fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Beylikdüzü Özel Ortaokulları

Beylikdüzü İstanbul Avrupa yakasında bulunan büyük ve kalabalık ilçelerden bir tanesidir. Beylikdüzü ilçesinde yer alan ve ortaokul seviyesinde hizmet veren kurumların sayısı fazla olmakla birlikte köklü kolejlerin varlığı ailelerin yüzünü güldürmekte, bu kurumların arasına sürekli yeni bir okul eklenmektedir. Seçenek çok olunca aileler bütün okulları tek tek gezmek istemekte bu da zaman kaybetmelerine neden olmaktadır. Okul.com.tr bu zaman kaybını ortadan kaldırmak adına Beylikdüzü özel ortaokulları hakkında bilgilere tek bir liste üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlerde ilçede bulunan ortaokullarını tamamının detaylı bilgilerine ulaşarak okul seçiminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Listeleme sayfasını aradığınız kriterlere göre kolayca filtreleyebilir, Beylikdüzü’nde bulunan özel ortaokulları arasından size en uygun olanını kolayca keşfedebilirsiniz.


Ortaokul eğitimi öğrencilere liselerin kapılarını açan dönemi kapsadığından bu dönemin verimli geçmesi son derece önemlidir. Beylikdüzü'ndeki özel ortaokullar öğrencilerini MEB'in düzenlediği liseye geçiş sınavlarına hazırlamakta ve uluslararası başarılar elde edebilecek donanıma sahip bireyler yetiştirme amacıyla kendilerini geliştirerek yollarına devam etmektedirler. Beylikdüzü kolejlerinde İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi verilmekte bu da öğrencilerin ileriki yıllarda alacağı dil eğitimine zemin hazırlamaktadır. Bu kurumlar akademik eğitimin yanında öğrencilere sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine ve var olan yeteneklerini geliştirebilmelerine olanak tanımaktadır. Sizler de çocuğunuzun ortaokul eğitimini her açıdan donanımlı bir kurumda almasını isterseniz okul profillerini ziyaret ederek çocuğunuz için en ideal okulu hemen bulabilirsiniz.


Ortaokul liseye geçiş dönemindeki en önemli basamak olduğundan bu kademedeki öğrencilerin verimli ve bilinçli bir eğitim dönemi geçirmesi son derece önemlidir. Bu önemin farkında olan Beylikdüzü özel ortaokulları öğrencilerin liseye yönelik hedeflerini belirlemede yardımcı olmak; hedeflerine ulaşmaları adına düzenli ve programlı çalışmayı öğretmek amacıyla bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri bulundurmaktadır. Okullarda bulunan bu rehberlik birimi öğrencilerin liseye geçiş döneminde akademik ve duygusal olarak yanlarında olmak adına çaba göstermektedir. Böylelikle öğrencilerin bu süreci en verimli şekilde geçirmeleri sağlanmaktadır.


Beylikdüzü özel ortaokulları eğitim imkanları, bina, bahçe ve sınıf fotoğrafları, eğitim ve yemek ücretleri, ortalama sınıf mevcutları gibi detaylı bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, form doldurarak okullardan geri dönüş isteyebilirsiniz. Bunun yanında okul tercih işleminizi kolaylaştıracak olan ve size rehberlik edecek olan veli yorumlarını, okul profillerinden inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapıldığından kurumların hangi noktalarda eksik kaldığına, hangi yönleriyle fark yarattığına dair bilgiler vermektedir. Siz de daha önce eğitim hizmeti aldığınız kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Beylikdüzü özel ortaokul fiyatları ise okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Böylelikle her aile kendi bütçesine uygun okul bulabilmektedir. Beylikdüzü özel ortaokulları fiyat bilgilerine Okul.com.tr’ye üye olarak ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr üyeliğiniz ile üyelerimize kurumlar tarafından özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Beylikdüzü özel ortaokulları arasından bursluluk sınavı düzenleyenlerin bursluluk sınavlarına ulaşmak için Okul.com.tr’nin bursluluk sayfasını ziyaret edebilir, kolayca kayıt oluşturabilirsiniz. Ortaokul profillerinden kurumların detaylı fiyat bilgilerine erişebilir, bütçenize uygun okulları keşfedebilirsiniz.


Beylikdüzü özel ortaokulları hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız sizin için en uygun okulları sizler için listelemekte ve dilediğiniz okullarla görüşme sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

27 okul bulundu.
%25 İndirim Özel Mektebim Koleji Beykent Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Mektebim Koleji Beykent Ortaokulu verified

Ortaokul eğitimini ciddiye alan ve öğrencilerin kalıcı öğrenmelerini sağlayan tekniklerle çalışan, donanımsal olarak yet...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Beylikdüzü Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Key Koleji Ortaokulu verified

Kızım 7.sınıfta. okulda kendine güvenen, manevi değerlere, sosyal değerlere değer veren bireyler olarak eğitim alıyorlar...

Özel Dolmabahçe Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Dolmabahçe Okulları Ortaokulu verified

Alanında profesyonel ve işini severek yapan öğretmenler ile en yenilikçi metodları bilim ışığı ile birleştiren, i...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30
Özel Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu verified

Eğitim konusunda kesinlikle tavsiye ederim yabancı dil eğitimi mükemmel çocuklarımızın güvenle bırakabileceğiniz bir ai...

Diğer Okullar

Özel Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Ortaokulu

Hem akademik hem sosyal anlamda başarılı bir okul. sınav da başarı beklentisi olan anne babaların ortak görüşü sınav tem...

Özel Bir Dünya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Bir Dünya Koleji Ortaokulu

Bir dünya koleji, birebir eğitim olanakları açısından tercih edilmesi gereken bir okul. öğrencilerin akademik başarısını...

Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Dereağzı Mah.
Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Ortaokulu

Teknolojik fırsatlarıyla yeni çağın türk gençlerini yetiştirme davasına kendini adamış dört dörtlük öğretmenlerin hakkın...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Marmara Mah.
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Ortaokulu

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Barış Mah.
Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Arev Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Beylikdüzüosb Mah.
Özel Arev Okulları Ortaokulu

Özel Arev Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:20
Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Medeniyet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Yakuplu Mah.
Özel Beylikdüzü Medeniyet Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Medeniyet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Dereağzı Mah.
Özel Beylikdüzü İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:25
Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Beyfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beyfen Koleji Ortaokulu

Özel Beyfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 19:00
Özel Beykent Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Beykent Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:00
Özel Beylikdüzü ETA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü ETA Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü ETA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Beykent Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00
Özel Beylikdüzü Bilim Vadisi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Marmara Mah.
Özel Beylikdüzü Bilim Vadisi Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Bilim Vadisi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Değişim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Değişim Okulları Ortaokulu

Özel Değişim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Final Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent ERA Koleji Ortaokulu

Özel Beykent ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:20
Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:15
Özel Beylikdüzü Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Beylikdüzü Açı Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Beylikdüzü Özel Ortaokulları

Beylikdüzü İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin senelik fiyatlarına, çalışma saatlerine, ebeveyn yorumlarına, fiziksel özelliklerine, branş derslerine ve fotoğraf galerilerine hemen ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum