fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çekmeköy Özel Ortaokulları

Çekmeköy, Anadolu yakasında bulunan; nüfus yoğunluğu yüksek ve genellikle çalışan ailelerin yaşadığı gelişmiş bir ilçedir. Çekmeköy özel ortaokulları sayı bakımından bölgedeki nüfusa oranla eşit bir yapıda bulunmaktadır. Çekmeköy'deki özel ortaokulları alanında uzman öğretmen kadroları ve uzun yıllardır eğitim vermelerinin tecrübesi ile öğrencilerini liseye hazırlamakta ve kendilerini keşfedebilmeleri adına onlara uygun ortamlar sunmaktadır. Bölge de yer alan özel okul ve kolejler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına, sizler için hazırladığımız okul profillerinden ulaşabilir, çocuğunuza uygun olduğunu düşündüğünüz okullarla hemen iletişime geçebilirsiniz. Okulların profillerinden sundukları imkanlara, yabancı dil seçeneklerine, ortalama fiyat bilgilerine, konumlarına ve görsellerine kolayca ulaşabilirsiniz.


Çekmeköy özel ortaokulları ortaokul eğitiminin öğrencinin gelecekte alacağı akademik eğitime temel atabileceği bir süreci kapsadığının bilincinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknolojiyi amaçları doğrultusunda verimli bir şekilde kullanabilen ve öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımları bünyesinde barındıran özel okul ve kolejler velilerin dikkatini çekmektedir. Çekmeköyde bulunan özel ortaokullar çoğunlukla kolej bünyesinde eğitim vermektedir. Çekmeköy kolejleri anaokulundan lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde hizmet verdiklerinden öğrenciler başka bir kuruma geçip uyum sorunu yaşamadan tek bir okulda üniversiteye kadar eğitim görebilmektedir. Bunun yanında kolejlerde öğrencilere verilen yabancı dil eğitimi akademik seviyede olduğundan öğrenciler bu anlamda butik okullarda eğitim alan öğrencilerden önde olmaktadırlar. Aradığınız kriterleri bünyesinde barındıran Çekmeköy özel ortaokullarının tamamına ulaşarak okul tercihinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.


Çekmeköy özel ortaokulları öğrencilerin bu kademede lise sınavına hazırlandıklarının bilincinde olarak öğrencileri için tüm hizmetleri sunmaktadır. Birebir ek dersler, etütler gibi imkanların yanında öğrencilerin psikolojik gelişimlerini de yakından takip etmek adına kurumlarda rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Okullarda bulunan bu birim öğrencilerin lise hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmanın yanında bu hedeflerine ulaşmaları için nasıl bir yol izlemeleri noktasında da rehberlik etmektedir. Böylece öğrenciler liseye hazırlık sürecini sağlıklı bir şekilde yürütmekte ve liseye her anlamda yetkin bireyler olarak başlayabilme fırsatı yakalamaktadır.


Okulların haritada üzerinden bulundukları konumları inceleyerek evinize yakın olan kurumları vakit kaybetmeden keşfedebilirsiniz. Çevre mahallelerdeki okullara kayıt yaptırmak istiyorsanız servisi olan kurumları filtreleyebilir, öğrencinizin okula güvenle ulaşmasını sağlayacak kurumlarla iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında Çekmeköy özel ortaokulları; bina, bahçe ve sınıf fotoğrafları, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, adreslerine, hangi kulüplerin bulunduğuna, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Veli yorumları, daha önce bölgede bulunan kurumları tercih etmiş ve artı ile eksi yönleri hakkında fikir sahibi olmuş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Sizler de okul profillerini ziyaret ederek veli yorumlarını okuyabilir, diğer velilerin rehberliğinde okul tercihinizi yapabilirsiniz. Daha önce eğitim hizmetinden faydalandığınız kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Çekmeköy özel ortaokulları ortalama fiyat bilgileri okulların profillerinde yer almaktadır. Çekmeköy özel ortaokullarının sayıca fazla olmasından dolayı ortalama fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Sizler de ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak ortaokullarını hemen bulabilir, randevu alarak kayıt için yüz yüze görüşebilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyatlarını görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanmış olan çeşitli yüzdelerdeki indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bursluluk sayfasını ziyaret ederek bu sınavların tarihlerine dair bilgi alabilir, bursluluk sınavlarına kolayca kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle öğrencinin başarısına bağlı olarak verilen çeşitli yüzdelerdeki burslardan faydalanabilirsiniz.


Çekmeköy özel ortaokulları listesini detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

23 okul bulundu.
Özel Girne Koleji Çekmeköy Yücel Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Girne Koleji Çekmeköy Yücel Kampüsü Ortaokulu verified

İkiz kızlarım girne koleji yücel koleji 7. sınıftalar. okulda lgsye hazırlık açısından çok faydalı etütler ve kamplar ya...

Özel Çekmeköy Liv Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Liv Koleji Ortaokulu verified

Özel çekmeköy liv koleji ortaokulu; eğitimin temel amacı olan, bireyin sağlıklı bir gelişim göstermesini ve bir sonraki...

Diğer Okullar

Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu

Bir ebeveyn olarak ben de çocuğum gibi heyecanlı ve her gün yeni şeyler öğrenen biri oldum çocuğum ve ben çok mutluyuz t...

Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel İleri Nesil Okulları Ortaokulu

Doğanın içinde olması, fiziki şartlar, eğitim kadrosu, akademik olarak da güçlü bir okul, her ayrıntının düşünülmüş olma...

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Mimar Sinan Mah.
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:15
Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ekşioğlu Mah.
Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Taşdelen Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alev Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Alev Okulları Ortaokulu

Özel Alev Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erdem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Erdem Koleji Ortaokulu

Özel Erdem Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Mimar Sinan Mah.
Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu

Özel Çekmeköy İlgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Avrupa Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Taşdelen Mah.
Özel Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Çınar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ütopya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Ütopya Okulları Ortaokulu

Özel Ütopya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Düşünür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Düşünür Koleji Ortaokulu

Özel Düşünür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İELEV Özel 125. Yıl Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
İELEV Özel 125. Yıl Ortaokulu

İELEV Özel 125. Yıl Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ekşioğlu Mah.
Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Ortaokulu

Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:30
Özel Asrın Marmara Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Asrın Marmara Koleji Ortaokulu

Özel Asrın Marmara Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çekmeköy Özel Ortaokulları

İstanbul Çekmeköy'de bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin senelik fiyatlarını, veli yorumlarını, branş derslerini, fotoğraf galerilerini, fiziksel özelliklerini ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum