fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Şişli Özel Ortaokulları

Şişli özel ortaokulları öğrencilerin hedefleri ve istekleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerine destek olmaktadır. 21. yüzyıl ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan eğitim ortamlarında kalıcı bir hizmet sunabilmek adına eğitim faaliyetlerini renklendirmektedir. Branşlarında donanımlı ve uzman akademik kadrosuyla kapsamlı bir öğrenim süreci öğrencilerle buluşturulmaktadır. Şişli bölgesi İstanbul'un merkezi bölgelerinden birisi konumundadır. Çevre ilçelerden de pek çok velinin eğitim için tercih ettiği bölgelerden biri olan Şişli'de birçok özel ortaokul yer almaktadır. Farklı kesimlere, farklı bütçelere, farklı isteklere hitap eden okulların bulunduğu Şişli bölgesinde okul çoğunluğunu kolejler oluşturmaktadır. Şişli özel ortaokulları butik yapıda ve kolej yapısında öğrencilerle buluşmaktadır. Kolejlerin bölgede uzun yıllar önce kurulmuş olması ve sabit şekilde hizmete devam etmeleri veliler açısından da olumlu görülmektedir. Bu sayede bölgede okullar köklü eğitim geçmişleriyle güven kazanmış okullar haline gelmiştir. Bölgenin merkezi konumundan dolayı pek çok okul kendi servis araçlarıyla hizmet vermektedir. Alanında uzman öğretim görevlileriyle hizmet veren kurumlar öğrenci merkezli eğitimleriyle eğitim ve öğrenimi en verimli hale getirmek adına birbirleriyle rekabet etmektedir.


Şişli özel ortaokulları öğrencilerine çok yönlü ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip eden psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri bulunmaktadır. Psikolojik danışmanlık hizmetleri öğrencilerle birebir ilgilenerek eğitim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlara yönlendirmeler sağlamak adına eğitim faaliyetlerini renklendirmektedir. Çeşitli etkinlik ve faaliyet programları ile öğrencilerin başarılı, yetenekli ve ilgili olduğu alanlar belirlenmektedir. Bu sayede öğrencilere gelecek programları oluşturmaktadır. Öğrencilerin sınavlardaki başarısını artırmaya yönelik eğitim faaliyetleri sürdürerek başarı potansiyelini maksimum seviyelere çıkarmayı amaçlamaktadır. Dönem içerisinde öğrencilere çeşitli deneme sınavları ve testler sunulmaktadır. Böylelikle öğrencilerin kendi durumlarını görmesi sağlanırken, eksikleri de ön plana çıkmaktadır. Eksiklerin giderilmesi adına özel Şişli ortaokulları etüt ve ekstra ders hizmeti de sunabilmektedir. Sunduğu bu hizmetle beraber lise sınavı başarısı da bu noktada yüksek seviyededir.


Şişli özel ortaokulları öğrencilerini ortaokul eğitimlerinde sadece liseye değil aynı zamanda gelecekteki kariyerlerine de hazırladığı bilincinde hizmet vermektedir. Bölge de kolej eğitimi veren özel okullar oldukça tercih edilen kurumlardır. Bunun sebebi okulların içerisinde bulunan zengin donanım ve uzman branş öğretmenleriyle etkili bir eğitim şeklinin ilerletilmesidir. Şişli özel ortaokulları öğrencilerine sadece akademik yönde değil aynı zamanda fiziki, zihinsel ve karakteristik gelişimler de sunmaktadır. Süreç, okullarda bulunan rehberlik servisi öncülüğünde ilerletilmekte, dersler kadar bireysel gelişimler de takip edilmektedir. Lise başarısı sağlamayı amaçlayan pek çok özel ortaokul bulunan Şişli'de öğrencilerin tam başarı sağlayabilmeleri için stres ve kaygılardan da kurtulmaları önemli bir etken olarak görülmektedir. Öğrencilere düzenlenen seminer ve etkinliklerle, lise gezileri düzenlenerek destek olunmaktadır. Yabancı dil eğitimlerine önem veren okulların bulunduğu Şişli bölgesinde İngilizce eğitimleri uzman branş öğretmenleri tarafından verilirken, Fransızca, Almanca, İtalyanca eğitimlerini seçmeli olarak sunan birçok özel ortaokul da bulunmaktadır. Okul profillerinde, okulları anlatan özet yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun mahallelerden seçtiğiniz okulların fotoğraflarını inceleyebilir, kurumlara gitmenize gerek kalmadan okulların fiziksel imkanlarını görüntüleyebilirsiniz.


İstanbul Şişli bölgesinde bulunan özel ortaokullar arasında oldukça fazla tercih edilen ve verdiği eğitimlerle, sunduğu imkanlarla dikkat çeken okullardan bazıları;
Özel Yeni Okul Ortaokulu ve Özel Şişli Sınav Koleji Ortaokulu şeklindedir.


Şişli özel ortaokulları listesi üzerinden bölge de bulunan tüm okulları görüntüleyebilirsiniz. Şişli özel ortaokullarının fiyatlarına göre sıralayabilir, filtreleme bölümünden havuzu bulunan ortaokullar, yabancı dil eğitimi veren ortaokullar vb. seçeneklerle özel Şişli ortaokullarını kendinize göre özelleştirdiğiniz listeyle görüntüleyebilirsiniz. Uygun okulları belirlemek ve okullar hakkında daha fazla bilgi edinmek için profillerden detay bilgileri ve Şişli özel ortaokul fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Yorumlar bölümünden velilerin okullar hakkında tecrübelerini aktardığı yorumları okuyup ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Üye olarak tecrübe edindiğiniz okullar hakkında siz de yorumda bulunabilirsiniz. Öğrenciniz ve sizin için uygun 5 özel ortaokul önerisini almak için hemen Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
12 okul bulundu.
Özel YeniOkul Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel YeniOkul Ortaokulu verified

Kendini ve okulunu seven çocuklar yetiştiren bir yuva, bir aile yeniokul. her okulun eksi yanları veli bazında veya olay...

Diğer Okullar

Özel Pera Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Pera Ortaokulu

Hem güzel sanatların hem 2 yabancı dilin öğretildiği tüm ortaokul müfredatına sahip bölgedeki en iyi okul olarak biliyo...

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 15:00
Özel Şişli Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Halil Rıfat Paşa Mah.
Özel Şişli Sınav Koleji Ortaokulu

Fiziksel şartları öğrenci öğretmen iletişimi çok iyi öğretmenler çok iyi

Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu

Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Teşvikiye Mah.
Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Ortaokulu

Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lider Şişli Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Cumhuriyet Mah.
Özel Lider Şişli Ortaokulu

Özel Lider Şişli Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel Karagözyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Karagözyan Ermeni Ortaokulu

Özel Karagözyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bomonti ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Bomonti ERA Koleji Ortaokulu

Özel Bomonti ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00
Özel Şişli Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Şişli Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Şişli Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İTA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Cumhuriyet Mah.
Özel İTA Okulları Ortaokulu

Özel İTA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bomonti Ermeni Katolik Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Mahmut Şevket Paşa Mah.
Özel Bomonti Ermeni Katolik Ortaokulu

Özel Bomonti Ermeni Katolik Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pangaltı Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Şişli / Halaskargazi Mah.
Özel Pangaltı Ermeni Ortaokulu

Özel Pangaltı Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Şişli Özel Ortaokulları

Şişli İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin iletişim bilgilerine, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel özelliklerine ve öğrencilere sunulan hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Şişli Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum