fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tercih Koleji Akşam Lisesi

Özel Tercih Koleji Akşam Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 23
Okul Saatleri:
Tam gün: 17:00/20:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Tercih Koleji Akşam Lisesi Hakkında

Özel Tercih Koleji Akşam Lisesi, İstanbul'un Üsküdar bölgesinde eğitimde ilerici uzman kadrosu ve yenilikçi eğitim yapısıyla eğitim vermekte olan özel akşam lisesidir. Eğitimlerinde lise eğitimleriyle iş hayatının beraber yürütülmesini amaçlamaktadır. Çalışan öğrencilerine, her hangi bir sebepten dolayı lise öğrenimini yarıda bırakmak zorunda olanlara, açıktan lise okuyanların bunu normal bir lise olarak bitirmek isteyenlere diploma kazandırmayı amaçlayan bir kurumdur. Aynı zamanda üniversite hazırlığı konusunda verdiği eğitimlerle ve yaklaşımlarıyla bir çok başarıya imza atmıştır. Okulun eğitim saatleri mesai saatlerinin sonunda başlamakta bu sayede öğrencilere verilen eğitimler akşam saatlerinde gerçekleşmektedir. Akşam saatlerinde başlayan dersler daha geç saatlerde bittiğinden dolayı öğrencilerin güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamak için servis hizmeti verilmektedir.
Özel Tercih Koleji Akşam Lisesi, fiziksel açıdan zengin okulunda öğrencilerin hafızada kalıcı bilgilerle eğitim görmeleri için birçok eğitim envanteri bulundurmaktadır. Uygulamalı eğitimlerin sürdürüldüğü okulda öğrencilere tüm bilgilerin eşit ve tam seviyede verilmesi amaçlanmaktadır. Lise eğitimlerinde sadece MEB müfredatının uyguladığı sistemi değil aynı zamanda üniversite öncesi eğitimleri de öğrencilerine sunan okul birçok konu tekrarı ve deneme sınavlarıyla hizmet vermektedir. Uygulayarak ve gözlemleyerek tam kalıcı bilgiler sağlamayı amaçlayan bu kurum, öğrencilerine bilişim ve fen laboratuvarları sunmaktadır. Öğrencilerinin sosyal ve kültürel alandaki gelişimlerini de son derece önemseyen Özel Tercih Koleji Akşam Lisesi, okul bünyesinde taekwondo, akıl ve zeka oyunları, bilişim, proje, gezi, piyano, gitar, sinema, tiyatro, koro, basketbol, voleybol, futbol gibi aktiviteler düzenlenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerine yabancı dil eğitimi vererek dünya standartlarında bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bu kurum, İngilizce ve Almanca dersleri vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tercih Koleji Akşam Lisesi İletişim Bilgileri

Cemil Meriç Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No:321, Ümraniye / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum