fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İnci Ümraniye Sağlık ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

Özel İnci Ümraniye Sağlık ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce
Devlet Teşviği: Yok

Özel İnci Ümraniye Sağlık ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Özel İnci Ümraniye Sağlık ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerini Ümraniye'de bulunan donanımlı okul binasında üniversiteye hazırlamaktadır. 2013 yılından beri eğitim veren İnci Eğitim Kurumları kazandığı tecrübesini öğrencilerine tam öğrenim sunmak amacıyla kullanmaktadır. Üniversite başarım oranını yüksek tutmayı amaçlayan okul bu doğrultuda öğrencilerine verdiği eğitimlerde deneme sınavları ve testler uygulayarak öğrenci gelişimini takip etmekte eksik noktaları olan öğrencilerine ders dışı etütlerle ek destek sağlamaktadır. Sınav öncesi önemli hususlardan biri de öğrencilerin sınav stres ve kaygısından kurtulmasıdır. Okulda bulunan psikolojik eğitim danışmanları aracılığıyla düzenlenen seminerlerle sınav kaygısı en aza indirgenmesi amaçlanmaktadır.
Yabancı dil eğitimine önem veren okul öğrencilerine İngilizce eğitimlerini branşında uzman öğretim görevlileriyle vermektedir. Okul kendine özgü eğitim süreçlerinde ülke değerlerini özümsemeyi, geliştirmeyi, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda ilerlemeyi öğrencilerine aşılamaktadır. Bilindiği üzere 2020 yılları başlarında ortaya çıkan Koronavirüs salgını ( Covid-19), Dünya Sağlık Örgütü tarafından uluslar arası boyutta ele alınması gereken ciddi bir halk sağlığı sorunu olarak tanımlanmıştır. Özel İnci Eğitim Kurumları olarak okulumuzda Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar takip edilerek yeni eğitim-öğretim yılımızda aşağıda belirttiğimiz önlemler alınacaktır. 1. Koronavirüs salgını ( Covid-19) kapmasında, okulumuzun tamamı periodik olarak dezenfekte edilmektedir. 2. Koronavirüs salgını ( Covid-19) kapmasında, okulumuza giriş yapan öğrenci, öğretmen, personel ve velilerimiz ateş ölçüm işlemleri yapılmaktadır.Hastalık belirtisi gösteren öğrencilerimiz olduğu takdirde, velilerimiz ile iletişime geçerek gerekli önlemlerin alınması sağlanacaktır. 3.Koronavirüs salgını ( Covid-19) kapmasında, okul girişi, sınıflarımızın girişlerinde ve okulumuzun ortak kullanım yerlerine el dezenfektanları yerleştirilmiştir. 4.Koronavirüs salgını ( Covid-19) kapmasında, T.C. Sağlık Bakanlığı`nın hazırladığı broşürler ve afişler okulumuzun tamamına yerleştirilmiş durumdadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

Yorumlar (2)

  • GK

    ÖZEL İNCİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEM ÖĞRETMENLERİ HEMDE GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ İLE ÖĞRENCİME VE BANA AİLE HAVASINI FAZLASIYLA HİSSETTİYOR. BURDAN ONLARA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM.

  • İe

    Öğrencimin her zaman yanında olduklarını hissettirdiler her zaman.okul yönetimde bulunan Onur bey ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler. Online eğitimde Desteklerinizin devamını bekliyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İnci Ümraniye Sağlık ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Mah. Şahin Cad. No:3 Ümraniye / İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum