fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Büyükçekmece Özel Ortaokulları

Büyükçekmece İstanbul'un yüz ölçümü bakımından en geniş ve nüfus bakımından kalabalık bir ilçesidir. Bu yoğunluktan dolayı bölgede birçok özel kurum eğitim hizmeti sunmak adına kampüs bulundurmakta ve akademik açıdan donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sizler de Büyükçekmece'deki özel ortaokulların tamamının detaylı bilgilerine ulaşarak okul seçiminizi sonuçlandırmak isterseniz, okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere uygun olduğunu düşündüğünüz kurumlarla hemen iletişime geçebilir, kayıt için bilgi alabilirsiniz.


Ortaokul eğitimi lise seviyesine geçişin anahtarı olan donanımın kazanıldığı süreci kapsadığından ailelerin son derece önem verdiği bir eğitim kademesidir. Bu sebeple ebeveynler bu süreci büyük bir titizlikle ilerletmekte ve bölgelerinde yer alan kurumların tamamıyla ilgili bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu noktada Okul.com.tr üzerinden bölgenizde yer alan bütün özel ortaokulları ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşabilir, okulların hakkında yazılarına göz atarak eğitime bakış açılarına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Büyükçekmece'de kolej bünyesinde yer alan ve branşında uzman eğitim kadrosu ile ailelerin dikkatini çekmekte olan kurumlar öğrencilerinin bedensel ve sosyal gelişimlerine de destek olmaktadır.


Büyükçekmece'deki özel ortaokullarının fotoğraf galerilerine ulaşarak okulun genel görünümü ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında kurumların; adreslerine, sınıf ve bahçe fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan okul seçiminiz hızlı bir şekilde yapabilir, çocuğunuz için en iyi okulu keşfedebilirsiniz.


Veli yorumları, okul arayışında olan ebeveynlere yardımcı olan ve okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili görüşlerin yer aldığı okulları yakından tanımanıza olanak yorumlardır. Ortaokul profillerinden bulunan veli yorumlarını okuyarak tarafsız gözler ışığından kurumları yakından tanıyabilirsiniz. Okul ücretleri verilen eğitimin kalitesine, yabancı dil çeşitliliğine bağlı olarak değişmektedir. Büyükçekmece kolej fiyatlarını öğrenerek bütçenize uygun okulları belirleyebilirsiniz.


Büyükçekmece özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

15 okul bulundu.
Özel Hür Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Pınartepe Mah.
Özel Hür Okulları Ortaokulu

Pandemi donemi cocugum online birebir derecesinde egitim alabildi. ogretmenlerimiz cok ilgiliydiler. ogrencilerinin taki...

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Karaağaç Mah.
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Kültür 2000 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece ALKEV Alman Liseliler Kültür Eğitim Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Alkent 2000 Mah.
Özel Büyükçekmece ALKEV Alman Liseliler Kültür Eğitim Vakfı Ortaokulu

Özel Büyükçekmece ALKEV Alman Liseliler Kültür Eğitim Vakfı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:15 - 16:00
Özel Büyükçekmece Boğaziçi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Fatih Mah.
Özel Büyükçekmece Boğaziçi Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Boğaziçi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Fatih Mah.
Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimaroba Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Mimar Sinan Merkez Mah.
Özel Mimaroba Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Mimaroba Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu

Özel Mimaroba Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Mev Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Alkent 2000 Mah.
Özel Büyükçekmece Mev Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Mev Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Murat Çesme Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Murat Çesme Mah.
Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / 19 Mayıs Mah.
Özel Büyükçekmece İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Büyükçekmece İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökcan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Pınartepe Mah.
Özel Gökcan Koleji Ortaokulu

Özel Gökcan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / 19 Mayıs Mah.
Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Büyükçekmece Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Mimar Sinan Merkez Mah.
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Büyükçekmece Özel Ortaokulları

Büyükçekmece İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin fotoğraf galerilerini, öğrencilere sunulan hizmetleri ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilir, okulların hakkında yazılarını ve ebeveyn yorumlarını okuyabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum