fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Madenler Anadolu Lisesi

Özel Madenler Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Madenler Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Madenler Anadolu Lisesi eğitime olan yenilikçi bakış açısı ve verdiği kaliteli eğitimle adından bahsettirmektedir. Kurum öğrencilerine 12 kişilik sınıflarda birebir eğitim vermektedir. Lise dönemi öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlandıklarından oldukça yoğun geçen bir dönemdir. Branşında uzman eğitimci kadrosuyla sınavlara hazırlıkta öğrencilerinin yanında olmaktadır. Okulda öğrencilerin eksik oldukları konuları tespit edip seviyelerine uygun olarak bireysel etütler ayarlanmaktadır. Böylece öğrencilerin ihtiyacı olan konularda hızlı ve kolayca destek alması sağlanmaktadır. Özel Madenler Anadolu Lisesi'nde bunlara ek olarak hafta içi her gün soru çözüm saatleri gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalarda öğrenciler çözemedikleri soruları öğretmenlerinden destek alarak çözmekte ve sınav hazırlığında öne geçmektedir. Ayrıca kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilere yardımcı olmaktadır. Bu servis öğrencilerin kendilerine uygun meslek seçimi yapmalarını sağlarken aynı zamanda onlara psikolojik destek vermektedir. Öğrenciler bu sayede ilgi ve yeteneklerini belirleyerek hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir.
Kurum sahip olduğu çoklu dil eğitimi programı ile de dikkat çekmektedir. Özel Madenler Anadolu Lisesi'nin yetkin eğitimci kadrosu öğrencilere eş zamanlı olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Bu sayede öğrencilerin üniversiteye geçtiklerinde birden fazla dili etkin olarak konuşmaları amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Madenler Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Madenler Mah. Kıraçlar Sok. No:6 Dudullu Osb/ümraniye/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum