fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kağıthane Özel Ortaokulları

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde yer alan ve ortaokul eğitimi veren özel kurumların tamamına ulaşarak çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Okulları gezecek vaktiniz yoksa tek bir liste üzerinden Kağıthane özel ortaokullarının ayrıntılı bilgilerine ulaşabilir, evinize yakın olan kurumları keşfedebilirsiniz. Bölgede birçok okul bulunduğundan velilerin işi kolaylaşmakta aranan her türlü özelliği bünyesinde bulunduran kurum bulma olasılığı yükselmektedir. Sizler de okullarla hemen iletişime geçebilir, kayıt gerçekleştirmek için randevu talep edebilirsiniz.


Öğrencilere liselerin kapılarını açacak olan sınavlara hazırlığın yapıldığı ortaokul seviyesi aynı zamanda öğrencilerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerine de destek verildiği bir süreci kapsamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan Özel Kağıthane ortaokulları dönem dönem denetlenmektedirler. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerini geliştirmeleri bölgedeki okulların bir diğer özelliğidir. Öğrencilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak adına kurumlarda bulunan yemekhanelerin menüleri diyetisyenler tarafından belirlenmekte ve öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınmaktadır. Kağıthane kolejleri anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim vermektedir. Bu da öğrencilerin anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar farklı bir kuruma geçmek zorunda kalmadan eğitim almasını mümkün kılmaktadır. Sizler de çocuğunuzun uyum sorunu yaşamadan tek bir kurumda eğitim almasını istiyorsanız bölgenizde yer alan kolejlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Özel Kağıthane ortaokullarının tanıtım yazılarını okuyarak kurumların eğitime bakış açıları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bölgenizde yer okulların; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, adres bilgilerine, kulüp çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden erişebilirsiniz. Okul profillerinde yer alan veli yorumlarını okuyarak kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi edinebilir, okulları tarafsız gözler eşliğinde tanıyabilirsiniz. Bölgedeki okul sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun kurum bulmak mümkün olmaktadır. Sizlerde ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak okulları hemen bulabilir, okul.com.tr velilerine özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Bölgede öne çıkan okullardan bazıları; Özel Koray Varol Okulları Ortaokulu, Özel Biltes Koleji Ortaokulu Sadabad Kampüsü ve Özel Kağıthane ERA Koleji Ortaokulu şeklindedir.


Kağıthane özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

10 okul bulundu.
Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Hamidiye Mah.
Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu verified

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Biltes Koleji Ortaokulu Sadabad Kampüsü Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Biltes Koleji Ortaokulu Sadabad Kampüsü

Okul binası ve sınıfları oldukça ferah. öğrenciler sıkışmadan kolej ortamında eğitim görüyorlar. tabi verilen eğitim de...

Özel Koray Varol Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Hamidiye Mah.
Özel Koray Varol Okulları Ortaokulu

Bu yil kızımızı koray varol akademi okulları 3. sinifa kaydettik. okulu tercih etmenizde butik okul anlayışı etkili oldu...

Özel Kağıthane ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane ERA Koleji Ortaokulu

Çok güzel bir okul ben o okula gelicem bu seni çok istiyorrum ve geliyorum bu okul düynanın en iyi okulu

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kağıthane Çözüm Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Çözüm Koleji Ortaokulu

Özel Kağıthane Çözüm Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Kağıthane Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Bil Koleji Ortaokulu

Özel Kağıthane Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:20
Özel Hamidiye Fen Bilimleri Uğurlu Eğitim Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Hamidiye Mah.
Özel Hamidiye Fen Bilimleri Uğurlu Eğitim Ortaokulu

Özel Hamidiye Fen Bilimleri Uğurlu Eğitim Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Açı Koleji Ortaokulu

Özel Kağıthane Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Kağıthane Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Çağlayan Mah.
Özel Kağıthane Final Okulları Ortaokulu

Özel Kağıthane Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kağıthane Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Kağıthane / Merkez Mah.
Özel Kağıthane Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Kağıthane Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00

Kağıthane Özel Ortaokulları

Kağıthane İstanbul'da eğitim hizmeti veren özel ortaokullar ve kolejler hakkında yazılan veli yorumlarına, öğrencilere sunulan hizmetlere, çalışma saatlerine ve senelik ücretlerine hemen ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum