fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Silivri Özel Ortaokulları

Silivri bölgesinin demografik yapısı çoğunlukla genç ve orta yaşlı bireylerden oluşmaktadır. Silivri, eğitim açısından gelişmiş bir bölge niteliğindedir. Yüz ölçümü bakımından geniş ve ferah bir yapıda olarak, öğrencilerin kalabalıktan uzak bir biçimde sağlıklı eğitim alabilmelerini destekleyen özel ortaokullar ve özel kolejler bölgede bulunmaktadır.


Silivri özel ortaokulları, fiziki imkanlar bakımından kaliteli eğitim sürdürmek adına teknolojik donanıma sahiptir. Bölgedeki kurumlar genellikle kolej yapısında hizmet sağlamaktadır. Kolejlerin avantajı olarak anaokulundan liseye kadar eğitim sağladığından dolayı eğitim programlarını sarmal bir yapıda ilerletmektedir. Böylece örtücü bir biçimde, öğrenci her sene bir önceki seneden gördüğü bilgilerle desteklenmekte ve öğrenimleri kolaylaşmaktadır. Silivri bölgesindeki özel ortaokulları hakkında detaylı bilgilere Okul.com.tr'den ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Silivri kolej fiyatlarını ve okul görsellerini inceleyebilir, özel ortaokullar hakkında yapılan veli yorumlarını okuyabilirsiniz.


Silivri özel ortaokulları, öğrencilerinin 21.yüzyıl becerisine sahip bireyler olabilmeleri adına çeşitli yaklaşımlar düzenlemektedir. Bu yaklaşımlar, öğrencinin kendi potansiyelinin en üst seviyesine çıkmaları adına branşında uzman eğitmenlerle desteklenmektedir.


Özel Silivri ortaokulları, dil edinimi konusunda öğrencilere çeşitli çalışmalar uygulamaktadır. Bölgedeki tüm özel okullar birinci yabancı dil olarak, İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Öğrencilerinin dil bilgisi konusunda okuma, yazma, konuşma yetkinliklerine sahip bireyler olabilmeleri adına çeşitli yaklaşımlar uygulamaktadır. Ayrıca İngilizce haricinde seçmeli olarak bölgedeki okullar Almanca ve Fransızca dil eğitimi de sunmaktadır.


Özel Silivri ortaokulları fiyatları ve özel kolej ücretleri; okulların öğrencilere sunduğu eğitim farklılıkları, fiziki imkanları, yaptığı uygulamalar ve eğitim kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Silivri'de yer alan özel kurumların görsellerini, fiziki imkanlarını ve özel okullar hakkında detaylı bilgileri, Okul.com.tr'nin sizler için oluşturduğu Silivri özel ortaokulları listesinden inceleyebilirsiniz. Silivri özel ortaokulları listesini incelemek için yeteri kadar vakit bulamıyorsanız Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilirsiniz.

4 okul bulundu.
Özel Silivri Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Silivri / Mimar Sinan Mah.
Özel Silivri Final Okulları Ortaokulu verified

İyiki kızımı kaydettirmişim kızım okulunu çok seviyor yöneticisinden öğretmenine tüm herkes içten harika insanlar teşekk...

Diğer Okullar

Özel Mektebim Koleji Silivri Ortaokulu Özel Okul
Silivri / Alipaşa Mah.
Özel Mektebim Koleji Silivri Ortaokulu

Erken yaştan itibaren yavrularımıza birden fazla yetenek kazandıran, başarıdan başarıya koşan silivrinin en güzel okulu...

  • Okul Saatleri:
    08:55 - 16:30
Özel Silivri Çizgi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Silivri / Cumhuriyet Mah.
Özel Silivri Çizgi Koleji Ortaokulu

Özel Silivri Çizgi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Silivri Odak Okulları Ortaokulu Özel Okul
Silivri / Yeni Mah.
Özel Silivri Odak Okulları Ortaokulu

Özel Silivri Odak Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Silivri Özel Ortaokulları

Silivri İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejler hakkında detaylı bilgilere, hakkında yazılarına, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, çalışma saatlerine ve senelik ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Silivri Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum