fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Esenler Özel Ortaokulları

Esenler bölgesinde bulunan özel ortaokulları verdikleri eğitimlerde öğrenci merkezli ilerleyen, lise başarısı kazandırmayı amaçlayan öğretim kurumlarıdır. Esenlerin merkezi bölgelerinde kurulmuş bu okullar öğrencilerine ulaşım imkanları konusunda kolaylıkta sağlamaktadır. Bölge genelinde özel ortaokullar kolejlerin bünyesinde hizmet verirken öğrencilerine 21. yüzyılın tüm eğitim imkanlarını sunmaktadır. Donanımlı, gelişmiş özel ortaokulların bulunduğu Esenler bölgesinde öğrencilerin çok yönlü gelişimleri ilk sınıftan son sınıfa kadar takip edilmektedir. Bölgede çoğunluğu Esenler Kemer mahallesinde yer alan özel ortaokullar oluşturmaktadır. Esenler özel ortaokullarında sınıf mevcutları MEB'in belirlediği sayının çok altında tutulmakta, ortalama 20 kişilik dersliklerde etkili eğitimler sürdürülmektedir. Bölge okulları genelinde rehberlik servisi bulunmaktadır. Kurum içerisinde rehberlik servisinin bulunması ortaokul düzeyinde büyük öneme sahiptir. Lise hazırlıkları döneminde öğrencilerin sınav stres ve kaygılarına kapılmalarını önlemek için uzman rehberlik öğretmenleri onlarla birebir ilgilenmekte, okul genelinde sınav için seminerler hazırlayıp, lise ve meslek tanıtımları düzenlemektedir. Fiziksel imkanları yüksek olan bu kurumlarda öğrencilere etkili dersler verebilmek için birçok imkan sunulmaktadır. Havuzu bulunan özel Esenler ortaokulları bölgede dikkat çeken eğitim kurumlarındandır. Uygulamalı eğitimlerin sürdürülebilmesi için Esenler'deki kolejlerin, fen ve bilgisayar laboratuvarları, oyun ve spor alanları, sanat ve müzik atölyeleri bulunmaktadır. Yabancı dil eğitimi veren özel Esenler ortaokulları İngilizce eğitimlerini uzman branş öğretmenleriyle ilerletirken, Almanca ve Arapça eğitimleri de vermektedir. Sizin için hazırladığımız Esenler özel ortaokullarının profillerinden fotoğraflarını inceleyebilir, haritada bilgilerinden okulların konumlarını görüntüleyebilirsiniz.


Ortaokul döneminin verimli geçememesi öğrencilerin geleceklerini pozitif yönde etkilemektedir. Bu bağlamda doğru okul seçimi çok önemlidir. Öğrenciniz için en uygun eğitim kurumunu seçmek için Esenler özel ortaokullarının tümünü derlediğimiz listemizi inceleyebilirsiniz. Kriterlerinize göre filtreleme seçeneklerini düzenleyebilir, Esenler kolejlerinin fiziksel imkanlarını, verdikleri dil eğitimlerini, aktivite ve hizmetlerini belirleyebilirsiniz. İstanbul Esenler özel ortaokulları fiyatlarını profillerden görüntüleyebilir ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Velilerin okullar hakkında yorumlarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Filtrelemeler sonucu sizin için hazırlan özel Esenler ortaokulları listesinden uygun okulu belirleyemediyseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

2 okul bulundu.
Özel Devran Koleji Ortaokulu Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Devran Koleji Ortaokulu

Özel Devran Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kemer Boğaziçi Ortaokulu Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Kemer Boğaziçi Ortaokulu

Özel Kemer Boğaziçi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:00

İstanbul Esenler Özel Ortaokulları

İstanbul Esenler'de hizmet veren özel ortaokullar ve kolejlerin hakkında yazılarını ve veli yorumlarını okuyabilir, branş derslerini, fiziksel özelliklerini, senelik ücretlerini ve öğrencilere sunulan hizmetleri öğrenebilirsiniz.

Esenler Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum