fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Zeytinburnu Özel Ortaokulları

Zeytinburnu İstanbul'un geniş alana yayılmış bölgelerinden biridir. Bölgedeki kurumlar genel olarak öğrenci merkezli, sınav hazırlıklarını destekleyen, fiziki açıdan donanımlı okullardır. Zeytinburnu'nda kolej olarak hizmet veren okullarda öğrenciler anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim görmekte, kurumların uzun süredir bölge de hizmet vermesi velilere güven vermektedir. Zeytinburnu kolejleri ortaokul bölümlerinde eğitim gören öğrenciler çok yönlü eğitimler almaktadır. Bölge okullarının akademik yapıları dahilinde uygulamalı eğitimler vermesi öğrencilerin aldıkları bilgileri daha uzun süre hafızlarında tutmalarına olanak sağlamaktadır. Öğrencilere sadece problem çözme değil problemlerin kaynağının da gösterilmesi gelişimleri açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Ortaokulda verilen tüm eğitimler öğrenciyi geleceğe hazırlayan önemli kaynaklardandır. Bu dönemde öğrenci akademik bilgilerin yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimlerle de desteklenmelidir. Rehberlik servisi hizmeti sunan özel Zeytinburnu ortaokulları öğrencilerine belirli aralıklarla gelişim seminerleri düzenlemekte, onların sorun ve problemlerini çözme odaklı hizmet vermektedir.


Zeytinburnu bölgesinde gerek kolej bünyesinde gerekse tek şube dahilinde eğitim veren kurumlar öğrencilerine sunduğu hizmetlerde modern eğitim materyallerini bulundurmayı temel almaktadır. 21. yüzyılın öğrenim seviyesinde öğrenci merkezli eğitimlerin verim arttırdığı görülmektedir. Okullar akademik gelişimin ve ilerlemenin hızlanması amacıyla geniş bahçeleri ve donanımlı fen, bilgisayar laboratuvarlarında, atölyelerinde eğitim vermekle beraber öğrencilerin fiziki gelişimleri için de açık ve kapalı spor salonları, havuz, futbol ve basketbol sahalarını bünyelerinde bulundurmaktadır. Birçok özel Zeytinburnu ortaokulu kulüp etkinlikleriyle öğrencilerinin yetenekli oldukları alanları öne çıkarmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin lise başarısını desteklemek adına 8. sınıflarda belirli aralıklarda ölçme ve değerlendirme sınavları düzenleyen Zeytinburnu özel ortaokulları eksik konu bilgileri olan öğrencilerine ek ders ve etütlerle destek sağlamaktadır. Kurumların genelinde 8. sınıf öğrencileri için hafta sonu eğitim imkanları sunulmaktadır. Yabancı dil eğitimleri akademik hayatın ortaokul döneminde oldukça önemlidir. Zeytinburnu'nda İngilizce eğitimlerinin yanı sıra Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça dil eğitimleri veren özel ortaokullar da bulunmaktadır. Zeytinburnu'ndaki özel ortaokullarının tümünü derlediğimiz listeyi inceleyip öğrencinize en iyi eğitimi verebilecek okulu belirleyebilirsiniz. Okulların profillerinde ki hakkında kısımlarından genel bilgiler edinebilir, okullarla iletişime geçebilirsiniz.


Zeytinburnu bölgesinde bulunan özel ortaokullar arasında öğrencilerin yüksek başarıyla mezun olduğu, velilerin oldukça fazla tercih ettiği kurumlardan biri; Özel Merter Final Okulları Ortaokuludur.

İstanbul Zeytinburnu özel ortaokulları listesini filtreleme seçeneklerini kullanarak kendinize özgü hale getirebilir, kriterlerinize uygun okulları keşfedebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulların fiziksel imkanlarını, aktivitelerini, sundukları hizmetleri, yabancı dil eğitimlerini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Özel Zeytinburnu ortaokullarının fiyatlarını profillerden görüntüleyebilir, daha önce okulu tercih etmiş velilerin yorumlarını inceleyip okulla ilgili fikir edinebilirsiniz. Listenin tümünü inceleyip uygun okulu bulmak için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla öğrenciniz için en doğru okulu belirleyebilirsiniz.

5 okul bulundu.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu verified

Yeğenimin eğitimiyle ben ilgileniyorum ve bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle okula kaydını yaptırdık. yeğenimin çok ö...

Özel Cevizlibağ İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Cevizlibağ İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Doğa'nın kalitesine güvendik. sosyal olanaklarından çok bizim için eğitim kalitesi ve her öğrenciyle titizlikle ilgilene...

Özel Uğur Okulları Topkapı Ortaokulu Özel Okul
Zeytinburnu / Maltepe Mah.
Özel Uğur Okulları Topkapı Ortaokulu

Özel Uğur Okulları Topkapı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zobu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Zeytinburnu / Maltepe Mah.
Özel Zobu Koleji Ortaokulu

Özel Zobu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kazlıçeşme Mavi Umut Ortaokulu Özel Okul
Zeytinburnu / Kazlıçeşme Mah.
Özel Kazlıçeşme Mavi Umut Ortaokulu

Özel Kazlıçeşme Mavi Umut Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Zeytinburnu Özel Ortaokulları

Zeytinburnu İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin iletişim adreslerine, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel özelliklerine ve öğrencilere sunulan hizmetlere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum