fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Beykoz Özel Ortaokulları

Beykoz özel ortaokulları, öğrencilerin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerini desteklemektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim içerikleri oluşturarak kapsamlı bir öğrenim süreci oluşturmaktadır. Öğrencilerin en doğru eğitimi alabilmesi adına bölgedeki tüm okullar öğrenci odaklı yaklaşımlar düzenlemektedir. Bölgede yer alan özel okullar, öğrencilerin bireysel potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmak adına interaktif eğitim çalışmaları düzenlemektedir. Beykoz özel ortaokulları, sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerde sınırlandırarak öğrencilerle birebir ilgilenilme olasılığını artırmaktadır. Eğitimi kalıcı bir yapıya büründürmek adına uygulamalı ders çalışmaları düzenlenmektedir. Özel okullar, eğitim binalarını teknolojik altyapı ile donatmaktadır. Çeşitli atölye ve laboratuvar alanları ile öğrencilerin gelişimlerine katkı sağlamaktadır.


Beykoz özel ortaokulları, öğrencilerin hedefler belirlemelerinde etkili rol oynamaktadır. Öğrencilere kulüp ve etkinlik faaliyetleri düzenleyerek onların ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlara yönlendirmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin hobi gelişimine de katkı sağlayan bu yaklaşımla, nitelikli ve mutlu bireyleri hayata hazırlamaktadır. Beykoz'daki özel okullar, sınavlara yönelik eğitim çalışmaları da düzenlemektedir. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerini desteklemek adına faaliyet programları detaylandırılmaktadır. Sınavlara yönelik yaklaşımlar çerçevesinde öğrencilere dönem içerisinde deneme sınavları ve test uygulamaları yapılmaktadır. Bunun sonucunda ise öğrencilerin eksikleri ve ortalamaları belirlenmektedir. Öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi adına Beykoz özel ortaokulları, etüt ve kurs çalışmaları da düzenlemektedir.

Beykoz bölgesinde birçok kolej kampüs bulundurmaktadır. Geniş ve ferah alanlarda konumlanmış olan kolejler servis imkanı da sağlamaktadır. Öğrenciniz için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulmak isterseniz, filtrelemeler kullanarak kriterlerinize uygun olan kurumları tek bir liste üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Beykoz özel ortaokulları listesi üzerinden ayrıntılı tüm bilgilerine ulaşarak aklınızda bulunan sorulara cevap bulabilir, okulları yakından tanıyabilirsiniz. Okulların haritalardaki konumlarını inceleyerek evinize en yakın olan eğitim kurumunu tercih edebilirsiniz. Okul.com.tr bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirerek okul arayan velilerin okul bulma sürecini kısaltmaktadır.


Beykoz özel ortaokulları öğrencilerini lise eğitimine hazırlamakta ve öğrencilerin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına kendini her geçen gün geliştirmektedir. Günümüz ihtiyaçlarından birisi olan İngilizce dil eğitimi etkili eğitim faaliyetleri ile aktarılmaktadır. İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi veren bölgedeki okullar bu sayede öğrencilerinin dünya ile iletişim kurabilecek seviyede akademik yeterliliğe sahip olmasını amaçlamaktadır. Beykoz'daki kolejler öğrencilere alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler ile eğitim vermekte bu da öğrencilere başarı olarak dönmektedir. Anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim veren bu kurumlar çocuğunuzun başka bir kuruma geçmesine gerek kalmadan üniversiteye kadar eğitim alabilmelerine olanak tanımaktadır.


Okul profillerinde bulunan tanıtım yazıların kurumların benimsedikleri eğitim modellerine ve hedeflerine dair sizlere fikir vermektedir. Bu yazıları okuyarak okulları yakından tanıyabilirsiniz. Özel Beykoz ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, kulüp bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beykoz kolejleri alanında uzman öğretmen kadrolarıyla hizmet verdiğinden öğrenciler kendilerine birer rol model bulmuş olmaktadırlar. Sizler de çocuklarınıza liselerin kapılarını açacak olan ortaokul eğitiminin kaliteli bir süreç içerisinde ilerlemesini isterseniz özel ortaokullarını tercih edebilirsiniz. Veliler tarafından yapılan ve okulların artı ile eksi yönleri hakkında fikir sahibi eden yorumlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar okul tercihinizde sizlere rehberlik edecek ve okul seçim işleminizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.


Beykoz özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

8 okul bulundu.
Özel Beykoz Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Çengeldere Mah.
Özel Beykoz Final Okulları Ortaokulu

Ortaokul müdürümüz ve müdür yardıcısı bülent hocamıza bize tüm konularda ilgi alakalarından duyarlı egiticimci yönlerind...

Özel Beykoz Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Beykoz Açı Koleji Ortaokulu

Eğitimi ve sosyal anlamda cocukları geliştiren eğiten bir okul.aktiviteleriyle beraber cocukları sosyal anlamda inanılma...

Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Elmalı Mah.
Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu

Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Ortaokulu

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acarkent Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel Acarkent Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Acarkent Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:45 - 16:00
Özel Beykoz Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Akbaba Mah.
Özel Beykoz Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Beykoz Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:45 - 16:00
Özel Pakkan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Merkez Mah.
Özel Pakkan Okulları Ortaokulu

Özel Pakkan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Elmalı Mah.
Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu

Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Beykoz Özel Ortaokulları

Beykoz İstanbul'da bulunan özel okullar ve kolejler hakkında yazılan anne ve baba yorumlarına, fotoğraf galerilerine, branş derslerine, çalışma saatlerine ve senelik ücretlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Beykoz Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum