerek kalmadan hakkında yazılarını okuyarak okulların eğitim felsefeleri ve amaçları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Lise dönemi öğrencilere üniversite kapılarını araladığı için velilerin dikkatli bir şekilde hareket etmesi gerektiği süreci kapsamaktadır. Bu dönemde alınacak eğitimin kaliteli olması çocuğunuzun geleceğini etkileyeceğinden en doğru okulu bulmak son derece önemlidir. Esenyurt liselerinin; tanıtım yazılarını, fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklara, kulüp sayısına, giriş ve çıkış saatlerine okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Alanında uzman öğretmen kadrosuyla yoluan devam eden bölgedeki kurumlar arasında bulunan kolejlerde verdikleri hizmet ile adından sıkça söz ettirmektedir.


Esenyurt meslek liseleri çocuklarının lise seviyesinde bir meslek sahibi olmasını isteyen ebeveynler tarafından tercih edilmekte ve çokça araştırılmaktadır. Bunun dışında verdikleri eğitim ile öğrencileri tam donanımlı bir şekilde MEB'in düzenlediği sınavlara hazırlayan Esenyurt anadolu liseleri ve fen liseleri de başarılarıyla fark yaratmaktadırlar. Bununla beraber özel liseler öğrencilerin sosyal ve fiziksel gelişimlerine de destek vermekte, her açıdan kendini geliştirmiş dünya vatandaşları yetiştirmektedir.


Veli yorumları okul seçimi noktasında velilerin önem verdiği bir husus olmakla birlikte ve okulları tanımalarına da yardımcı olmaktadır. Esenyurt liselerinin hangi nokta da eksik olduğuna, neleri değiştirmeleri gerektiğine dair fikir sahibi olabileceğiniz veli yorumları sayesinde okulları sabah iyi tanıyabilirsiniz. Sizlerde eğitime katkı vermek adına deneyimlediğiniz okullar ile ilgili yorum yapabilir, diğer ebeveynlerin işini kolaylaştırabilirsiniz.


Esenyurt lise fiyatları ise her bütçeye uygun okulun bulunduğu geniş bir aralığa sahiptir. Aradığınız fiyat bandında yer alan liseleri tek bir sayfa üzerinde görüntüleyip, ücretini sizi zorlamayacak olan okullar ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında liselerin düzenlediği bursluluk sınavlarına sitemiz üzerinden başvuru yapabilir, başarılı olmanız taktirde burs imkanın kazanabilirsiniz.


Esenyurt liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum