fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Büyükçekmece Özel Ortaokulları

Büyükçekmece İstanbul'un yüz ölçümü bakımından en geniş ilçelerinden bir tanesi ve nüfus bakımından kalabalık bir ilçesidir. Bu yoğunluktan dolayı bölgede birçok özel kurum eğitim hizmeti sunmak adına kampüs bulundurmakta ve akademik açıdan donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sizler de Büyükçekmece'deki özel ortaokulların tamamının detaylı bilgilerine ulaşarak okul seçiminizi sonuçlandırmak isterseniz, okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere uygun olduğunu düşündüğünüz kurumlarla hemen iletişime geçebilir, kayıt için bilgi alabilirsiniz.


Ortaokul eğitimi lise seviyesine geçiş için çok önemli bir kademedir. Çocuklarının liseye tam olarak yetkin ve donanımlı geçmelerini isteyen aileler ortaokul seçimine önem vermektedir. Bu sebeple ebeveynler bu süreci büyük bir titizlikle ilerletmekte ve bölgelerinde yer alan kurumların tamamıyla ilgili bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu noktada Okul.com.tr üzerinden bölgenizde yer alan bütün özel ortaokulları ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşabilir, okulların hakkında yazılarına göz atarak eğitime bakış açılarına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Büyükçekmece özel ortaokulları listesi velilere bu anlamda yardımcı olmakta ve okul arayışını kolaylaştırmaktadır. Büyükçekmece'de kolej bünyesinde yer alan ve branşında uzman eğitim kadrosu ile ailelerin dikkatini çekmekte olan kurumlar öğrencilerinin bedensel ve sosyal gelişimlerine de destek olmaktadır. Böylelikle öğrenciler liseye hazırlık sürecini verimli geçirmekte ve liseye geçtiklerinde donanımlı ve yetkin bireyler olmaktadırlar.


Büyükçekmece'deki özel ortaokullarının fotoğraf galerilerine ulaşarak okulun genel görünümü ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında Büyükçekmece özel ortaokulları listeleme sayfası üzerinden okulların adreslerine, sınıf ve bahçe fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ve okulların hakkında yazılarına tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan okul seçiminizi hızlı bir şekilde yapabilir, çocuğunuz için en iyi okulu keşfedebilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun olarak okulları listeleyebilirsiniz.


Okul yorumları, okul arayışında olan ebeveynlere yardımcı olan ve okulların artı-eksi yönleriyle ilgili görüşlerin yer aldığı okulları yakından tanımanıza olanak sağlayan görüşlerdir. Bu yorumlar okulu daha önce deneyimlemiş veliler, mezun olmuş öğrenciler ya da okulda daha önce bulunmuş öğretmenler tarafından yapılmaktadır. Büyükçekmece özel ortaokulları profillerinde bulunan yorumları okuyarak tarafsız gözler ışığından kurumları yakından tanıyabilirsiniz. Siz de daha önce eğitimlerini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Büyükçekmece özel ortaokulları ücretleri verilen eğitimin kalitesine, yabancı dil çeşitliliğine, okulların fiziksel imkanlarına bağlı olarak değişmektedir. Bölgede çok fazla kurum bulunmasından dolayı fiyatlar da çeşitlidir. Ailelerin bütçelerine uygun kurum bulmaları kolay olmaktadır. Büyükçekmece kolej fiyatlarını öğrenerek bütçenize uygun okulları belirleyebilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Okul.com.tr üzerinden okulların bursluluk sınavlarına dair bilgileri görüntüleyebilir ve size en uygun okulların bursluluk sınavlarına başvuru yaparak %100’e kadar indirimli şekilde eğitim görme imkanı kazanabilirsiniz.


Büyükçekmece özel ortaokulları hakkında detaylı bilgileri incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız Büyükçekmece özel ortaokulları içerisinden size en uygun okullara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

15 okul bulundu.
Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Murat Çesme Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Mimaroba Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Mimar Sinan Merkez Mah.
Özel Mimaroba Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Mimaroba Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Büyükçekmece Mev Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Alkent 2000 Mah.
Özel Büyükçekmece Mev Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Mev Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / 19 Mayıs Mah.
Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:50
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Mimar Sinan Merkez Mah.
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökcan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Pınartepe Mah.
Özel Gökcan Koleji Ortaokulu

Özel Gökcan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Büyükçekmece Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / 19 Mayıs Mah.
Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Istanbul International Community School Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Karaağaç Mah.
Özel Büyükçekmece Istanbul International Community School Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Istanbul International Community School Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:00
Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Fatih Mah.
Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Büyükçekmece Boğaziçi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Fatih Mah.
Özel Büyükçekmece Boğaziçi Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Boğaziçi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Murat Çesme Mah.
Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:10
Özel Büyükçekmece ALKEV Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Alkent 2000 Mah.
Özel Büyükçekmece ALKEV Ortaokulu

Özel Büyükçekmece ALKEV Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:00
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Karaağaç Mah.
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu

Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Büyükçekmece Özel Ortaokulları

Büyükçekmece İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin fotoğraf galerilerini, öğrencilere sunulan hizmetleri ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilir, okulların hakkında yazılarını ve ebeveyn yorumlarını okuyabilirsiniz.

Büyükçekmece Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum