fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Güngören Özel Ortaokulları

İstanbul Güngören bölgesi içerisinde gerek kolej şeklinde gerekse sadece ortaokul eğitimi üzerine hizmet veren eğitim kurumları bulundurmaktadır. Bölgede ki okul çeşitliliği sayesinde sunulan hizmetler ve ücretler konusunda velilere alternatif yaratılmaktadır. Kolej şeklinde eğitim veren özel ortaokulları, öğretmen kadrosunu uzman öğretim görevlilerinden seçmektedir. Sizin için hazırlanan, Güngören'de bulunan özel ortaokulları listesini inceleyebilir, kendinize ve öğrencinize uygun okulu belirleyebilirsiniz. Okulların profilinden özet bilgilerini içeren yazılarına ulaşabilir, tüm detaylı bilgileri yine okul profillerinden edinebilirsiniz.


Özel Güngören ortaokulları verdiği eğitimlerin, lise seçimlerinin ve başarılarının öğrencilerin geleceklerini belirlediği fikriyle hizmetler vermektedir. Bu fikir doğrultusunda okulların büyük çoğunluğunda eğitimler öğrenci merkezli ilerlemektedir. Bölge içerisinde tamamen sınav odaklı hazırlık çalışmaları yürüten kurumlar da mevcuttur. Bu kurumlarda öğrencilere dönem genelinde ölçme ve değerlendirme sınavları düzenlenerek bilgi seviyesi ölçülmektedir. Bilgilerinde eksiklik görülen öğrenciler okul sonlarında ek ders ve etütlere tabi tutularak tüm öğrencilerin eşit eğitim alması sağlanmaktadır. Güngören kolejleri ve ortaokulları bünyelerinde bulundurdukları fiziki imkanlarla dikkat çekmektedir. Bu kurumlarda öğrencilere gerek fiziksel gelişim açısından gerekse karakter gelişimi açısından pek çok imkan sunulmaktadır. Kolej şeklinde eğitim veren ortaokullar Güngören bölgesinde genellikle 5,6,7. sınıflarda çok yönlü bir eğitim yapısıyla ilerlerken, 8. sınıf öğrencilerine eğitim senesi boyunca yoğunlaştırılmış lise hazırlık çalışmaları sunulmaktadır. Hafta sonu eğitim veren özel Güngören ortaokulları da cumartesi günleri yarım günlük etüt ve test çözüm saatleri düzenlemektedir. Güngören'de bulunan özel ortaokullar bünyelerinde bulundurdukları müzik ve sanat atölyeleriyle öğrencilerine yetenekli oldukları konularda gelişme imkanı da sunmaktadır.


Güngören özel ortaokullar listesini aradığınız kriterlere göre sıralayabilirsiniz. Kriterlerinizi filtreleme seçenekleri üzerinden okulların fiyatlarına, fiziki imkanlarına, sunduğu aktivitelere ve hizmetlere göre belirtebilir, Güngören özel ortaokullarından size uygun olan okulların listesine ulaşabilirsiniz. Okul profillerinden daha önce okulu tecrübe etmiş velilerin yorumlarını inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Üye olarak bölgedeki okullara yorum yapabilir profillerden Güngören özel ortaokul fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Size ve öğrencinize uygun 5 özel okul önerisini Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla alabilirsiniz.

5 okul bulundu.
Özel ETA Koleji Güngören Ortaokulu Özel Okul
Güngören / Gençosman Mah.
Özel ETA Koleji Güngören Ortaokulu

Bir özel okuldan daha fazlası bizim içiin dershaneye gerek kalmadı hemen alıştı oğlum tam bir aile ortamı yabancılık çek...

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:20
Özel Güngören Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Güngören / Mehmet Nesih Özmen Mah.
Özel Güngören Final Okulları Ortaokulu

Merhabalar, öncelikle öğrencim bu okulda okuyor. çok memnunun çünkü bize ve öğrencime kendisini değerli hissetmemizi sağ...

Özel Merter Asil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Güngören / Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.
Özel Merter Asil Okulları Ortaokulu

Özel Merter Asil Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güngören Eksen Okulları Ortaokulu Özel Okul
Güngören / Sanayi Mah.
Özel Güngören Eksen Okulları Ortaokulu

Özel Güngören Eksen Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fono Koleji Ortaokulu Özel Okul
Güngören / Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.
Özel Fono Koleji Ortaokulu

Özel Fono Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Güngören Özel Ortaokulları

İstanbul Güngören'de eğitim veren özel ortaokullar ve kolejlerin iletişim bilgilerini, fiziksel özelliklerini ve senelik ücretlerini öğrenebilir, veli yorumlarını ve okulun hakkında yazılarını okuyabilirsiniz.

Güngören Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum