fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Beşiktaş Özel Ortaokulları

Beşiktaş özel ortaokulları öğrencilerin gelecek hedefleri belirlemelerinde yardımcı olmaktadır. Etkili eğitim içerikleriyle beraber öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanması desteklenmektedir. İnteraktif eğitim çalışmalarıyla birlikte her öğrencinin aktif bir biçimde derse katılımı sağlanmaktadır. Öğrencilerin eğitim sürecinde onlara rehber olabilecek öğretmenler özenle seçilmektedir. Branşlarında donanımlı akademisyenlerle birlikte kalıcı bir hizmet sunulmaktadır. Beşiktaş özel ortaokulları çağın gerekliliklerini yakından takip ederek öğrencilerin eğitim alanındaki eksikliklerini tamamlamaktadır. Modern eğitim altyapıları ile özel okullar, öğrencilerin kalıcı bir öğrenim görebilmesi adına eğitim yaklaşımlarını sürekli olarak güncel tutmaktadır. Çok yönlü bir sistem üzerinde durulduğundan öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişimleri desteklenmektedir.


Beşiktaş ilçesinde eğitim hizmeti veren ve öğrencilerine verdikleri bu eğitimle lise seviyesine hazırlayan birçok özel okul ve kolej bulunmaktadır. Beşiktaş kolejleri anaokulundan lise seviyesine kadar her eğitim kademesinde faaliyetlerini sürdürmekte ve öğrencilerini akademik açıdan donanımlı bireyler olarak yetiştirmektedir. Sizler de çevrenizde bulunan ve aradığınız kriterlere uygun olduğunu düşündüğünüz kurumlarla hemen iletişime geçebilir, randevu talep ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Beşiktaş özel ortaokulları öğrencilerin eğitim hayatlarında önemli bir yere sahip olan ortaokul eğitiminde eğlenceli ve öğretici eğitim içerikleriyle öğrencilerin okula bağlılığını artırmaktadır. Kurumların son derece önem verdiği ve akademik gelişimlerinin yanında sosyal ve fiziksel gelişimlerinin de desteklendiği bir yapı içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Beşiktaş özel ortaokulları da bu doğrultuda eğitim binalarını öğrencilerin ihtiyaçlarını düşünerek tasarlamaktadır. Öğrencinin okul içerisinde bulunduğu süre içerisinde sürekli olarak kendine bişeyler kazandırması sağlanmaktadır. Yemekhaneden, spor alanlarına, müzik odalarından, kütüphanelere öğrencilere birçok imkan sunan bu kurumlar veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil eğitiminde de Beşiktaş'taki özel ortaokulları kalıcı bir hizmet sunmaktadır. Bölgedeki her okul İngilizce dil eğitimi verirken bazı kurumlar da çift dilli eğitim vererek öğrencilerin gelişimine katkı sağlar. Öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olması adına gerekli çalışmalar düzenlenmektedir. Bölgedeki kurumlar uzun yıllardır eğitim hizmeti verdiğinden öğrencileri neyin motive edeceğini, başarının nasıl kazanılacağını bilmektedir. Bu sebeple aileler öğrencilerini Beşiktaş'ta yer alan özel ortaokullara gönül rahatlığıyla göndermekte ve çevrelerinde velilere tavsiye etmektedirler.


Özel Beşiktaş ortaokullarının eğitime bakış açıları, benimsedikleri misyon ve vizyonla ilgili fikir sahibi olmak isterseniz, okul profillerinde bulunan tanıtım yazılarını okuyabilir, kurumları daha yakından tanıyabilirsiniz. Bunun yanında bölgedeki okulların; bina, bahçe ve sınıf fotoğraflarına, eğitim, servis ve yemek ücretlerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara ve hizmetlere, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, yabancı dil eğitimlerinin çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Okul sayfalarında kurumların haritadaki konumlarını görüntüleyebilir, evinize en yakın okulları belirleyerek bu kurumlarla görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Veli yorumlarının özelliği daha önce kurumları denemiş ve artı ile eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olmuş kişilerin yaptığı tarafsız görüşler olmasıdır. Sizlerce okul seçiminizi kolaylaştırmak isterseniz, Beşiktaş özel ortaokullarını deneyimlemiş ebeveynler tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Bölgede faaliyetlerini sürdüren birçok kurum yer aldığından eğitim ücretleri de geniş bir aralıkta yer almaktadır. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgede ekonomik açıdan sizi zorlamayacak kurumları hızlıca belirleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel indirimlerden faydalanarak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.


Beşiktaş bölgesinde yer alan ve verdikleri eğitimle velilerin dikkatini çeken kurumlardan bazıları;
Özel Yıldız Koleji Ortaokulu ve Özel Gayrettepe Armada Ortaokulu şeklindedir.


Beşiktaş özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

12 okul bulundu.
%30 İndirim Özel Gayrettepe Armada Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Gayrettepe Mah.
Özel Gayrettepe Armada Ortaokulu verified

Bu okulu ben çok araştırıp oğlumu yazdırdım.lgs ye güzel hazırlıyorlar ingilizcemiz çok ilerdi başka seçmeli dil de öğre...

Özel Yıldız Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Konaklar Mah.
Özel Yıldız Koleji Ortaokulu verified

Okul kurucuları öğretim üyeleri olduğundan diğer okullardaki gibi ticarethane zihniyetinde değiller öncelik çocukların e...

Diğer Okullar

Özel Elev Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel Elev Okulları Ortaokulu

Kadro harika özellikle matematik ve fen ve türkçe öğretmenleri çok çok iyi

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Levent Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Ortaokulu

Okulun gerek tübitak gerek bahçeşehir üniversitesi ile ortaklaşa olarak yürüttükleri projelere ve projelerin öğrencileri...

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:00
Özel Erkan Ulu Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Levazım Mah.
Özel Erkan Ulu Ortaokulu

"bir eğitim kurumu nasıl olmalı?" sorusunun cevabı. bilinçli yönlendirme, temeli olan eğitim, veliye takip imkanı daha ç...

Özel İstanbul Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Etiler Mah.
Özel İstanbul Koleji Ortaokulu

Özel İstanbul Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:50 - 15:45
Özel MEF Okulları Ulus Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Özel MEF Okulları Ulus Ortaokulu

Özel MEF Okulları Ulus Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Levent Terakki Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Levent Mah.
Özel Levent Terakki Vakfı Ortaokulu

Özel Levent Terakki Vakfı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarkmancas Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Ortaköy Mah.
Özel Tarkmancas Ermeni Ortaokulu

Özel Tarkmancas Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Atanur Oğuz Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel İSTEK Atanur Oğuz Ortaokulu

Özel İSTEK Atanur Oğuz Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ulus Özel Musevi 1.Karma Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Ulus Mah.
Ulus Özel Musevi 1.Karma Ortaokulu

Ulus Özel Musevi 1.Karma Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ata Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Balmumcu Mah.
Özel Ata Koleji Ortaokulu

Özel Ata Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Beşiktaş Özel Ortaokulları

İstanbul Beşiktaş ilçesindeki özel ortaokullar ve kolejlerin çalışma saatlerini, branş derslerini, yıllık fiyatlarını öğrenebilir, ebeveyn yorumlarını ve hakkında yazılarını okuyarak, en ideal okulu bulabilirsiniz.

Beşiktaş Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum