fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beylikdüzü Özel Ortaokulları

Beylikdüzü ilçesinde yer alan ve ortaokul seviyesinde hizmet veren kurumların sayısı fazla olmakla birlikte köklü kolejlerin varlığı ailelerin yüzünü güldürmekte, bu kurumların arasına sürekli yeni bir okul eklenmektedir. Seçenek çok olunca aileler bütün okulları tek tek gezmek istemekte bu da zaman kaybetmelerine neden olmaktadır. Okul.com.tr bu zaman kaybını ortadan kaldırmak adına Beylikdüzü özel ortaokullarını tek bir liste üzerinden detaylı bilgileriyle sunmaktadır. Sizlerde ilçede bulunan ortaokullarını tamamının detaylı bilgilerine ulaşarak okul seçiminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Ortaokul eğitimi öğrencilere liselerin kapılarını açan dönemi kapsadığından bu dönemin verimli geçmesi son derece önemlidir. Beylikdüzü'ndeki özel ortaokullar öğrencilerini MEB'in düzenlediği liseye geçiş sınavlarına hazırlamakta ve uluslararası başarılar elde edebilecek donanıma sahip bireyler yetiştirme amacıyla kendilerini geliştirerek yollarına devam etmektedirler. Beylikdüzü kolejlerinde İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi verilmekte bu da öğrencilerin ileri ki yıllarda alacağı dil eğitimine zemin hazırlamaktadır. Bu kurumlar akademik eğitimin yanında öğrencilere sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine ve var olan yeteneklerini geliştirebilmelerine olanak tanımaktadır. Sizler de çocuğunuzun ortaokul eğitimini her açıdan donanımlı bir kurumda almasını isterseniz okul profillerini ziyaret ederek çocuğunuz için en ideal okulu hemen bulabilirsiniz.


Özel Beylikdüzü ortaokullarının; bina, bahçe ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, fiziksel olanaklarına, tanıtım yazılarına, kulüp bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, form doldurarak okullardan geri dönüş isteyebilirsiniz. Bunun yanında okul tercih işleminizi kolaylaştıracak olan ve size rehberlik edecek olan veli yorumlarını, okul profillerinden inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapıldığından kurumların hangi noktalarda eksik kaldığına, hangi yönleriyle fark yarattığına dair bilgiler vermektedir. Beylikdüzü özel ortaokul fiyatları ise okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Ortaokul profillerinden kurumların detaylı fiyat bilgilerine erişebilir, bütçenize uygun okulları keşfedebilirsiniz.


Kolej bünyesinde hizmet verip, alanında uzman branş öğretmenleriyle yabancı dil eğitiminde fark yaratan kurumların başında gelen Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Ortaokulu modern eğitim binası, yüzme havuzu, sınıfları ve bahçesiyle bölgede en çok tercih edilen kurumların başında gelmektedir.


Beylikdüzü özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

31 okul bulundu.
%35 İndirim Özel Bir Dünya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Bir Dünya Koleji Ortaokulu verified

Bir dünya koleji, birebir eğitim olanakları açısından tercih edilmesi gereken bir okul. öğrencilerin akademik başarısını...

Özel Dolmabahçe Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Dolmabahçe Okulları Ortaokulu verified

Alanında profesyonel ve işini severek yapan öğretmenler ile en yenilikçi metodları bilim ışığı ile birleştiren, i...

%40 İndirim Özel Beylikdüzü Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Key Koleji Ortaokulu verified

Kızım 7.sınıfta. okulda kendine güvenen, manevi değerlere, sosyal değerlere değer veren bireyler olarak eğitim alıyorlar...

Özel Mektebim Koleji Beykent Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Mektebim Koleji Beykent Ortaokulu

Ortaokul eğitimini ciddiye alan ve öğrencilerin kalıcı öğrenmelerini sağlayan tekniklerle çalışan, donanımsal olarak yet...

Özel Mektebim Koleji Beylikdüzü Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Beylikdüzüosb Mah.
Özel Mektebim Koleji Beylikdüzü Ortaokulu

Okulun imkanlarını çocukların yeni çağa ayak uydurabilmeleri ve üretken olabilmeleri için işi bilen insanlar tarafından...

Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Dereağzı Mah.
Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Ortaokulu

Teknolojik fırsatlarıyla yeni çağın türk gençlerini yetiştirme davasına kendini adamış dört dörtlük öğretmenlerin hakkın...

Özel Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Ortaokulu

Hem akademik hem sosyal anlamda başarılı bir okul. sınav da başarı beklentisi olan anne babaların ortak görüşü sınav tem...

Özel Marmara Evler İhlas Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Marmara Mah.
Özel Marmara Evler İhlas Koleji Ortaokulu

Özel Marmara Evler İhlas Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Beylikdüzü Açı Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Marmara Mah.
Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Barış Mah.
Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eğitimde Rasyonel Açılım ERA Koleji Beylikdüzü Marmara Evleri Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Beylikdüzüosb Mah.
Özel Eğitimde Rasyonel Açılım ERA Koleji Beylikdüzü Marmara Evleri Ortaokulu

Özel Eğitimde Rasyonel Açılım ERA Koleji Beylikdüzü Marmara Evleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Değişim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Değişim Okulları Ortaokulu

Özel Değişim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Medeniyet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Yakuplu Mah.
Özel Beylikdüzü Medeniyet Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Medeniyet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FikriBilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel FikriBilim Koleji Ortaokulu

Özel FikriBilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Beykent Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Hedef Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Hedef Koleji Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Hedef Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent ERA Koleji Ortaokulu

Özel Beykent ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beyfen Koleji Ortaokulu

Özel Beyfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Beykent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Dereağzı Mah.
Özel Beylikdüzü İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beylikdüzü Özel Ortaokulları

Beylikdüzü İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin senelik fiyatlarına, çalışma saatlerine, ebeveyn yorumlarına, fiziksel özelliklerine, branş derslerine ve fotoğraf galerilerine hemen ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum