fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Avcılar Özel Ortaokulları

Avcılar'da bulunan ve ortaokul seviyesinde eğitim veren özel okul ve kolejlerin bulunduğu listelerimizi inceleyerek bölgede yer alan okulların hepsine ulaşabilirsiniz. Kurumları tek tek gezecek zamanınız yoksa okul profillerinde yer alan detaylı bilgilere göz atabilir, çocuğunuz için en iyi okulu hemen keşfedebilirsiniz. Bunun yanında profil sayfalarından kurumların haritada bulundukları konumları görüntüleyebilir, yakınınızda bulunan okullarla hemen iletişime geçebilirsiniz.


Özel Avcılar ortaokullarını yakından tanımanın en kısa yolu, veli yorumlarını incelemektedir. Bu yorumlar daha önce kurumları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapıldığından okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler vermektedir. Veli yorumlarına ortaokul profillerinden göz atabilir, kurumların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönleriyle eksik kaldığına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Avcılar'daki kolejler alanında uzman branş öğretmenleri ile hizmet vermektedir. Bu durum ailelerin bu kurumları tercih etmesini sağlamaktadır. Sizlerde zaman kaybetmeden size uygun okulları karşılaştırabilir, görüşme talebi oluşturarak kurumlardan geri dönüş alabilirsiniz. Akademik eğitimin yanında öğrencilerin fiziksel ve sosyal gelişimlerini de destekleyen Avcılar özel ortaokulları bu bağlamda öğrencilere spor alanları ve oyun alanları sunmakta, dönem boyunca etkinlikler ve geziler düzenlemektedir.


Avcılar'da bulunan özel ortaokulları çift dilli yabancı dil eğitimi vererek dünya ile iletişime geçebilen, kendini başka dillerde de ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okul içinde yapılan konuşma etkinlikleri İngilizce gelişimine destek olmakta ve işlenen dersler bu sayede tekrar edilmiş olmaktadır. Özel Avcılar ortaokullarının; bahçe, bina ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, hangi kulüplerin yer aldığına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir liste üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.


Kolej tercihinde veli yorumları sizlere rehber olabilmektedir. Ortaokul profillerinden daha önce kurumları tercih etmiş kişilerce yapılan yorumları okuyabilir, okulların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi konularda geri kaldığına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Avcılar özel ortaokul fiyatları, verilen eğitimin kalitesine, yabanci dil olanaklarına ve öğrencilere sunulan hizmetlere bağlı olarak değişmektedir. Sizler de bölgenizde bulunan ortaokullarının ücretlerine okul profillerinden ulaşabilir, bütçenize uygun kurumları hemen belirleyebilirsiniz.


Avcılar özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

12 okul bulundu.
Öze Avcılar Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Denizköşkler Mah.
Öze Avcılar Bil Koleji Ortaokulu

Harika bir okul yönetici ve öğretmenlerine sonsuz teşekkürler

Özel Haseki Koleji Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Haseki Koleji Ortaokulu

Okulumuz zaten öğrenciyi temelden alıp yetiştiriyor benim kızım orta okul a devam ediyor kolej olarak avcılar da en iyi...

Özel Avcılar Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Avcılar Final Okulları Ortaokulu

Özel Avcılar Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Simya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Merkez Mah.
Özel Avcılar Simya Koleji Ortaokulu

Özel Avcılar Simya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Firuzköy Mah.
Özel Avcılar Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Avcılar Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Ortaokulu

Özel FMV Işık Okulları Ispartakule Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bilim Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Üniversite Mah.
Özel Avcılar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bilim Kampüsü Ortaokulu

Özel Avcılar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bilim Kampüsü Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilgün Eroğlu Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Nilgün Eroğlu Ortaokulu

Özel Nilgün Eroğlu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Avcılar Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Avcılar Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ispartakule Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel Ispartakule Final Okulları Ortaokulu

Özel Ispartakule Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Merkez Mah.
Özel Avcılar Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Avcılar Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İhlas Koleji Bizimevler Ortaokulu Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel İhlas Koleji Bizimevler Ortaokulu

Özel İhlas Koleji Bizimevler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Avcılar Özel Ortaokulları

Avcılar İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin branş derslerini, fiziksel özelliklerini, çalışma saatlerini ve senelik ücretlerini öğrenebilir, veli yorumlarına, hakkında yazılarına ve harita konumlarına göz atabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum