fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Sultangazi Özel Ortaokulları

Sultangazi bölgesi, yüzde ellilik genç nüfusu ile büyümeye ve gelişmeye devam eden bir bölge niteliğindedir. Bölgedeki eğitim seviyesi her geçen gün artmaktadır. Buna bölgedeki kolej ve özel ortaokulların da etkisi bulunmaktadır. Sultangazi özel ortaokulları, gençlik dönemine geçen öğrencilerdeki hassas eğitim anlayışı ile hareket etmektedir. Böylece öğrencilerin en doğru eğitimi kaliteli bir biçimde almaları sağlanmaktadır. Özel ortaokulları, çeşitli eğitim yaklaşımları ile öğrencilere çok yönlü bir eğitim hizmeti sunmaktadır.


Özel Sultangazi Ortaokulları, fiziki imkanlarını öğrenci merkezli çalışmalar doğrultusunda oluşturmaktadır. Böylece öğrencilerin okulda bulunduğu süreç içerisinde en doğru eğitim materyalleri ile bir arada olmaları desteklenmektedir. Öğrencileri hedefleri doğrultusunda hareket ettiren özel ortaokulları, sunduğu eğitim yaklaşımları ile ön plana çıkmaktadır. Sultangazi kolejleri ve ortaokulları bünyesindeki öğrencileri kendi potansiyellerinin en üst seviyesine çıkarmak amacıyla kaliteli ve kalifiye bir eğitim sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda bölgedeki özel ortaokulları, branşında tecrübeli, deneyimli ve uzman eğitmenlerden destek almaktadır.


Bölgedeki özel kurumlar, öğrencilerine çağın gerekliliklerini aktarmak amacı ile çeşitli yaklaşımlar düzenlemektedir. Düzenlenen yaklaşımlarda öğrenciler için en doğru eğitimi sunmak amaçlanmaktadır. Bu yaklaşımlarla öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerine sahip olmaları sağlanmaktadır. Sultangazi özel ortaokulları, birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi sürdürmektedir. Öğrencilerin dil edinimini kolaylaştırmak amacı ile dersler aktif katılımlarla eğlenceli bir biçimde ilerletilmektedir. Sultangazi'de yer alan özel ortaokullardan bazıları İngilizce'nin yanında öğrencilerine Almanca, İspanyolca, Arapça gibi dil imkanları da sağlamaktadır.


Özel Sultangazi ortaokulları hakkındaki detaylı bilgileri, Okul.com.tr Sultangazi özel ortaokulları listesinden inceleyebilirsiniz. Bölgedeki özel ortaokulların fiyatlarına, eğitim farklılıklarına, fiziki imkanlarına ve okullar hakkında yapılmış veli yorumlarına Okul.com.tr'nin oluşturduğu listeden ulaşabilirsiniz. Sultangazi özel ortaokulları listesini incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen destek alabilir, sizler için en doğru okulu bulmasını isteyebilirsiniz.

4 okul bulundu.
Özel Sultangazi Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sultangazi / Uğur Mumcu Mah.
Özel Sultangazi Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Sultangazi Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Ortaokulu Özel Okul
Sultangazi / Cumhuriyet Mah.
Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Ortaokulu

Özel İstanbul Puşkin Milletlerarası Rus Okulu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:30 - 15:15
Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Özel Okul
Sultangazi / 50. Yıl Mah.
Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu

Özel İSTEK Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultangazi Bilgenç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sultangazi / İsmetpaşa Mah.
Özel Sultangazi Bilgenç Koleji Ortaokulu

Özel Sultangazi Bilgenç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Sultangazi Özel Ortaokulları

Sultangazi İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin iletişim adreslerine, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel özelliklerine ve öğrencilere sunulan hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum