fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Sancaktepe Özel Ortaokulları

Sancaktepe, İstanbul Anadolu yakasında bulunan, gün geçtikçe gelişen ve nüfusu artmakta olan bölgelerden birisidir. Bu sebeple çevredeki okul sayıları da gün geçtikçe artmaktadır. Sancaktepe özel ortaokulları bu anlamda nitelik ve nicelik bakımından kendini geliştirmek adına çabalamaktadır. Burada hizmet veren ve öğrencileri lise seviyesiyle beraber hayata hazırlayan ortaokullar, uzun yıllardır bulundukları bölgede hizmet vermektedirler. Sizler de çocuğunuz için Sancaktepe özel ortaokullarını araştırıyorsanız, listelerimiz üzerinden bölgedeki bütün okulları inceleyebilir, detaylı bilgilerine ulaşarak aradığınız kriterlere uygun okulları keşfedebilirsiniz.


Ortaokul seviyesindeki öğrenciler hayatlarında ilk kez gelecekleri için oldukça önemli bir sınava hazırlık sürecini geçirmektedirler. Bu nedenle Sancaktepe özel ortaokulları öğrencilerin bu süreci maksimum verimle geçirmeleri adına çalışmaktadır. Kurumlar, bünyelerinde bulundurdukları rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi ile öğrencilerin hem sınav stresiyle baş etmelerinde yardımcı olmakta, hem de sınava hazırlık sürecinde verimli çalışmaları aşamasında destek olmaktadır. Ayrıca hedef belirlemelerinde ve sınav sonrası tercih süreçlerinde de okulların rehberlik birimleri öğrencilere öncülük etmektedir.


Sancaktepe'deki kolejler her biri branşında uzman olan, donanımlı ve rol model öğretmenler ile hizmet vermekte ve bu durum da velilerin bu bölgede yer alan okulları tercih etmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin bu yaşlardaki akademik gelişimleri eğitimlerinin geri kalan yıllarında alacakları eğitimi etkilediğinden son derece önemlidir. Bunun yanında öğrencilerin fiziksel, sosyal ve ruhsal gelişimlerinin de sağlanması adına da çalışmalar yürütmektedir. Sancaktepe'deki özel ortaokullarında bulunan rehberlik birimleri öğrencilerin karşılaştıkları sorunları hızlı bir şekilde çözmek adına eğitimde aktif bir şekilde rol almaktadır. Ortaokul profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak okulların; eğitime bakış açılarına ve hedeflerine dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında okulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek, evinize yakın olan kurumları hemen bulabilirsiniz. Çevre mahallelerdeki okulları tercih edecek aileler için servis hizmeti bulunan Sancaktepe özel ortaokulları bulunmaktadır. Çocuklarının okula güvenle ulaşmasını isteyen aileler servisi olan okulları tercih edebilmektedir.


Sancaktepe özel ortaokulları bütün mahallelere eşit olarak dağılmakla birlikte Osmangazi Mahallesi'nde yoğunlaştığı görülmektedir. Bu bölgede ve çevresindeki mahallelerde oturan aileler sıklıkla bu mahalle çevresindeki okulları tercih etmektedir. Çocuğunuz için en ideal okulu bulmak adına eğitim danışmanlarımızdan yardım isteyebilir, kriterlerinizi belirterek bu kriterlere uygun kurumlardan geri dönüş alabilirsiniz. Özel ortaokulların; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adres bilgilerine, fiziksel imkanlarına, tanıtım yazılarına, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Veli yorumları okulların artı ve eksi yönlerini şeffaf bir şekilde görmenize fırsat vermektedir. Bu yorumlara göz atarak okul tercihinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Sancaktepe özel ortaokulları ortalama fiyat bilgileri okulların sağladığı imkanlara, bağlı bulunduğu kolej bünyesine, fiziksel imkanlarına göre değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sınavı sayfasını ziyaret ederek okulların bursluluk sınavlarının tarihlerini görüntüleyebilir, ön kayıt veya kesin kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle sınavda gösterilen başarıyla doğru orantılı olarak kazanabileceğiniz burslarla indirimli eğitim görme fırsatı yakalayabilirsiniz.


Sancaktepe özel ortaokulları hakkınde yer alan bilgileri detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız seçeceğiniz kriterlere göre sizler için en uygun okullarla iletişime geçmeniz konusunda yardımcı olmaktadır.

15 okul bulundu.
%14 İndirim Özel Sancaktepe Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / İnönü Mah.
Özel Sancaktepe Sınav Koleji Ortaokulu verified

Bu yıl 7. sınıf olduk ve sancaktepe sınav'da 3. yılımız. çok memnunuz. emeklerinden dolayı tüm kadroya teşekkürler...

Özel Esenşehir Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Esenşehir Bil Koleji Ortaokulu verified

Özel Esenşehir Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Diğer Okullar

Özel Samandıra Safa Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Samandıra Safa Okulları Ortaokulu

Safa okullarını birkaç yıldır biliyorum ve takip ediyorum. okulun evimize uzak olmasından dolayı kayıt imkanımız olmamış...

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:20
Özel Sancaktepe Safa Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Safa Mah.
Özel Sancaktepe Safa Okulları Ortaokulu

Olmazsa olmazı akademik eğitim, baş tacı değerler eğitimi olan okul: özel safa okulu

Özel Sancaktepe Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Kızım özel sancaktepe fen bilimleri ortaokulundan mezun. şu an kadıköy anadolu lisesinde okuyor. okul idaresi ve öğretme...

Özel Sancaktepe Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Safa Mah.
Özel Sancaktepe Bil Koleji Ortaokulu

Teog odaklı bir ortaokul süreci istiyorsanız en iyi şekilde lise sınavlarına hazırlama konusunda uygun programı oluştura...

Özel Sancaktepe Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Veysel Karani Mah.
Özel Sancaktepe Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Eyüp Sultan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Sancaktepe Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Abdurrahmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Abdurrahmangazi Mah.
Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Ortaokulu

Özel SAJEV Küçük Prens Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Veysel Karani Mah.
Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları Ortaokulu

Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Sancaktepe Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sancaktepe / Eyüp Sultan Mah.
Özel Sancaktepe Era Koleji Ortaokulu

Özel Sancaktepe Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Sancaktepe Özel Ortaokulları

Sancaktepe İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerde öğrencilere sunulan hizmetlere, çalışma saatlerine, senelik ücretlerine ulaşabilir, okulların hakkında yazılarını ve ebeveyn yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sancaktepe Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum