fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Fatih Özel Ortaokulları

Fatih, İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçelerden bir tanesidir. Geniş bir bölgede kalabalık bir nüfusa sahip olduğundan Fatih özel ortaokulları nitelik ve nicelik bakımından kendisini gün geçtikçe geliştirmektedir. Fatih ilçesinde bulunan ve ortaokul seviyesinde hizmet veren özel kurumların yer aldığı listelerimize ulaşarak çocuğunuz için ideal okulu hemen bulabilirsiniz. Okul profillerinde yer alan bilgiler ışığında kurumları yakından tanıyabilir, okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan detaylı tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Fatih özel ortaokullarının profil sayfalarında bulunan harita konumlarını inceleyerek çocuğunuzun yakınınızda yer alan kurumlara gitmesini sağlayabilirsiniz.


Ortaokul kademesi öğrencilerin liseye hazırlandıkları süreci içerisinde kapsadığından oldukça önemlidir. Bu dönemde öğrenciler kendilerine en uygun liseye karar vermekte ve bu liseye yerleşmek adına yoğun bir çalışma temposuna dahil olmaktadır. Fatih özel ortaokulları bu çalışma temposu içerisinde öğrencilerine destek olmak adına eğitim faaliyetlerini müfredat dahilinde yoğunlaştırmakta ve aynı zamanda öğrencilere destek olması açısından bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti bulundurmaktadır. Fatih özel ortaokulları bünyesinde bulunan danışmanlık öğretmenleri öğrencilerin hem hedeflerini belirlemelerine yardımcı olurken hem de bu hedeflere ulaşmak için nasıl çalışmaları gerektiği konusunda onları bilgilendirmektedir. Böylelikle ortaokul döneminin çocuklar için maksimum verimle geçirilmesi amaçlanmaktadır.


Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında; fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerinin de desteklenmesi adına bölgede yer alan okullar çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılayan Fatih'teki özel ortaokullar değişen çağa ayak uydurmakta ve okullarında güncellemeler yapmaktadır. Bölgede yer alan ortaokulların tamamı kolej bünyesinde bulunmaktadır. Fatih'teki kolejler alanında uzman öğretmen kadroları ve çift dilli yabancı dil eğitimiyle velilerin dikkatini çekmektedir. Ayrıca kolejler anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden öğrenciler bütünleşik bir yapı içinde başka kuruma geçmek zorunda kalmadan eğitim alabilmektedirler. Böylece yaşanabilecek olası uyum problemlerinin önüne geçilebilmektedir.


Fatih özel ortaokulları okul profil sayfalarında yer alan hakkında yazılarını okuyarak, kurumların eğitimde benimsedikleri sistemle ilgili fikir sahibi olabilir, misyon ve vizyonlarını öğrenebilirsiniz. Bölgede yer alan kurumlar, büyük bahçeleri, modern binaları ve teknolojik sınıflarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Okulların; detaylı fotoğraflarına, eğitim, servis ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil olanaklarına, fiziksel imkanlarına, kulüp imkanlarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Kurumların haritadaki konumlarına bakarak evinize en yakın okulu bulabilir, servis kullanmak zorunda kalmadan çocuğunuzun okula ulaşımını sağlayabilirsiniz. Okul profillerinde bulunan veli yorumlarına göz atabilir, kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de eğitimi hakkında bilgi sahibi olduğunuz okulların sayfalarına yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Fatih özel ortaokulları fiyat bilgileri okulların sağladığı imkanlara, bağlı oldukları kolej bünyesine, konumlarına ve sunduğu fiziksel imkanlara bağlı olarak değişebilmektedir. Bölgede çeşitli kurumlar bulunduğundan her ailenin kendi bütçesine uygun kurum bulması da mümkün olmaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak Fatih özel ortaokul fiyat detaylarına ulaşabilir, onaylanmış profilleri ile aramızda bulunan okulların Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımladığı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinde bulunan bursluluk sınavı bölümüyle Fatih özel ortaokulları bursluluk sınavlarını ne zaman gerçekleştirdiğini öğrenebilir ve bu sınavlara kolayca kayıt olabilirsiniz. Sınavda gösterdiğiniz başarı oranına bağlı olarak indirimli fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Fatih özel ortaokulları hakkında yer alan bilgileri detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun okulları sizler için listelemekte ve iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

15 okul bulundu.
%35 İndirim Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Topkapı Mah.
Özel Fatih Sınav Koleji Ortaokulu verified

Öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz beklediğimizden çok daha fazla ilgili ve sevecenler. kendinizi özel ve aileden hisetti...

Diğer Okullar

Özel Birikim Okulları Fatih Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Topkapı Mah.
Özel Birikim Okulları Fatih Ortaokulu

Kapısından içeri girdiğinizde güler yüzlü sıcak ve samimi bir o kadar candan idari kadrosuyla işte burası ait olduğum ye...

Özel Fatih Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Ayvansaray Mah.
Özel Fatih Final Okulları Ortaokulu

Özel Fatih Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bezciyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Nişanca Mah.
Özel Bezciyan Ermeni Ortaokulu

Özel Bezciyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akasya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Molla Gürani Mah.
Özel Akasya Koleji Ortaokulu

Özel Akasya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel Kocamustafapaşa Anarat Hıgutyun Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Koca Mustafapaşa Mah.
Özel Kocamustafapaşa Anarat Hıgutyun Ermeni Ortaokulu

Özel Kocamustafapaşa Anarat Hıgutyun Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fener Rum Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Balat Mah.
Özel Fener Rum Ortaokulu

Özel Fener Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Topkapı Levon Vartuhyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Topkapı Mah.
Özel Topkapı Levon Vartuhyan Ermeni Ortaokulu

Özel Topkapı Levon Vartuhyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İELEV Özel Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Hobyar Mah.
İELEV Özel Ortaokulu

İELEV Özel Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fatih Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Karagümrük Mah.
Özel Fatih Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Fatih Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultan Fatih Koleji Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Derviş Ali Mah.
Özel Sultan Fatih Koleji Ortaokulu

Özel Sultan Fatih Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Koca Mustafapaşa Mah.
Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Ortaokulu

Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çapa Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Molla Gürani Mah.
Özel Çapa Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Çapa Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:40 - 16:20
Özel Langa Rum Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Aksaray Mah.
Özel Langa Rum Ortaokulu

Özel Langa Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Topkapı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Topkapı Mah.
Özel Topkapı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Topkapı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00

İstanbul Fatih Özel Ortaokulları

İstanbul Fatih'de eğitim öğretim hizmeti vermekte olan özel ortaokullar hakkında yazılan ebeveyn yorumlarına, branş derslerine, öğrencilere sunulan hizmetlere, çalışma saatlerine ve yıllık ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Fatih Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum