fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Çatalca Özel Ortaokulları

Özel Çatalca ortaokulları genel olarak kolejlerin bünyesinde kurulmuş okullardır. Verdikleri eğitimlerde öğrenci merkezli ilerleyen kurumlarda öğrencilerin öğrenme şekillerine göre her sene güncellenen bir akademik yapı sürdürülmektedir. Bölge okulları genelinde sınıf mevcutları 16-20 öğrenci arasında tutulmaktadır. Çatalca kolejleri ortaokullarında eğitim verirken modern yüzyılın gerekli tüm eğitim imkanlarını öğrencilerine sunmaktadır. Bu imkanlar dahilinde öğrenciler derslerde ezberci bilgilerden uzak eğitimler alırken, aynı zamanda kültürel ve sosyal anlamda gelişimleri de desteklenmektedir. Okullarda uzman branş öğretmenleri görev almaktadır. Çatalca genelinde bulunan özel ortaokullar bölgenin geniş yapısı gereğiyle öğrencilerine servis imkanı sunmaktadır. Bazı okullar servis hizmetini anlaşmalı kurumlarla ilerletirken, bazı ortaokullar ise bünyelerinde bulunan servis araçlarıyla hizmet vermektedir. Özel Çatalca ortaokulları fiziksel imkanlar açısından zengin donanıma sahip kurumlardır. Okulların genelinde açık ve kapalı spor alanları, gelişmiş laboratuvarlar, atölyeler bulunmaktadır. Öğrencilerin uygulamalı eğitimlerle hafızada daha uzun süre kalıcı bilgilere sahip olmasını sağlayan bu eğitimlerde temel amaç öğrenme isteğini aşılamaktır. Yabancı dil eğitimleri veren özel Çatalca ortaokulları bölge genelinde İngilizce'nin yanı sıra Almanca ve Fransızca dil eğitimleri de vermektedir. Çağın gerekliliklerine göre eğitim sistemini güncel tutan özel ortaokullarda birçok kulüp seçeneği bulunmaktadır. Bu kulüplerden en dikkat çeken bilişim kulübüdür. Okullar bünyelerinde bulunan bilişim kulüplerinde robotik ve kodlama dersleri sürdürmektedir. Ayrıca yine kulüp etkinlikleri çerçevesinde Çatalca bölgesinde binicilik eğitimi veren özel ortaokullar da mevcuttur.


Özel İstanbul Çatalca Ortaokulları öğrencilerine ortaokul döneminde lise başarısı kazandırmayı ilke edinmiş kurumlardır. Bu bağlamda okullarda hazırlık eğitimleri sadece 8. sınıfta verilmemektedir. İlk sınıftan son sınıfa kadar sınav başarısı odaklı bir sistem sürdürülen kurumlarda okullar bölge genelini kapsayan deneme sınavları düzenleyerek öğrencilerinin eğitim seviyesini ölçmektedir. Bu sınavlar sonucunda ek ders ve etütler günlük eğitim saatlerinin sonlarında öğrencilere sunulmaktadır. Sınav başarısının öğrenci üzerinde sadece akademik bilgileri aktarmaktan değil aynı zamanda öğrencilerin sınav stres ve kaygısının da giderilmesinden geçtiği fikrinde olan Çatalca özel ortaokullarında öğrencilere rehberlik servisiyle seminer ve etkinlikler düzenlenmektedir. Bu sayede bölge okulları öğrencilere tam başarı sunmayı amaçlamaktadır.


İstanbul Çatalca özel ortaokulları listesini filtreleme seçeneklerini kullanarak kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasında size uygun bütçe aralığını belirleyebilir, okulların fiziksel imkanlarına, sundukları dil olanaklarına, aktivite ve hizmetleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede kendinize ve öğrencinize uygun özel Çatalca ortaokullarının listesine ulaşabilirsiniz. Okul profillerini inceleyip detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Özel Çatalca ortaokullarının fiyatlarına da yine profilden ulaşabilirken, okullara yapılan yorumları inceleyebilir, üye olarak sizde okullar hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Listeyi inceleyip uygun okulu belirleyemediyseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan uygun 5 özel ortaokul önerisini alabilirsiniz.

3 okul bulundu.
Özel Çevre Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çatalca / Subaşı Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Çevre Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:30
Özel Çatalca İlkem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca İlkem Koleji Ortaokulu

Özel Çatalca İlkem Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa Ortaokulu Özel Okul
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa Ortaokulu

Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00

İstanbul Çatalca Özel Ortaokulları

İstanbul Çatalca'da bulunan özel ortaokullar hakkında yapılan anne, baba, öğretmen ve mezun yorumlarını okuyabilir, fiziksel özelliklerini, senelik ücretlerini ve branş derslerini öğrenebilirsiniz.

Çatalca Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum