fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Küçükçekmece Özel Ortaokulları

Birçok özel okulun kampüsünün bulunduğu Küçükçekmece ilçesi, alanında uzman öğretmen kadrosuyla uzun yıllardır ortaokul seviyesinde hizmet veren kurumların yer aldığı bir bölgedir. Bu ilçede bulunan kurumlar kolej bünyesinde bulunmakta ve en az iki yabancı dil eğitimi vermektedir. Çocuğunuzun kaliteli bir kurumda eğitim almasını istiyorsanız okullarla iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece özel ortaokullarını tek tek gezecek vaktiniz yoksa okul profillerinden detaylı tüm bilgilere ulaşabilir, okullar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.


Akademik gelişimin sağlanmasının yanında öğrencilerin fiziksel, sosyal ve ruhsal gelişimleri de önemlidir. Bunun bilincinde olan özel Küçükçekmece ortaokulları rehberlik birimleri ile öğrencilerin sorunlarla karşılaşmalarına imkan tanımadan sorunsuz bir eğitim dönemi geçirmelerini sağlamaktadırlar. Fiziksel imkanların çeşitliliği ise öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine ve yeteneklerini geliştirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Çevrenizde bulunan ve çocuğunuz için uygun olduğunu düşündüğünüz konumları keşfetmek adına okul profillerinde yer alan ve kurumların haritadaki konumlarına ulaşabileceğiniz alanları inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun tek bir kurumda anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim almasını istiyorsanız kolejleri tercih edebilirsiniz. Küçükçekmece'deki kolejler İngilizce dil eğitiminin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi verdiğinden ailelerin tercih ettiği kurumlar olmaktadırlar. Küçükçekmece özel ortaokulları ile hemen iletişime geçip yetkililerden okul hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Okul profillerinde bulunan tanıtım yazıları kurumların verdikleri eğitim ile ilgili detayların yer aldığı metinlerdir. Bu yazılara göz atabilir, okulların aradığınızın kriterlere uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Küçükçekmece'deki özel ortaokulların; bahçe, bina, sınıf ve fiziksel imkanlarının fotoğraflarına, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, hangi kulüplerin bulunduğuna, adres bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Okul profillerinde bulunan veli yorumları kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Bu yorumlara göz atarak okul tercihinizi hemen sonuçlandırabilirsiniz.


Bölgede faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren eğitim kurumlarından bazıları; Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu, Özel Florya Uğur Koleji Ortaokuluve Özel Halkalı Uğur Okulları Ortaokulu şeklindedir.


Küçükçekmece özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

23 okul bulundu.
Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu verified

Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı Ortaokulu

Öncelikle teog da tüm öğrencilere başarılar dilerim. sınav sürecinde yanımızda olan, desteklerini bir an için esirgemeye...

Özel Halkalı MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı MBA Okulları Ortaokulu

Orta okul müdürümüz gülperi hanım ve muhasebe departmanından sorumlu selma hanım, ilgili ve güler yüzlüler her konuda y...

Özel Halkalı Atakent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Atakent Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı Atakent Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Soyak Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Soyak Final Okulları Ortaokulu

Özel Soyak Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Boğaziçi Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Boğaziçi Ortaokulu

Özel Halkalı Boğaziçi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşpark Etki Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Güneşpark Etki Ortaokulu

Özel Güneşpark Etki Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu

Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sefaköy Vip Akademi Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Sefaköy Vip Akademi Ortaokulu

Özel Sefaköy Vip Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Halkalı Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağdaş Bilimler Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Çağdaş Bilimler Koleji Ortaokulu

Özel Çağdaş Bilimler Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sefaköy Kampüsü Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Sefaköy Kampüsü Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Sefaköy Kampüsü Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu

Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilge Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Fatih Mah.
Özel Bilge Koleji Ortaokulu

Özel Bilge Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent İhsan International Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent İhsan International Ortaokulu

Özel Atakent İhsan International Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Uğur Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya Uğur Koleji Ortaokulu

Özel Florya Uğur Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Atakent Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Küçükçekmece Özel Ortaokulları

Küçükçekmece İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin detaylı iletişim bilgilerine, ebeveyn yorumlarına, fotoğraf galerilerine, branş derslerine ve çalışma saatlerine hemen ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum