fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Başakşehir Özel Ortaokulları

İstanbul'un son dönemlerde gelişen ve yaptığı atılımlarla nüfusunda bir artış görülen ilçelerinden biri olan Başakşehir, okulların da artış gösterdiği ve birçok köklü kolejin kampüs açtığı bir bölge haline gelmiştir. Başakşehir özel ortaokulları bu bağlamda oldukça çeşitli ve nitelikli durumdadır. Çalışan ve okulları tek tek gezemeyen veliler için kurumların bilgilerine ulaşmak hem zor olmakta hem de detaylı bilgilerin tamamına ulaşmak zaman alabilmektedir. Okul.com.tr ise tüm bu sorunları ortadan kaldırmak adına kurumların detaylı bilgilerini tek bir sayfa üzerinden yayınlamaktadır. Siz de tek bir sayfa üzerinden bu okulları inceleyebilir, randevu talep ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Başakşehir özel ortaokulları listemizde bulunan kurumlar teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, bu teknolojik gelişmelerine bünyelerine katmakta ve eğitimde aktif olarak kullanmaktadır. Bu durum öğrencilerin derslere olan ilgisini artırmakta ve bu teknolojileri yakından tanımalarına fırsat vermektedir. Ortaokul dönemi liseye geçişin ve hazırlığın en önemli basamağı olması bakımından da büyük öneme sahiptir. Bu anlamda okullar liseye hazırlık çalışmalarını titizlikle sürdürmekte ve müfredat ders saatlerine ek olarak özel ek ders ve etütlerle verilen eğitim yoğunlaştırılmaktadır. Bölgede birçok özel ortaokul bulunduğundan aranan her kritere uygun kurum bulunmakta ve bu durum velilerin okul tercihini kolaylaştırmaktadır. Sizler de alanında uzman öğretmen kadrolarıyla eğitim veren ve öğrencileri liseye geçiş sınavlarına hazırlayan okulları keşfedebilir, okul profillerinde bulunan formları doldurarak kurumlardan geri dönüş alabilirsiniz.


Başakşehir'deki özel ortaokulların bina, sınıf ve bahçe fotoğraflarına; eğitim, yemek ve servis ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, haritadaki konumlarına, yabancı dil olanaklarına, hangi kulüplerin bulunduğuna, giriş ve çıkış saatlerine dair detaylı bilgilerin tamamına okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Okul ücretleri velilerin okul seçiminde önemli bir kriter olmakta ve bu bilgi birçok veli tarafından araştırılmaktadır. Başakşehir özel ortaokulları ortalama fiyat bilgileri okulun sağladığı imkanlara, bağlı bulunduğu kolej bünyesine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Başakşehir’in büyük bir bölge olmasına bağlı olarak bölgede çok sayıda kurum bulunmakta, bu da her bütçeye uygun okul bulmayı kolaylaştırmaktadır. Bütçenize uygun okulları keşfetmek ve okulların erken kayıt dönemlerine ulaşmak için okul profillerine göz atabilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgisini görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine onaylanmış profilleriyle sitemize eklenen kurumlar tarafından sağlanan çeşitli yüzdelerdeki indirimlerden faydalanabilirsiniz. Başakşehir özel ortaokulları içerisinde bursluluk sınavı düzenleyen kurumların bursluluk sınavlarına da Okul.com.tr aracılığıyla kolayca başvurabilir, sınav vakti geldiğinde bilgilendirilebilirsiniz.


Okulların profillerinde bulunan yorumlar daha önce Başakşehir özel ortaokullarını tercih etmiş kişilerin, eğitim vermiş öğretmenlerin tarafsız yorumlarını içermektedir. Bu yorumları okuyarak tercih etmeyi düşündüğünüz kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de daha önce eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan başka ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Bölgede bulunan kolejler velilerin en çok tercih ettiği kurumlar olmakta birlikte bu kurumlar sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine de olanak sağlamaktadır. Kolej bünyesinde eğitim gören öğrenciler anaokul kademesinden lise kademesine kadar aynı kurumda eğitim görme imkanına sahip olmakta, bu da öğrencilerin yaşayabileceği olası uyum problemlerinin önüne geçmektedir.


Başakşehir özel ortaokulları hakkında bilgileri detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterlere göre size en uygun okulları sizler için listelemekte ve kurumlarla iletişime geçmeniz durumunda sizlere yardımcı olmaktadır.

21 okul bulundu.
Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu verified

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:50
Özel Başakşehir Sinerji Kız Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Sinerji Kız Ortaokulu verified

Kız öğrencilerin eğitimi için iyi düşünülmüş ideal bir ortam. pozitif ayrımcılık ile kız öğrencilere özel bir kolej olma...

Özel Esenkent Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Esenkent Final Okulları Ortaokulu verified

Çok memnunuz. kurucusundan öğretmenlerine kadar çok ilgililer. hem akademik açıdan hem sosyalite.

Özel Bahçeşehir Vega Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vega Okulları Ortaokulu verified

Vega okullarında 5. yılımız bitiyor, ilkokuldan sonra ortaokulda da tercihimiz vega oldu oğlumun hem akademik anlamda he...

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu verified

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Sevinç Koleji Ortaokulu verified

Öğretmenler gayet ilgili, online dönem çok verimli geçiyor,özellikle yabancı dil gelişimi çok güzel,çocuğum gayet mutlu

Diğer Okullar

Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Ortaokul öğretmenleri akademik olarak çok üst düzey seviyedeler. ödev takibi etüt planlamaları sınav analizlerine göre y...

Özel Başakşehir Petek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Petek Koleji Ortaokulu

2017 teog da en az bir branştan full yapan tamı tamına 134 öğrenci çıkararak adını eğitim sektörüne altın harflerle yazd...

Özel Başakşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / İkitelli Osb Mah.
Özel Başakşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Çınar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu

Özel MEF Okulları Bahçeşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:30
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Final Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Tek Okulları Ortaokulu

Özel Tek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Başakşehir Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Başakşehir Özel Ortaokulları

Başakşehir özel ortaokullarından size uygun olanı hemen bulun, okulların; bursluluk sınavları, fotoğrafları ve fiyatları için listelerimizi inceleyin!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum