fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Arnavutköy Özel Ortaokulları

Arnavutköy bölgesi İstanbul'un nüfus dağılım oranına göre genç kesimin fazla bulunduğu bir bölgedir. Bu doğrultuda eğitim ihtiyacını karşılayabilmek için bölge de pek çok özel okul bulunmaktadır. Her ihtiyaca yönelik imkanlar sunan kolej bünyesinde ki okullar da bölge içerisinde bulunmaktadır. Arnavutköy Özel Ortaokulları bölge de lise öncesi eğitimleriyle öğrencilerine gerek lise geçiş sınavında gerekse lise hayatında başarı sağlamaları amacıyla hizmet vermektedir. Arnavutköy bölgesinde bulunan özel ortaokullar öğrencilerine verdikleri eğitimlerde geniş bahçeleri, fen ve bilgisayar laboratuvarları gibi zengin fiziki imkanlarıyla uygulamalı eğitimler sunmaktadır.


Özel Arnavutköy Kolejleri ortaokul eğitimleri verirken genel olarak lise hazırlık merkezli ilerlemektedir. Bunun yanı sıra birçok okul da öğrencilerine çok yönlü eğitimler sunmaktadır. Bu eğitimler kapsamında öğrencilere uygun atölyelerde dersler, zengin materyallerle, eğlenirken öğrenme şeklinde verilmektedir. Arnavutköy Özel Ortaokulları genelinde sınıf mevcutları ortalama 20 kişilik tutulmakta, öğrenme verimi maksimuma çıkarılmaktadır. Lise öncesi en önemli hazırlık dönemlerinden biri olan ortaokul döneminde öğrencilerin sınava en iyi şekilde hazır olabilmesi için birçok okul sadece akademik değil aynı zamanda öğrencilerin sınav stres ve kaygısını gidermek amacıyla bünyesinde bulundurduğu rehberlik servisiyle çeşitli gezi ve kültür etkinlikleri düzenlemektedir. Arnavutköy'deki özel ortaokullar genelinde 8. sınıf öğrencilerine yoğun bir sınav hazırlık süreci ilerletilmektedir. Birçok okul ek ders ve etütlerle öğrencilerine destek olmaktadır. Arnavutköy'de hafta sonu eğitim veren özel ortaokullarda mevcuttur. Ortaokul seviyesinde Arnavutköy kolejleri fiyatları farklı bütçelere hizmet etmektedir. Birçok kurum ödeme seçeneklerinde kolaylık sağlamaktadır. Arnavutköy'de yabancı dil eğitimleri veren özel ortaokullar da İngilizce eğitimlerinin yanı sıra Fransızca, Almanca, Arapça dil eğitimleri de uzman öğretim görevlileri tarafından verilmektedir.


Sizin için hazırlardığımız Arnavutköy özel ortaokulları listesinden size uygun okulu belirleyebilirsiz. Listeyi kriterlerinize göre özelleştirebilir, filtreleme seçeneklerinden okulları, ücretlerine, sunduğu aktivitelere, fiziki imkanlarına, yabancı dil eğitimlerine ve birçok okul imkanına göre sıralayabilirsiniz. Okul profillerinden fotoğraflarına erişebilir, okullara gitmeden gezme imkanına sahip olabilirsiniz. Okulların profillerinden tüm detaylı bilgilerini, özel Arnavutköy ortaokullarının ücretlerini incelemekle beraber daha önce tecrübe edinmiş velilerin görüşlerini, yorumlarına göz atarak kurumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hemen üye olarak sizde okullar hakkında görüşlerinizi belirtebilir, diğer velilere fikir vermek üzere yorum yapabilirsiniz. Bölge genelinde ki okulları araştıracak yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımıza ulaşabilir, size uygun 5 özel ortaokul önerisini alabilirsiniz.

6 okul bulundu.
%14 İndirim Özel Bilgi Kalem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Arnavutköy / Anadolu Mah.
Özel Bilgi Kalem Koleji Ortaokulu verified

Oğlum hem akademik gelişimini hem de sosyal gelişimini güzel bir şekilde geliştiriyor. öğretmenlerin ilgili davranışlar...

Diğer Okullar

Özel Arnavutköy Aksa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Arnavutköy / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Arnavutköy Aksa Koleji Ortaokulu

Gerçekten üst düzey bir eğitim verilen başarı odaklı bir kadroları mevcut, çocuğumuzu cok iyi bir öğrenci zannetmiyorduk...

Özel Arnavutköy Mavigün Koleji Ortaokulu Özel Okul
Arnavutköy / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Arnavutköy Mavigün Koleji Ortaokulu

Özel Arnavutköy Mavigün Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hadımköy Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Arnavutköy / Yassıören Mah.
Özel Hadımköy Final Okulları Ortaokulu

Özel Hadımköy Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Ünsal Ortaokulu Özel Okul
Arnavutköy / Mareşal Fevzi Çakmak Mah.
Özel Ünsal Ortaokulu

Özel Ünsal Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Arnavutköy Fen Bilimleri Koleji Ortaokulu Özel Okul
Arnavutköy / Anadolu Mah.
Özel Arnavutköy Fen Bilimleri Koleji Ortaokulu

Özel Arnavutköy Fen Bilimleri Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Arnavutköy Özel Ortaokulları

İstanbul Arnavutköy'de bulunan özel ortaokullar ve kolejlerin fotoğraf galerilerine, çalışma saatlerine, branş derslerine ve fiziksel özelliklerine ulaşabilir, hakkında yazılarını ve veli yorumlarını okuyabilirsiniz.

Arnavutköy Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum