fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Sultanbeyli Özel Ortaokulları

Sultabeyli bölgesinde ortaokul eğitimleri veren kurumlar genellikle kolejlerin şubelerinden oluşmakta ve bölgede uzun yıllar eğitim vermeye devam etmektedir. Eğitime olan yoğunluğun artmasıyla da bölgede bir çok kurum daha okullar açmakta, hali hazırda bulunan kurumlar kendilerini geliştirmeye çalışmaktadır. Bu sayede Sultanbeyli özel okullarının eğitim kaliteleri ve hizmet seviyeleri artmakta, velilere fazla sayıda seçenek oluşmaktadır. Okullar genelinde öğrenci gelişimleri ve birebir öğrenci merkezli çalışmalar yoğun olduğundan Sultanbeyli özel ortaokulları lise başarısı yüksek kurumlar haline gelmiştir. Özel Sultanbeyli ortaokulları bu nedenle çevre bölgelerde ki veliler tarafından da tercih edilen okullardır.


Ortaokul öğrencilerin geleceklerini belirlediği en önemli dönemlerdendir. Öğrencilere ortaokul çağında kazandırılan bilgiler lise hayatını, geleceğini yönlendirmektedir. Sultanbeyli özel ortaokulları arasında bu fikir bilincinde öğrencilerini yetiştirirken birebir ilgiyle en iyi sonucu kazanmayı, öğrencilerine gelecek kazandırmayı amaçlayan kurumlar bulunmaktadır. Okullar çok yönlü eğitimlerinde öğrencilere MEB müfredatı gereği İngilizce dil eğitimlerini etkili olarak sunarken aynı zamanda Almanca ve Arapça dil eğitimleri de sunmaktadır. Kolej bünyesinde eğitim veren Sultanbeyli özel ortaokulları öğrencilerine pek çok imkanı teknolojiyi eğitimlerine uygulayarak sunmaktadır. Sultanbeyli'nde bulunan özel ortaokullarında sınıflar eğitim gereçleri bakımından zenginleştirilmekte, bilgilerin öğrencilere aktarılmasında kolaylık sağlanmaktadır. Akademik eğitimlerin yanı sıra öğrencilerin bireysel gelişimleri de rehberlik servisi bulunan özel ortaokullarda takip edilmekte, öğrenci problemleri çözüme ulaştırılmaktadır. Veli okul işbirliğine önem veren Özel Sultanbeyli ortaokulları öğrencilerin gelişimlerini ailelerle sıkı temas içerisinde ilerletmektedir. Öğrencilerin gelişimlerinin bildirilmesi için okullar düzenli olarak görüşmeler düzenlemektedir. Organik beslenmenin desteklendiği Sultanbeyli özel ortaokulları geniş ve hijyenik yemekhanelerinde sunulan öğünlerin uzman onayından geçtikten sonra öğrencilere sunulmasını sağlamakta, verilen öğünler önceden belirlenip velilerle online ortam üzerinden paylaşılmaktadır. Sultanbeyli kolejlerinin çoğunda gelişmiş revirler bulunmakta, bazı okullarda uzman doktorlar görev alırken bazı okulların kendine ait acil durum araçları her an için hazırlıklı bekletilmektedir. Sultanbeyli bölgesinde öğrencinizin okulda ki durumunu her an haber alabilmeniz için öğrencinizden sorumlu öğretmenlerin iletişim numaralarını sizinle paylaşan birçok özel ortaokul da bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir durumda öğrencinize ulaşımınız kolaylaştırılmaktadır.


Bölgede gerek verdiği eğitimler gerekse de sunduğu imkanlarla dikkat çeken ve tercih edilen okullardan biri Özel Vega Okulları Kurtköy Ortaokulu sınıflarını maksimum 20 kişilik tutarak eğitim ve öğretim verimini yüksek seviyeye çıkarmayı, öğrencilerine lise başarısı kazandırmayı amaçlamaktadır.


Çeşitliliğin bol olduğu Sultanbeyli kolejleri listesinden aradığınız okulu kolayca belirlemeniz adına filtreleme seçeneklerinden okulların istediğiniz kriterlerini belirterek size özel bir okul listesine erişebilirsiniz. Filtreme seçenekleri arasında okulların fiziksel imkanları içerisinden havuz, revir, spor alanları ve birçok detayı belirleyebilir, okulların sunduğu aktivite ve hizmetleri seçebilirsiniz. Ayrıca okulları verdikleri dil eğitimlerine göre de sıralayabilirsiniz. Okul profillerinden daha detaylı okul bilgilerine ulaşıp, okullara gitmeden fotoğraflarıyla binalarını, sınıflarını, bahçesini görüntüleyebilirsiniz. Sultanbeyli özel ortaokulları fiyatlarına da yine profillerden ulaşabilirsiniz. Velilerin yaptıkları yorumlara göz atarak, okullar hakkında yazılmış özet yazıları okuyarak ön bilgi sahibi olabilir, iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı hizmetimizle bölgenizde size ve öğrencinize uygun 5 özel ortaokul önerisini alabilirsiniz.

4 okul bulundu.
%20 İndirim Özel Altınay Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sultanbeyli / Hasanpaşa Mah.
Özel Altınay Koleji Ortaokulu verified

Okula kızımız bu sene başladı pandemi dönemi normalde zor geçecekti ama okulumuzun ve öğretmenlerimizin sayesinde çocuğu...

Diğer Okullar

Özel Kardelen Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sultanbeyli / Adil Mah.
Özel Kardelen Okulları Ortaokulu

Özel Kardelen Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sultanbeyli / Mehmet Akif Mah.
Özel Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji Ortaokulu

Özel Sultanbeyli Bilgiçağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hak Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sultanbeyli / Mehmet Akif Mah.
Özel Hak Koleji Ortaokulu

Özel Hak Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Sultanbeyli Özel Ortaokulları

İstanbul Sultanbeyli'de hizmet veren özel ortaokullar ve kolejler hakkında yapılan anne ve baba yorumlarına, çalışma saatlerine, fiziksel özelliklerine ve senelik fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum