fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Maltepe Özel Ortaokulları

Maltepe özel ortaokulları listemizde yer alan kurumların tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olmakla birlikte düzenli olarak denetlenmektedirler. Ortaokul arayışında olan ve bu bölgede ikamet eden veliler kurumların tüm bilgilerine ulaşmak istemekte ve tercihlerini bunun sonucunda vermek istemektedirler. Okul.com.tr üzerinden ilçede yer alan ortaokulların detaylı bilgilerine ulaşabilir, aradığın kriterlere uygun kurumları belirleyerek çocuğunuz için en iyi okulu keşfedebilirsiniz.


Ortaokul eğitiminde önemli olan konulardan biri de yabancı dil eğitimidir. Bu dönemlerde alınan yabancı dil eğitiminin kalitesi gelecek yıllarda alınacak eğitimleri etkileyeceğinden alanında uzman kişilerce verilmesi önemlidir. Okul.com.tr üzerinden özel ortaokulların yabancı dil imkanlarına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında Özel Maltepe ortaokulların; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, kulüp bilgilerine, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurumların eğitime bakış açılarına, hedeflerine ve misyonlarına dair fikir sahibi olmak ve okulları daha yakından tanımak adına okul sayfalarında yer alan tanıtım yazılarını okuyabilirsiniz. Ayrıca evinize yakın okulları bulmayı ve servis kullanmak zorunda kalmadan çocuğunuzun okula ulaşımını istiyorsanız ortaokulların haritadaki konumlarına erişebilirsiniz.


Maltepe'deki özel ortaokulları öğrencilerinin yalnızca akademik başarılarıyla değil, sosyal ve fiziksel gelişimleriyle de ilgilenmektedir. Bu sebeple çeşitli etkinlikler, yarışmalar ve geziler düzenleyen kurumlar bunların dışında futbol ve basketbol sahaları ve spor salonlarıyla da öğrencilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Maltepe'deki kolejlerin okul profillerinde bulunan veli yorumları okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir vermektedir. Sizlerde kurumları daha önce denemiş ebeveynler tarafından yapılmış olan yorumları okuyarak okul tercihinizi sonuçlandırabilirsiniz.


Bölgede hizmet veren ve gerek verdiği eğitimle gerekse sundukları fiziksel olanaklarla fark yaratan kolejlerden bazıları; Özel Küçükyalı Tekden Koleji Ortaokulu, Özel Maltepe Çözüm Akademi Okulları Ortaokuluve Özel Maltepe Bil Koleji Ortaokulu şeklindedir.


Maltepe özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

21 okul bulundu.
Özel Maltepe Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Maltepe Bil Koleji Ortaokulu verified

Gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığıyla bıraktığım bir yer. iyi ki varlar.

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Ortaokulu verified

Okul da oğlum 1 sınıftan beri 7 yıldır okumak ta öğrenci veli öğretmen işbirliğinin en güzel örneği verilmekte.. okulun...

Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu verified

Kızımızın kayıt aşamasından başlayarak yönetimin yardımcı olması tüm çalışanların güleryüzü bizi çok mutlu etti kızımızd...

Özel Maltepe Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Bağlarbaşı Mah.
Özel Maltepe Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Okulunuzda 3. senemize girdik 2 sene boyunca gördüğümüz ilgi ve akademik başarı ile hiç düşünmeden 3. sene de kaydimizi...

Özel Maltepe Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Sevinç Koleji Ortaokulu

Tüm dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiği dönemdeyiz. çocuklarımız online eğitimle hem öğreniyor, hem sınava hazırlanıyor....

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Esenkent Mah.
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu

Son derece ilgili ve sıcakkanlı bir ekip çalışmakta, gelen anne babalara yardımcı olma konusunda ellerinden geleni yapıy...

Özel İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Feyzullah Mah.
Özel İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu

Özel İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Göktürk Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Göktürk Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Göktürk Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Medeniyet Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel İstanbul Medeniyet Ortaokulu

Özel İstanbul Medeniyet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Yönder Okulları Ortaokulu

Özel Maltepe Yönder Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşsekiz Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Beşsekiz Ortaokulu

Özel Beşsekiz Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Başıbüyük Mah.
Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Günhan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Günhan Koleji Ortaokulu

Özel Günhan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Marmara Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dragos Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Dragos Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Dragos Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Rönesans Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel TED Rönesans Koleji Ortaokulu

Özel TED Rönesans Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe ERA Koleji Ortaokulu

Özel Maltepe ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kariyer Mimarı Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Girne Mah.
Özel Kariyer Mimarı Ortaokulu

Özel Kariyer Mimarı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akay Koleji Maltepe Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Akay Koleji Maltepe Ortaokulu

İlk önce akay'la tanıştığımda şüphelerim vardı.eğitim ve zengin kadrosunu tanıyınca ve çalışmalarını gördükçe iyiki akay...

Özel İstanbul Mahir Ortaokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel İstanbul Mahir Ortaokulu

Özel İstanbul Mahir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Maltepe Özel Ortaokulları

Maltepe İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin çalışma saatlerini, yıllık ücretlerini, fiziksel özelliklerini ve branş derslerini öğrenebilir, hakkında yazılarını ve anne, baba yorumlarını okuyabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum