fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Gaziosmanpaşa Özel Ortaokulları

Gaziosmanpaşa özel ortaokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm kurumlar hakkında merak ettiklerinizin cevabını bulun! Farklı bütçelere ve farklı kriterlere hizmet eden birçok özel ortaokul Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa'da kolej hizmeti veren ortaokullar gelişen eğitim sisteminin gereklilikleriyle hizmet sağlamakta, öğrencilerine birçok imkan sunmaktadır. Bölgenin fiziki yapısı açısından çevre mahallelerdeki ve ilçelerdeki öğrencilerin de okula güvenle ulaşabilmesi adına okullar öğrencilerine servis imkanı sağlamaktadır. Servis hizmeti olan özel Gaziosmanpaşa ortaokullarının bir kısmı kendi bünyesinde bulunan araçlarla hizmet verirken bir kısmı ise anlaşmalı kurumlarla hizmet vermektedir. Bölge genelinde yabancı dil eğitimi veren özel Gaziosmanpaşa ortaokulları oldukça tercih edilen kurumlar haline gelmiştir.


Ortaokulu öğrencilerin gelişim çağına yaklaştıkları, sorumluluklarının arttığı ve liseye geçiş sınavlarına hazırlandıkları dönemdir. Bunun öneminin farkında olan Gaziosmanpaşa özel ortaokulları öğrencilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir eğitim sistemi benimsemektedir. Okulda sağlanan imkanlar, okulun fiziksel şartları, okuldaki sosyal aktiviteler öğrencilerin gelişimini her yönden destekleyecek niteliktedir. Gaziosmanpaşa özel ortaokulları akademik kadrosunu da öğrencilerin gelişimini destekleyecek kişilerden seçmeye dikkat etmektedir. Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan özel ortaokullarının neredeyse tümünde akıllı tahta, laboratuvar gibi imkanlar sunulmaktadır. Bu imkanlarla öğrencilerin aldığı eğitimler daha nitelikli ve kapsamlı hale getirilmektedir.


Ortaokul döneminde öğrencilere verilen eğitimlerde sadece akademik bilgiler katmak değil aynı zamanda onların karakter gelişimlerini, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini de desteklemenin önemi büyüktür. Bu bağlamda Gaziosmanpaşa özel ortaokulları öğrencilerine bünyelerinde bulundurdukları rehberlik servisleriyle çeşitli seminer ve etkinlikler sunmaktadır. Bu sayede öğrencilerin gireceği liseye geçiş sınavı için stres ve kaygı ortadan kaldırılmaktadır. Aynı rehberlik birimi öğrencilere ders çalışma programları sunarak sınav stresini ortadan kaldırmanın yanında hedeflerine ulaşmaları için öğrencilere yardımcı olmaktadır. Gaziosmanpaşa kolejleri yabancı dil eğitimlerine de önem vermektedir. Bölgede bulunan pek çok özel okul İngilizce derslerinin yanı sıra seçmeli olarak, Almanca dersleri de sürdürmektedir. Yaz okulu bulunan özel Gaziosmanpaşa ortaokulları eğitimin sürekliliği açısından yaz kamplarında eğlenceli aktivitelerin yanı sıra konu tekrarları ve test çözümü etkinlikleri de gerçekleştirmektedir.


Gaziosmanpaşa özel ortaokulları fiyat aralığı okulun sağladığı imkanlar, okulun bağlı bulunduğu kolej gibi bileşenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Okul fiyatları aylık olarak ortalama 2000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerine ulaşabilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Özel Gaziosmanpaşa ortaokullarının tüm detaylı bilgilerine sizin için hazırladığımız listeden ulaşabilirsiniz. Bu listeyi özelleştirmek, kriterlerinize göre düzenlemek için filtreleme seçenekleri arasından okulların fiziki imkanlarını, sunduğu aktiviteleri, dil eğitimlerini detaylı şekilde seçebilirsiniz. Profilleri ziyaret edip Gaziosmanpaşa özel ortaokul fiyatları, fotoğrafları, sınıf mevcutları, verdikleri eğitimlerin detayları, fiziki imkanları gibi detayları görüntüleyebilirsiniz. Daha önce tecrübe edinmiş velilerin, daha önce kurumda eğitmenlik yapmış öğretmenlerin ve okulda eğitim görmüş mezunların ya da öğrencilerin yorumlarını inceleyip, okullar hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim hizmeti aldığınız Gaziosmanpaşa özel ortaokulları hakkında yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Listeyi incelemek için yeterli zamanınız yoksa size ve öğrencinize uygun bölgedeki 5 özel ortaokul önerisini Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanları dilediğiniz kriterlerdeki en uygun 5 okulu sizin için listelemektedir.


8 okul bulundu.
Özel Küçükköy Şafak Okulları Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Yeni Mahalle Mah.
Özel Küçükköy Şafak Okulları Ortaokulu verified

4 yıldır okulumuzda hep mutlu olduk ve bu yıl lgs den sonra da yüzümüz gülecek inşallah . biz okulumuzu çok seviyoruz. t...

Diğer Okullar

Özel Gaziosmanpaşa Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Ortaokulu

Çocuğum 3 yıldır gop ortaokuluna gidiyor. temizliğinden, güvenirliği ve eğitiminden son derece memnunum. lise eğitimini...

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
Özel Gaziosmanpaşa Ay Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Barbaros Hayrettin Paşa Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Ay Koleji Ortaokulu

İlkokulu bitirdikten sonra hiç başka bir okul bakmaya bile gerek duymadan kaydımızı yeniledik. ilkeli duruşu, eğitime v...

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Ortaokulu

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Yeni Mahalle Mah.
Özel Gaziosmanpaşa MBA Okulları Ortaokulu

Özel Gaziosmanpaşa MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Yeni Mahalle Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Gaziosmanpaşa Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Karadeniz Mah.
Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Ortaokulu

Özel Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziosmanpaşa ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziosmanpaşa / Merkez Mah.
Özel Gaziosmanpaşa ERA Koleji Ortaokulu

Özel Gaziosmanpaşa ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Gaziosmanpaşa Özel Ortaokulları

Gaziosmanpaşa İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin senelik ücretlerini, veli yorumlarını, fiziksel özelliklerini, fotoğraflarını, çalışma saatlerini ve branş derslerini görüntüleyebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum