fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Maltepe Özel Ortaokulları

Maltepe özel ortaokulları öğrencilerin lise öncesinde ayrıcalıklı bir hizmet sunmak adına eğitim faaliyetlerini çeşitlendirmektedir. Oldukça önemli bir dönem olan ortaokul seviyesinde bölgede yer alan tüm kurumlar çok yönlü eğitim yaklaşımları düzenlemektedir. Maltepe bölgesinde yer alan ortaokulları öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturduğu eğitim ortamlarında kapsamlı eğitim içerikleri ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Maltepe özel ortaokulları hakkında merak edilen tüm bilgilere kolaylıkla ulaşarak öğrenciniz için en uygun okulu keşfedin. Okul.com.tr Maltepe'de yer alan tüm ortaokulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirmektedir. Böylelikle kurumları tek tek gezmeden inceleyebilir, okullarla görüşmek üzere form doldurabilirsiniz. Bölgedeki tüm özel okullar Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı yapıda hizmet sağlamaktadır. Çoğu kurum MEB müfredatına ek olarak hazırladığı eğitim programlarını sunarak öğrencilerin ayrıcalıklı bir öğrenim görmesini destelemektedir. Okul.com.tr'nin oluşturduğu Maltepe özel ortaokulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlarla iletişime geçin! Zaman kaybetmeden kurumların erken kayıt indirimlerinden yararlanın. Okul.com.tr üzerinden ilçede yer alan ortaokulların detaylı bilgilerine ulaşabilir, aradığın kriterlere uygun kurumları belirleyerek çocuğunuz için en iyi okulu keşfedebilirsiniz.


Maltepe özel ortaokulları 21. yüzyıl ihtiyaçlarından birisi olan yabancı dil eğitiminde de etkili eğitim faaliyetleri ile çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Ortaokul eğitiminde önemli olan yabancı dil eğitiminde interaktif eğitim modelleri oluşturarak öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilere sunulan yabancı dil eğitimleri ile onların yeterli beceri seviyesine ulaşması amaçlanmaktadır. Sürdürülen dil eğitimleri alanlarında donanımlı branş öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bazı kurumlarda ise native öğretmenler bulunmaktadır. Bu dönemlerde alınan yabancı dil eğitiminin kalitesi gelecek yıllarda alınacak eğitimleri etkileyeceğinden alanında uzman kişilerce verilmesi önemlidir. Okul.com.tr üzerinden özel ortaokulların yabancı dil imkanlarına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında Özel Maltepe ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, kulüp bilgilerine, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurumların eğitime bakış açılarına, hedeflerine ve misyonlarına dair fikir sahibi olmak ve okulları daha yakından tanımak adına okul sayfalarında yer alan tanıtım yazılarını okuyabilirsiniz. Ayrıca evinize yakın okulları bulmayı ve servis kullanmak zorunda kalmadan çocuğunuzun okula ulaşımını istiyorsanız ortaokulların haritadaki konumlarına erişebilirsiniz.


Maltepe özel ortaokulları öğrencilerinin yalnızca akademik başarılarıyla geliştirmekle kalmamaktadır. Öğrencilerin sosyal ve kültürel alanlardaki gelişimlerini de destekleyerek nitelikli bireyleri hayata kazandıraktadır. Öğrencilerin her noktadan gelişimini desteklemek adına öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturulan eğitim programlarını hizmete sunmaktadır. Çağın gerekliliklerini yakından takip eden özel okullar, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklılaşabilen çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin zihinsel gelişimlerinin yanı sıra onların fiziksel gelişimlerini de desteklemek adına kurum içerisinde çalışmalar yapılmaktadır. Fiziksel aktivite programlarıyla birlikte dengeli beslenme adına neredeyse her kurumda yemekhane bulunmaktadır. Öğrencilerin her noktadan gelişimini desteklemek adına çeşitli etkinlikler, yarışmalar ve geziler düzenleyen kurumlar bunların dışında futbol ve basketbol sahaları ve spor salonlarıyla da öğrencilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Maltepe'deki kolejlerin okul profillerinde bulunan veli yorumları okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir vermektedir. Sizlerde kurumları daha önce denemiş ebeveynler tarafından yapılmış olan yorumları okuyarak okul tercihinizi sonuçlandırabilirsiniz.


Bölgede hizmet veren ve gerek verdiği eğitimle gerekse sundukları fiziksel olanaklarla fark yaratan kolejlerden bazıları;
Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu,
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Ortaokulu ve
Özel Maltepe İsabet Okulları Ortaokulu şeklindedir.


Maltepe özel ortaokulları hakkında detaylı bilgileri incelemek için zaman bulamıyorsanız Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

21 okul bulundu.
Özel Günhan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Günhan Koleji Ortaokulu verified

Güvenilir bir eğitim kurumu. okulun tüm öğretmenlerinden çok memnunuz. okul konumu itibariyla da çok güvenli.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Maltepe Kampüsü Ortaokulu verified

İlk önce akay'la tanıştığımda şüphelerim vardı.eğitim ve zengin kadrosunu tanıyınca ve çalışmalarını gördükçe iyiki akay...

Diğer Okullar

Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

8.senemiz olacak okulumuzda.tüm kadrodan (öğretmen ,idari kadro ve tüm görevliler dahil) çok memnunuz.kızımız okul sonra...

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Ortaokulu

Okul da oğlum 1 sınıftan beri 7 yıldır okumak ta öğrenci veli öğretmen işbirliğinin en güzel örneği verilmekte.. okulun...

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Esenkent Mah.
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu

Son derece ilgili ve sıcakkanlı bir ekip çalışmakta, gelen anne babalara yardımcı olma konusunda ellerinden geleni yapıy...

Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu

Kızımızın kayıt aşamasından başlayarak yönetimin yardımcı olması tüm çalışanların güleryüzü bizi çok mutlu etti kızımızd...

Özel Maltepe Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Sevinç Koleji Ortaokulu

Tüm dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiği dönemdeyiz. çocuklarımız online eğitimle hem öğreniyor, hem sınava hazırlanıyor....

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Tarhan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Tarhan Koleji Ortaokulu

Özel Maltepe Tarhan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Tüzyev Mozaik Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Tüzyev Mozaik Ortaokulu

Özel Tüzyev Mozaik Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Feyzullah Mah.
Özel İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu

Özel İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TUA Amerikan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel TUA Amerikan Koleji Ortaokulu

Özel TUA Amerikan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Göktürk Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Göktürk Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Göktürk Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Başıbüyük Mah.
Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Beşsekiz Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Beşsekiz Ortaokulu

Özel Beşsekiz Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:45
Özel İstanbul Mahir Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel İstanbul Mahir Ortaokulu

Özel İstanbul Mahir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel TED Rönesans Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel TED Rönesans Koleji Ortaokulu

Özel TED Rönesans Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe ERA Koleji Ortaokulu

Özel Maltepe ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:30
Özel Marmara Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Marmara Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Maltepe İsabet Okulları Ortaokulu

Gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığıyla bıraktığım bir yer. iyi ki varlar.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:00

İstanbul Maltepe Özel Ortaokulları

Maltepe İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin çalışma saatlerini, yıllık ücretlerini, fiziksel özelliklerini ve branş derslerini öğrenebilir, hakkında yazılarını ve anne, baba yorumlarını okuyabilirsiniz.

Maltepe Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum