fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Eyüp Özel Ortaokulları

Eyüp ilçesinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ortaokulların tamamının detaylı bilgilerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulabilirsiniz. Bölgede uzun yıllardır hizmet veren eğitim kurumları öğrencileri liseye hazırlamakta ve akademik açıdan donanımlı bireyler olarak mezun etmektedirler. Sizler de evinize yakın olan Eyüp özel ortaokullarını hemen bulmak için okul profillerinde yer alana ve okulların konumunun gösterildiği haritaları inceleyebilir, servis kullanmak zorunda kalmadan çocuğunuzun okula ulaşımını sağlayabilirsiniz.


Eyüp özel ortaokulları, kolej bünyesinde hizmet vermekte ve sundukları fiziksel imkanların çeşitliliği ile bölgede fark yaratmaktadırlar. Bunun yanında kolejler anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden çocuğunuz farklı bir kuruma gitmek zorunda kalmadan bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim alabilmektedir. Okul profillerinden bu kurumların tanıtım yazılarını okuyabilir, eğitim modelleri, amaçları ve yabancı dil imkanları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Eyüp'teki kolejlerde İngilizcenin yanında seçmeli bir yabancı dil eğitimi daha verilmekte öğrencilerin başka dillerde de kendilerini ifade edebilme yeteneklerinin gelişebilmesi amaçlanmaktadır. özel Eyüp ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil olanaklarına, kulüp imkanlarına, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir liste üzerinden ulaşabilirsiniz. Genellikle Mithatpaşa ve Topçular Mahallelerinde yoğunlaşan ortaokullar bölgedeki eğitim ihtiyacını karşılamakta ve kendilerini her geçen gün geliştirmektedir.


Okulların profillerinde yer alan veli yorumları kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler vermekte ve bu durum tarafsız gözler ışığında okulları yakından tanımanıza olanak sağlamaktadır. Ebeveynler tarafından yapılan bu yorumlara göz atabilir, okulların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönlerinin eksik kaldığına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Eyüp özel ortaokul fiyatları da velilerin okul tercihinde önemli bir kriterdir. Okulların eğitim ücretlerine profil sayfalarından ulaşabilir, bütçenize uygun okulları hemen bulabilirsiniz.


Eyüp bölgesinde yer alan özel ortaokulları içerisinde yer alan kurumlardan bazıları verdikleri eğitimle birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Bu kurumlardan bazıları; Özel Zinde Okulları Ortaokuluve Özel ODTÜ GVO Kemerburgaz Bilim Ortaokulu şeklindedir.


Eyüp özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

15 okul bulundu.
Özel Zinde Okulları Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Düğmeciler Mah.
Özel Zinde Okulları Ortaokulu verified

Sizlerde ahlaki eğitimin yanında akademik başarıyı elde etmek istiyorsanız adresiniz belli. pişman olmayacaksınız...

Diğer Okullar

Özel ODTÜ GVO Dan. Kemerburgaz Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel ODTÜ GVO Dan. Kemerburgaz Ortaokulu

Kemerburgaz doga okullarının 3 yıllık velisiyim kızım bu yıl mezun oldu , eğitimden ve sunmuş oldugu imkanlar dan çok me...

Özel Göktürk Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel Göktürk Doğa Koleji Ortaokulu

Teorik derslerin yanı sıra yoga, kodlama ve görsel sanatlar ile derslerin çeşitlenmesi bence çok başarılı olmuş

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu

Özel Edirnekapı ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Cezeri Bilim ve Teknoloji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Defterdar Mah.
Özel Cezeri Bilim ve Teknoloji Ortaokulu

Özel Cezeri Bilim ve Teknoloji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Rami Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Rami Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Rami Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Biltes Koleji Ortaokulu Göktürk Kampüsü Özel Okul
Eyüp / Göktürk Merkez Mah.
Özel Biltes Koleji Ortaokulu Göktürk Kampüsü

Özel Biltes Koleji Ortaokulu Göktürk Kampüsü aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göktürk Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Göktürk Merkez Mah.
Özel Göktürk Final Okulları Ortaokulu

Özel Göktürk Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Tarih Koleji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Nişancı Mah.
Özel Tarih Koleji Ortaokulu

Özel Tarih Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Yeşilpınar Mah.
Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu

Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Göktürk Merkez Mah.
Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Haliç Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Topçular Mah.
Özel Haliç Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Haliç Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Ortaokulu Pierre Loti Kampüsü Özel Okul
Eyüp / Merkez Mah.
Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Ortaokulu Pierre Loti Kampüsü

Özel Eyüpsultan Şafak Okulları Ortaokulu Pierre Loti Kampüsü aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Mithatpaşa Mah.
Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Kemerburgaz Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Haliç Etap Okulları Ortaokulu Özel Okul
Eyüp / Alibeyköy Mah.
Özel Haliç Etap Okulları Ortaokulu

Özel Haliç Etap Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Eyüp Özel Ortaokulları

Eyüp İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin veli yorumlarını okuyabilir, fiziksel özelliklerini, çalışma saatlerini, senelik ücretlerini ve harita konumları hemen inceleyebilirsiniz.

Eyüp Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum