fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Tuzla Özel Ortaokulları

Tuzla bölgesi eğitim seviyesi açısından diğer bölgelere nazaran biraz daha yüksek bir kesimdir. Tuzla özel ortaokulları, öğrencilerine çeşitli yaklaşımlar uygulayarak kaliteli bir eğitim hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Anaokulu ve ilkokul döneminden geçen öğrencilerin ortaokul döneminde olan, çocukluktan gençliğe geçiş sürecindeki eğitimi oldukça hassas bir yapıda ilerletilmektedir. Tuzla bölgesindeki özel ortaokullar, öğrenci odaklı çalışmalar sürdürerek öğrencilerin gelişimlerini her yönden desteklemektedir. Bölgede adından söz ettirmiş özel kolejler de bulunmaktadır.


Tuzla özel kolejleri, ortaokul kategorisinde ağırladığı öğrencilerin en doğru eğitimi alabilmeleri için fiziki imkanlarını ve eğitim programlarını uzun araştırmalar sonucunda oluşturmaktadır. Çağın gerekliliklerini öğrencilere kazandırmak amacı ile teknolojik altyapı ile hazırlanan eğitim ortamlarında, etkin öğrenmenin sağlanabilmesi için teoride sunulan bilgilerin nesneleştirerek öğrencilere aktarılması Tuzla'daki özel ortaokullarında sağlanmaktadır. Bölgedeki kurumlar öğrencilerinin esas olarak akademik gelişimlerini desteklemektedir. Öğrencilerin sınavlardaki başarısı konusunda yoğun bir çalışma programı sürdürülmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin kültürel, sosyal gelişimlerini desteklemek adına çeşitli faaliyet ve aktiviteler uygulamaktadır. Bu etkinlikler arasında geziler örnek gösterilebilmektedir.


Özel Tuzla ortaokulları, dil bilgisi alanında öğrencilerin önce kendi dillerini geliştirmelerine yönelik çalışmalar sürdürürken yabancı dil alanında da yetkinliklere sahip bireyler olabilmeleri için çalışmalarını çeşitlendirmektedir. Bölgedeki her kurum birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimini öğrencilere aktarmayı hedeflemektedir. Çeşitli yaklaşımlarla eğlenceli bir biçimde öğrencilere İngilizce dil edinim programları hazırlayan Tuzla özel kolej ve ortaokulları, öğrencilerin okuma, konuşma ve yazma yetkinlikleri ile donatmaktadır. Bölgedeki özel ortaokullardan bazıları İngilizce dil eğitiminin yanında öğrencilere İspanyolca, Almanca ve Fransızca dil eğitimleri de sunmaktadır.


Okul.com.tr özel Tuzla ortaokullarını tek bir sayfa üzerinde okul arayan veliler için bir araya getirmektedir. Tuzla özel ortaokul fiyatları, okulların sunduğu eğitim çeşitlilikleri, fiziki imkanları ve eğitim kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tuzla özel ortaokulları listesinden bölgedeki kurumlar hakkında detaylı bilgileri inceleme fırsatı bulabilmektesiniz. Aynı zamanda bölgedeki özel ortaokulların eğitim çalışmaları, hakkında bilgileri, okul fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Daha önceden okulda bulunarak tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumlarından fikir alabilir, üye olarak özel okul fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tuzla bölgesindeki özel ortaokulları incelemek için yeterli zamanınız yoksa, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

12 okul bulundu.
Özel Boğaziçi Akademi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Orta Mah.
Özel Boğaziçi Akademi Koleji Ortaokulu

Sınıf mevcudu çok az, okul kadrosu akademik yönden donanımlı, bahçesi çok güzel doğal ortam

Özel Tuzla Okan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Akfırat Mah.
Özel Tuzla Okan Koleji Ortaokulu

Yeniliklere açık sistemli, tecrübeli yönetimi , öğretmenleri ve arkasında üniversitenin çok buyuk destegi olan güzel bir...

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Fen Koleji Ortaokulu

Örnek bir kolej olduğunu düşünüyorum. uluslararası bir okul. ileride çok daha iyi yerlere gelip diğer okullara referans...

  • Okul Saatleri:
    08:20 - 16:30
Özel Doğru Formül Koleji Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Doğru Formül Koleji Ortaokulu

Özel Doğru Formül Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koç Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Koç Ortaokulu

Özel Koç Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tepeören Terakki Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tepeören Terakki Vakfı Ortaokulu

Özel Tepeören Terakki Vakfı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Kurtköy Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Kurtköy Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / İstasyon Mah.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Ortaokulu

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Merkez Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP Ortaokulu

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Kale Okulları Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Kale Okulları Ortaokulu

Özel Tuzla Kale Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Yayla Mah.
Özel Tuzla Açı Koleji Ortaokulu

Özel Tuzla Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Tuzla Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Tuzla Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Tuzla Özel Ortaokulları

İstanbul Tuzla bölgesinde yer alan özel kolej ve ortaokulların tanıtım yazılarını okuyabilir, fiziki imkanlarını görüntüleyebilir, eğitim farklılıkları ve fiyat bilgileri konusundaki detayları inceleyebilirsiniz.

Tuzla Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum