fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Ümraniye Özel Ortaokulları

Ümraniye özel ortaokulları, öğrencilerin liseye geçiş aşamasında doğru ve kalıcı bir öğrenim görmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Ümraniye bölgesi İstanbul'un okullar ve eğitim kalitesi yönünden gelişmekte olan ilçelerindendir. Bölge de okul sayısı oldukça fazla olduğundan çevre ilçelerde ki velilerden de talep görmektedir. Bu bağlamda birbirinden farklı statüdeki kurumlar velilere fiyat, fiziksel imkanlar, eğitim şekilleri konularında farklı seçenekler sunmaktadır. Sizin için Ümraniye'de bulunan tüm özel ortaokullara yer verdiğimiz listeyi inceleyebilir, okullar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ümraniye özel ortaokulları, sınıflardaki mevcudu yükseltip fazladan kayıt almak yerine sınıflarını ortalama 20 kişilik tutmaktadır. Böylelikle hem eğitim ve öğretimin kalitesinin yükseltmekte hem de öğrencilerle birebir ilgilenme olasılığını artırmaktadır. Bölge içerisinde kolej olarak eğitim veren pek çok ortaokul bulunmaktadır. Kolej bünyesinde hizmet veren Ümraniye özel ortaokulları bölgede uzun yıllardır eğitim verdiğinden birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra tamamen öğrenci odaklı tek şube dahilinde hizmet veren özel ortaokullar da Ümraniye'de bulunmaktadır.


Öğrencilerin ilkokul ve lise arasında geçiş dönemi olarak görülen ortaokul eğitimlerinde kazandırılan akademik bilgiler kadar öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimleri de önemlidir. Ümraniye özel ortaokulları arasında neredeyse tüm kurumlar çok yönlü eğitimler sunmaktadır. En önemli dönemlerden biri olan ortaokul döneminde, öğrencilerin aldığı eğitimler geleceğine yön vermektedir. Bu doğrultuda özel Ümraniye ortaokullarında birçok kurum gelişen çağın gerekliliklerinden olan yabancı dil eğitimlerini sadece İngilizce ile sınırlandırmak yerine farklı yabancı dilleri de uzman branş öğretmenleriyle sürdürmektedir. Ümraniye'de Çince, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca, Rusça, Japonca dil eğitimleri veren özel ortaokullar da bulunmaktadır. Yabancı dil eğitimleri bölge içerisindeki çoğu kurumda dil atölyelerinde ilerletilmektedir. Fiziki imkanları bakımından Ümraniye'de havuzlu özel ortaokullar velilerin dikkatini çeken kurumlar haline gelmiştir. Öğrencilerin yüzme dahilinde diğer spor alanlarıyla da tanışması ve fiziksel gelişimlerinin sportif faaliyerleriyle gelişmesi bu dönemde oldukça önemlidir. Fiziki imkanlar dahilinde özel Ümraniye ortaokullarında fen ve bilgisayar laboratuvarlarıyla, atölyelerle eğitim verilmekte, bu sayede öğrenciler ezberci eğitimden uzak hafızada kalıcı bilgiler edinmektedir. 8. sınıf öğrencileri için Ümraniye özel ortoakullarının bir kısmı bölgesel deneme sınavları düzenleyerek öğrencilerinin diğer öğrencilere göre bilgi seviyelerini ölçmekte, hafta sonu etütleri ve ders sonu etütleri düzenlemektedir. Öğrencilerin sınav başarısı kazanmaları için tek gereken akademik bilgilere sahip olmaları değildir. Sınav başarısını etkileyen en büyük etkenlerden biri stres ve kaygılardır. Bu konularda rehbelik servisi bulunan özel Ümraniye ortaokulları öğrencilerine çeşitli seminer ve etkinlikle destek olmakta, sınava tam hazırlıklı bireyler yetiştirmektedir.


İstanbul Ümraniye özel ortaokulları listesinden sizin için uygun okulları inceleyebilirsiniz. Kriterleriniz doğrultusunda uygun ortaokulları görüntülemek için filtreleme seçeneklerini okulların fiziki imkanları, sundukları aktiviteleri, yabancı dil eğitimlerini spesifik olarak belirleyebilirsiniz. Size uygun bütçe aralığını girerek okulları aylık ödemelerinize göre sıralayabilirsiniz. Özel ortoakullarının profillerinden daha detaylı bilgileri edinebilir, Ümraniye özel ortaokul fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Kurumlar hakkında özet yazıları okuyabilir, daha önce okulu tercih etmiş velilerin yaptıkları olumlu veya olumsuz yorumlarla ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Detayları inceleyip uygun okulu belirlemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla size ve öğrencinize uygun 5 özel ortaokul önerisini hemen alabilirsiniz.

24 okul bulundu.
Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Çamlık Mah.
Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu verified

Başta değerli okul müdüremiz dilek hanım ve onun saygıdeğer eğitim neferlerine, sahip oldukları bilgi birikim ve tecrüb...

%25 İndirim Özel Ümraniye Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Cemil Meriç Mah.
Özel Ümraniye Bil Koleji Ortaokulu verified

Okul eğitim açısından gayet başarılı ve yeniliklere açık olduğunu düşünmekteyim. çocuğumu mutlu görmek beni ve eşimi çok...

Özel Ümraniye Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Fatih Sultan Mehmet Mah.
Özel Ümraniye Final Okulları Ortaokulu verified

Okulda akademik ve sosyal acıdan denge olması benim için en önemli kriter bu acıdan çok başarılı emeği geçen öğretmen ve...

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:15
Özel Akil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel Akil Okulları Ortaokulu verified

Akil koleji’nde 2 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. gerek öğrencileri gerek idare kısmı ile çok samimi vakit geçirilebiliy...

%12 İndirim Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel 3 Adım Koleji Ortaokulu verified

Okuldaki 5. yılımız öğretmenler gayet ilgili sürekli öğrenci ile ilgili bilgi aktarımı sağlanıyor. sınıf mevcutları az...

Özel Ataşehir Düşünür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Ataşehir Düşünür Koleji Ortaokulu verified

Özel Ataşehir Düşünür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel İstanbul Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Armağanevler Mah.
Özel İstanbul Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu

Eğitimcilerin kurduğu, eğitim odaklı bir okul bir okul. öğrenci sayısı az, iletişim kuvvetli, öğrencilerle birebir ilgil...

Özel Çekmeköy Madenler Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Çekmeköy Madenler Uğur Okulları Ortaokulu

5.siniftan başlayıp şu anda 7.sinif olan sevgili oğlum bu güzel okulda 3 yıldır eğitim yolculuğuna devam etmektedir.bir...

Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Saray Mah.
Özel Ümraniye Birikim Okulları Ortaokulu

Doğal çim bahçesi , yüzme havuzu ve stem atölyeleri ile mükemmel bir okul

Özel Ümraniye Birey Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Site Mah.
Özel Ümraniye Birey Koleji Ortaokulu

Benim için 5 yıldızlı bir okul okulu okul yapan içindeki iyi yürekli öğretmenlerdir hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim ço...

Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Saray Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Ümraniye Ortaokulu

Teog sınavlarında ortalamalar gayet umut verici olduğu için tercih ettik. okulun akademik başarısının yanı sıra sosyal...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Ümraniye Bilgiçağı Koleji Ortaokulu

Öğretmen ilgisi çok iyi sürekli takip var.öğrenci isteği her an bilgi alabiliyor.veliye zamanında öğrenci hakkında bilgi...

Özel Ataşehir Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Ataşehir Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Ataşehir Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Esenşehir Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Bilfen Koleji Esenşehir Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Esenşehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Anabilim Eğitim Kurumları Ümraniye Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Çakmak Mah.
Özel Anabilim Eğitim Kurumları Ümraniye Ortaokulu

Özel Anabilim Eğitim Kurumları Ümraniye Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Madenler İrfan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Madenler Mah.
Özel Madenler İrfan Okulları Ortaokulu

Özel Madenler İrfan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Adem Yavuz Mah.
Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Mehmet Akif Mah.
Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Yenişehir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Dudullu Osb Mah.
Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye Erse Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Atakent Mah.
Özel Atakent Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Atakent Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğaziçi AS Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Şerifali Mah.
Özel Boğaziçi AS Koleji Ortaokulu

Özel Boğaziçi AS Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ümraniye Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Fatih Sultan Mehmet Mah.
Özel Ümraniye Era Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yiğit Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Necip Fazıl Mah.
Özel Yiğit Okulları Ortaokulu

Özel Yiğit Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ümraniye MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ümraniye / Çakmak Mah.
Özel Ümraniye MBA Okulları Ortaokulu

Özel Ümraniye MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Ümraniye Özel Ortaokulları

Ümraniye İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin iletişim adreslerine, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel özelliklerine ve öğrencilere sunulan hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum