fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sancaktepe Özel Ortaokulları

Her geçen gün yeni bir özel okulun açıldığı Sancaktepe ilçesi, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan sakin bir bölgesidir. Burada hizmet veren ve öğrencileri lise seviyesiyle beraber hayata hazırlayan ortaokullar, uzun yıllardır bulundukları bölgede hizmet vermektedirler. Sizler de çocuğunuz için Sancaktepe özel ortaokullarını araştırıyorsanız, listelerimiz üzerinden bölgedeki bütün okulları inceleyebilir, detaylı bilgilerine ulaşarak aradığınız kriterlere uygun okulları keşfedebilirsiniz.


Sancaktepe'deki kolejler her biri branşında uzman olan, donanımlı ve rol model öğretmenler ile hizmet vermekte bu durumda velilerin bu bölgede yer alan okulları tercih etmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin bu yaşlardaki akademik gelişimleri eğitimlerinin geri kalan yıllarında alacakları eğitimi etkilediğinden son derece önemlidir. Bunun yanında öğrencilerin fiziksel, sosyal ve ruhsal gelişimlerinin de sağlanması adına da çalışmalar yürütmektedir. Sancaktepe'deki özel ortaokularında bulunan rehberlik birimleri öğrencilerin karşılaştıkları sorunları hızlı bir şekilde çözmek adına eğitimde aktif bir şekilde rol almaktadır. Ortaokul profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak okulların; eğitime bakış açılarına ve hedeflerine dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında okulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek, evinize yakın olan kurumları hemen bulabilirsiniz.


Özel Sancaktepe ortaokulları bütün mahallelere eşit olarak dağılmakla birlikte Osmangazi Mahallesi'nde yoğunlaştığı görülmektedir. Çocuğunuz için en ideal okulu bulmak adına eğitim danışmanlarımızdan yardım isteyebilir, kriterlerinizi belirterek bu kriterlere uygun kurumlardan geri dönüş alabilirsiniz. Özel ortaokulların; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, fiziksel imkanlarına, tanıtım yazılarına, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Veli yorumları okulların artı ve eksi yönlerini şeffaf bir şekilde görmenize fırsat vermektedir. Bu yorumlara göz atarak okul tercihinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Bölgede yer alan kurumlar arasında en dikkat çekenlerden bazıları; Özel TİNK Teknoloji Ve İnsan Koleji Ortaokulu, Özel Liv Koleji Ortaokuluve Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe Ortaokulu şeklindedir.


Sancaktepe özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

14 okul bulundu.
Özel Esenşehir Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Esenşehir Bil Koleji Ortaokulu verified

Özel Esenşehir Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Safa Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Safa Mah.
Özel Safa Okulları Ortaokulu

Olmazsa olmazı akademik eğitim, baş tacı değerler eğitimi olan okul: özel safa okulu

Özel Sancaktepe Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Safa Mah.
Özel Sancaktepe Bil Koleji Ortaokulu

Teog odaklı bir ortaokul süreci istiyorsanız en iyi şekilde lise sınavlarına hazırlama konusunda uygun programı oluştura...

Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Sancaktepe Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / İnönü Mah.
Özel Sancaktepe Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Veysel Karani Mah.
Özel Sancaktepe Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Abdurrahmangazi Mah.
Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Ortaokulu

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Abdurrahmangazi Mah.
Özel Sancaktepe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu

Özel Sancaktepe İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Eyüp Sultan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Veysel Karani Mah.
Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sancaktepe Özel Ortaokulları

Sancaktepe İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerde öğrencilere sunulan hizmetlere, çalışma saatlerine, senelik ücretlerine ulaşabilir, okulların hakkında yazılarını ve ebeveyn yorumlarını okuyabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum