fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Şile Özel Ortaokulları

Şile, eğitim açısından yüksek bir seviyeye sahip bölge niteliğinde bulunmaktadır. Anaokulu ve ilkokulda çocukluk çağında olan öğrenciler ortaokul seviyesinde gençlik dönemlerine adım atmış olmaktadır. Şile özel ortaokulları, ergenlik dönemindeki öğrencilerin gelişimlerini titizlikle sağlayıp hayata hazır ve donanımlı bireyler yetiştirmek amacı ile hassaslıkla oluşturduğu eğitim yaklaşımları ile ön plana çıkmaktadır. Bölgedeki özel ortaokullar, öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturduğu eğitim ortamlarında ağırlayarak, kaliteli ve çok yönlü bir hizmet sunmaktadır.


Özel Şile ortaokulları, eğitim yaklaşımları ile öğrencilerini çağın gereklilikleri ile donatmaktadır. Öğrencilerine robotik kodlama ve akıl zeka oyunları eğitimleri veren kurumlar Şile bölgesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemek amacı ile çeşitli aktivite, faaliyet ve eğitim yaklaşımlarıyla hareket etmektedir. Şile'de bulunan özel ortaokulları, fiziki imkanlarında bilgisayar, fen laboratuvarı ve akıllı tahta bulunmaktadır. Böylece öğrencilere teoride sunulan bilgiler nesneleştirilerek, örneklerle daha kalıcı hale getirilmektedir. Öğrencilerin fiziki gelişimlerini desteklemek amacı ile Şile'deki özel kolejler; bedensel faaliyet ve aktivitelerin yapılacağı ortamları fiziki imkanlarına dahil etmektedir. Bölgedeki çoğu okul bünyesinde kapalı spor salonu, oyun ve spor alanları bulunmaktadır.


Şile özel ortaokulları, öğrencilerinin yabancı dil konusundaki yetkinliklere sahip olabilmeleri adına çeşitli yaklaşımlar düzenlemektedir. Bu yaklaşımlar arasında ders içi etkinlikler ve çeşitli deneme sınavları bulunmaktadır. Dil edinimini kolaylaştırmak amacı ile ezberci bir sistemden uzak olarak öğrencilere İngilizce dil eğitimini eğlenceli bir yapı ile sürdürmektedir. Öğrenciler bu yaklaşımlarla dil edinimini kolay bir biçimde sağlamaktadır. Aynı zamanda ana dil gelişimlerini de destekleyerek dil bilgisi konusunda yetkinlikler kazanmalarına imkan vermektedir.


Okul.com.tr'nin oluşturduğu Şile özel ortaokulları listesinden, bölgedeki kurumlar hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki özel kolej ve ortaokullarının ücretleri, okulların fiziki imkanları, eğitim farklılıkları gibi detayları inceleyebilirsiniz. Kendinize uygun kriterleri filtreleyerek size en yakın kurum ya da kurumları görüntüleyebilirsiniz. Şile özel ortaokullarını incelemek için yeteri vakit bulamıyorsanız Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilirsiniz.

1 okul bulundu.
Özel Bilgi Kuram Ortaokulu Özel Okul
Şile / Çavuş Mah.
Özel Bilgi Kuram Ortaokulu

Özel Bilgi Kuram Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Şile Özel Ortaokulları

İstanbul Şişli'de bulunan özel ortaokulların fiziki imkanlarını, çalışma saatlerini, senelik eğitim bedellerini, eğitim farklılıkların ve okul görsellerini tek bir sayfa üzerinde görüntüleyin!

Şile Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum