fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz Özel Ortaokulları

İstanbul'un yeşilliğe doymuş ilçelerinin başında gelen Beykoz, birçok özel kolejin kampüs bulundurduğu, çalışan ailelerin yoğunlukta olduğu bir bölgeyi kapsamaktadır. Çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulmak isterseniz, filtrelemeler kullanarak kriterlerinize uygun olan kurumları tek bir liste üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Beykoz özel ortaokullarının ayrıntılı tüm bilgilerine ulaşarak aklınızda bulunan sorulara cevap bulabilir, okulları yakından tanıyabilirsiniz. Okulların haritalardaki konumlarını inceleyerek evinize en yakın olan eğitim kurununu tercih edebilirsiniz.


Özel Beykoz ortaokulları öğrencilerini lise eğitimine hazırlamakta ve öğrencilerin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına kendini her geçen gün geliştirmektedir. İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi veren bölgedeki okullar bu sayede öğrencilerinin dünya ile iletişim kurabilecek seviyede akademik yeterliliğe sahip olmasını amaçlamaktadır. Beykoz'daki kolejler öğrencilere alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler ile eğitim vermekte bu da öğrencilere başarı olarak dönmektedir. Anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim veren bu kurumlar çocuğunuzun başka bir kuruma geçmesine gerek kalmadan üniversiteye kadar eğitim alabilmelerine olanak tanımaktadır.


Okul profillerinde bulunan tanıtım yazıların kurumların benimsedikleri eğitim modellerine ve hedeflerine dair sizlere fikir vermektedir. Bu yazıları okuyarak okulları yakından tanıyabilirsiniz. Özel Beykoz ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, kulüp bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beykoz kolejleri alanında uzman öğretmen kadrolarıyla hizmet verdiğinden öğrenciler kendilerine birer rol model bulmuş olmaktadırlar. Sizler de çocuklarınıza liselerin kapılarını açacak olan ortaokul eğitiminin kaliteli bir süreç içerisinde ilerlemesini isterseniz özel ortaokullarını tercih edebilirsiniz. Veliler tarafından yapılan ve okulların artı ile eksi yönleri hakkında fikir sahibi eden yorumlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar okul tercihinizde sizlere rehberlik edecek ve okul seçim işleminizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.


Beykoz'daki özel ortaokulları arasında öne çıkan kolejlerden bazıları; Özel Pakkan Okulları Ortaokulu, Özel Beykoz Nun Okulları Ortaokulu ve Özel Acarkent Doğa Koleji Ortaokulu şeklindedir.


Beykoz özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

8 okul bulundu.
Özel Pakkan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Merkez Mah.
Özel Pakkan Okulları Ortaokulu verified

Özel Pakkan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Akbaba Mah.
Özel Beykoz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Beykoz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Çengeldere Mah.
Özel Beykoz Final Okulları Ortaokulu

Özel Beykoz Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Ortaokulu

Özel TED İstanbul Koleji Vakfı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acarkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel Acarkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Acarkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Elmalı Mah.
Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu

Özel Beykoz Nun Okulları Kız Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Elmalı Mah.
Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu

Özel Beykoz Nun Okulları Erkek Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Beykoz Açı Koleji Ortaokulu

Özel Beykoz Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beykoz Özel Ortaokulları

Beykoz İstanbul'da bulunan özel okullar ve kolejler hakkında yazılan anne ve baba yorumlarına, fotoğraf galerilerine, branş derslerine, çalışma saatlerine ve senelik ücretlerine hemen ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum