fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Bayrampaşa Özel Ortaokulları

Bayrampaşa bölgesi İstanbul'un merkezi ilçelerinden biridir. Bölgede ki kurum yoğunluğunu genel olarak kolej şeklinde eğitim veren özel Bayrampaşa ortaokulları oluşturmaktadır. Bu okullar fiziksel imkanları bakımından öğrencilere pek çok imkan sunmaktadır. Okullar genel olarak geniş bir alana kurulmuştur. 21. yüzyıl eğitim seviyesini yakalamak amacıyla Bayrampaşa'da bulunan özel ortaokullarda birçok eğitim alanı bulunmaktadır. Fen ve bilgisayar laboratuvarları dahilinde okullarda ezberden uzak, uygulamalı eğitimler sürdürülmektedir. Bunun yanı sıra serbest zaman etkinliklerinin verimli geçmesi amacıyla okul birçok kullanım alanı sunmaktadır. Bayrampaşa özel ortaokulları genelinde havuz ve spor alanlarıyla öğrencilerin fiziksel gelişimleri de desteklenmektedir. Kulüp etkinlikleri dahilinde öğrenciler yatkın oldukları sanat, spor, müzik gibi alanlarda gelişim sağlayabilmektedir. Yabancı dil eğitimlerine de bölge okulları tarafından önem verilmektedir. Bu bağlamda Bayrampaşa özel ortaokullarında İngilizce eğitimleri MEB müfredatı zorunlu eğitimi olarak devam etmekteyken, ikincil dil olarak Almanca, Fransızca, Çince ve İspanyolca dersleri uzman branş öğretmenleriyle verilmektedir. Robotik ve kodlama eğitimi veren Bayrampaşa özel ortaokulları bölge de oldukça tercih edilen kurumlardandır.


Lise öncesi dönemde sınav hazırlıkları bölge de oldukça önem verilen eğitimlerdendir. Özel okullar genelinde 8. sınıfa gelen öğrencilere sınav hazırlıkları çerçevesinde düzenli olarak ölçme ve değerlendirme sınavları yürütülmektedir. Bu sınavların sonucunda öğrencilerin bilgi seviyeleri takip edilmekte, eksik konu bilgileri bulunan öğrencilere ek ders ve etütlerle destek olunmaktadır. Ayrıcı yine 8. sınıf öğrencileri için hafta sonu eğitim veren özel Bayrampaşa ortaokulları da bulunmaktadır.


Bayrampaşa'da bulunan özel ortaokulları sizin için hazırladığımız listeleme sayfasından inceleyebilirsiniz. Okulları ortalama ücretlerine göre sıralayabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerinden istediğiniz yabancı dil imkanlarını, sunulan servisleri, fiziksel imkanları ve aktiviteleri işaretleyerek sizin için özelleştirilmiş Bayrampaşa özel ortaokulları listesine ulaşabilirsiniz. Okulların profillerinde detay bilgilerden okulların fiziki olanaklarından, sunduğu hizmetlere, okul içerisinde verilen kulüp etkinliklerine kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Özel Bayrampaşa ortaokulları fiyatlarına da yine okul profillerinden ulaşabileceğiniz gibi daha önce tecrübe edinmiş velilerin yorumlarını inceleyip ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Üye olarak siz de tecrübe edindiğiniz okullar hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Okulları inceleyip size uygun olan kurumu belirlemek konusunda Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alarak, kriterlerinize uygun 5 özel okul önerisine erişebilirsiniz.

2 okul bulundu.
Özel Bayrampaşa Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bayrampaşa / Yenidoğan Mah.
Özel Bayrampaşa Sınav Koleji Ortaokulu

Beceri temelli bir eğitim modeli söz konusu öğretmen kalitesi çok yüksek eğitime gönül veren bir öğretmen kuruluşu yüzme...

Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bayrampaşa / Altıntepsi Mah.
Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Bayrampaşa Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Bayrampaşa Özel Ortaokulları

İstanbul Bayrampaşa'da bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin fotoğraf galerilerine, çalışma saatlerine, branş derslerine ve fiziksel özelliklerine ulaşabilir, hakkında yazılarını ve veli yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bayrampaşa Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum