fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sarıyer Özel Ortaokulları

Sarıyer bölgesi İstanbul'un kıyı kesiminde bulunan, geniş bir alana yayılmış ilçelerindendir. Nüfus yoğunluğu fazla olan ilçede, genç nüfusunda fazla olması sebebiyle birçok özel ortaokul bulunmaktadır. Sarıyer özel ortaokullarının büyük çoğunluğu kolejler bünyesinde eğitim vermektedir. Bu bağlamda kolej şeklinde eğitim veren okullar uzun yıllardır Sarıyer bölgesinde hizmetlerini devam ettiren kurumlardır. Bünyelerinde öğrencilerine kolej ayrıcalıklarını en iyi seviyede sunan özel ortaokullarının bulunduğu Sarıyer bölgesi tekil binalarda eğitim veren okullara da sahiptir. Sarıyer özel ortaokullarının detaylarıyla birlikte hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. Okullarla iletişime geçebilir, kayıt ve aklınızda ki tüm detaylarla ilgili bilgileri alabilirsiniz.


Öğrencilerin en önemli dönemlerinden biri olan ortaokul dönemi hem ilkokul bilgilerini pekiştirmek hem de liseye geçiş için bir hazırlanma dönemidir. Bölge de eğitim veren kurumlar öğrencilerini akademik eğitimlerin yanı sıra fiziksel ve zihinsel eğitimlerle de destekleyerek geleceğe sağlam temeller oluşturmayı amaçlamaktadır. Bölge okulları genel anlamda çok dilli eğitimleri desteklemekte, modern bir akademik sistem Sarıyer'de bulunan özel ortaokullarda sürdürülmektedir. Bu doğrultuda çoğu özel ortaokulu İngilizce dil eğitimlerini MEB müfredatı ışığında sürdürmektedir. Çok dilli yapı çerçevesinde Sarıyer'de Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça dil eğitimleri veren özel ortaokullar da bulunmaktadır. Sarıyer bölgesinde fiziki imkanları dahilinde havuz, 3D odası gibi alanlarla üstün eğitimler vermeyi amaçlayan özel ortaokullar da bulunmaktadır. Bölge okulları farklı statülerde, farklı mahallelerde hizmet vermekte, bu sayede Sarıyer her bütçe ve konum için uygun geniş okul yelpazesine sahip olmaktadır. Sarıyer bölgesi genelinde sunduğu imkanlarla tercih edilen okullarda yaz okulu, servis, hafta sonu eğitim fırsatları öğrencilere sunulmaktadır. Okulların genelinde yemekhane içerisinde beslenmeye ve hijyene önem verilmektedir. Gelişen teknolojiyi eğitimin yararına ilerleten kurumlar da akıllı tahta imkanı olan sınıflar bulunmaktadır. Çağın gerekliliklerinden olan Robotik ve Kodlama dersleri veren özel ortaokullar da Sarıyer'de bulunmaktadır. Sarıyer kolejleri genelinde öğrencilerin fiziksel gelişimleri de desteklenmektedir. Bu bağlamda öğrencilere kulüp etkinliklerinin haricinde tenis, futbol, basketbol, buz pateni, binicilik eğitimleri de sunan Sarıyer özel ortaokulları çok yönlü gelişimleri desteklemektedir.


İstanbul Sarıyer özel ortaokulları arasından uygun okulu bulmak için okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Okullara tecrübe edinmiş velilerin yaptıkları yorumları okumak size fikir alma imkanı sağlamaktadır. Özel Sarıyer ortaokulları listesini kriterlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Filtreleme seçeneklerinden kendinize uygun okulun fiziksel imkanlarını, aktivite ve hizmetlerini, verdiği yabancı dil eğitimlerinden okul içerisinde sunulan kullanım alanlarına kadar belirleyip, kendinize uygun okulların listesine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla size ve öğrencinize uygun özel okulları belirleyebilir, okullarla iletişime geçebilirsiniz.

21 okul bulundu.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Ortaokulu verified

Prp eğitimi ile ezberden uzak bir eğitimi var ev tadında kargaşasiz aşırı temiz butik kalitesinde olağanüstü bir okul ay...

Özel BÜMED MEÇ (Merak Eden Çocuklar) Okulları İstinye Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Darüşşafaka Mah.
Özel BÜMED MEÇ (Merak Eden Çocuklar) Okulları İstinye Ortaokulu

Gördüğüm kadarıyla mutlu çocukların olduğu butik bir okulumuz.biz çok memnunuz okulumuzdan umarım butik yapısını kaybetm...

Özel Enka Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / İstinye Mah.
Özel Enka Okulları Ortaokulu

Eğitim anlayışları ve yapmış oldukları sosyal projeler çocuğumuza çok fazla şey kattı. iyi bir yabancı dili ve pek çok a...

Özel Cent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel Cent Koleji Ortaokulu

Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine rehber edinen, eğitim ve öğretimde vazgeçilmez eğitim kurumu.

Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Kemer Mah.
Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeköy Açı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu

Özel İstek Okulları Kemal Atatürk Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Final Okulları Tarabya Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Final Okulları Tarabya Ortaokulu

Özel Final Okulları Tarabya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maslak Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Maslak Mah.
Özel Maslak Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Maslak Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Meridyen Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Meridyen Ortaokulu

Özel Meridyen Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu

Özel Erol Altaca Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğru Odak Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Uskumruköy Mah.
Özel Doğru Odak Ortaokulu

Özel Doğru Odak Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Büyükdere Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer İlgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu

Özel Sarıyer Açı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Bahçeköy Yeni Mah.
Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Darüşşafaka Mah.
Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Yeniköy Mah.
Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu

Özel Tarabya İngiliz Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul The British International School Middle School Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel İstanbul The British International School Middle School

Özel İstanbul The British International School Middle School aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu

Özel Boğazhisar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sarıyer Özel Ortaokulları

Sarıyer İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejler hakkında yazılan veli yorumlarına, fiziksel özelliklerine, çalışma saatlerine, branş derslerine ve senelik ücretlerine ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum