fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bahçelievler Özel Ortaokulları

İstanbul'un Bahçelievler ilçesi özel okul sayısı her geçen gün artan ve çevre ilçelerden velilerin okul tercih ettiği kurumların bulunduğu bir bölgeyi kapsamaktadır. Kolej bünyesinde bulunan ortaokulları ilçede uzun yıllardır hizmet verdiğinden ailelerin güvenini kazanmış ve sundukları fiziksel imkanlarla çocukların fiziksel gelişimlerini desteklemişlerdir. Bahçelievler özel ortaokulları listemizde yer alan kurumlar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına sizler için özel olarak hazırladığımız okul profil sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bölgede yer alan okullarla hemen iletişime geçip kayıt ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Özel Bahçelievler ortaokulları, akademik anlamda atılacak temelin sağlam olması adına çalışmalar yürütmekte, öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak okul binalarını ihtiyaca uygun tasarlamaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden bölgedeki kurumlar, eğitim de derslerin daha verimli geçmesi adına teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmakta, değişen ve dönüşen dünyaya ayak uydurmaktadır. Bahçelievler özel ortaokullarının; bina, bahçe ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına yabancı dil olanaklarına, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak okulları yakından tanıyabilirsiniz. Tek bir liste üzerinden okulların tamamını görüntüleyerek karşılaştırmalar yapabilir, çocuğunuz için en ideal okulu belirleyebilirsiniz.


Veli yorumları daha önce bir okulu tercih etmiş ve o okulla ilgili bilgi sahibi olan kişilerce yapılmaktadır. Okul.com.tr üzerinde bulunan okul profillerinde yer alan veli yorumları okul seçiminizi kolaylaştıracak ve kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili sizlere bilgiler verecektir. Bu yorumları okuyarak okul tercih işleminizi kolaylaştırabilir, diğer ebeveynlerin rehberliğinde hızlıca kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bahçelievler kolejlerinin eğitim ve yemek fiyatları velilerin en çok merak ettiği bilgilerin başında gelmektedir. İlçedeki kurum sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Kolej profillerinde yer alan fiyatları inceleyerek ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak kurumları belirleyebilirsiniz.


Bahçelievler özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

19 okul bulundu.
Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu verified

Okulunuzun 2 yıl velisi oldum, okulun ilk velilerinden birisi olarak açılışından bu yana bu kadar disiplin ve profesyone...

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu verified

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Murat Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Murat Ortaokulu verified

3 yıldır oğlumun da eğitim gördüğü bir okul. kaliteli bir eğitim programı var. öğretmenlerimiz çok iyi birer eğitmen çok...

Özel AREL Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Ortaokulu verified

Arel koleji ortaokulu öğretmen ve idareci kadrosuyla okula adeta hayat vermektedir. teknolojileri takip eden sanatsal ve...

Özel Bahçelievler Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Cumhuriyet Mah.
Özel Bahçelievler Bil Koleji Ortaokulu

Yeni açılmasına rağmen eksiksiz bir şekilde eğitim öğretime başlandı.öğretmenlerimiz,yöneticilerimiz,hizmetlilerimiz çok...

Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu

Akademik açıdan çok güçlü bir eğitim kadrosu var. ders başarısını sosyal faaliyetlerle tamamlayan bir okul. kızımı oraya...

Özel Bahçelievler Yeniden Diriliş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Yeniden Diriliş Koleji Ortaokulu

Özelikle ücretler pahalı böyle bir kurum nasıl böyle bir fiyat tarifesi uygular diyen arkadaşlara bu okulda ülkemizin en...

Özel Başarılı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Başarılı Okulları Ortaokulu

Özel Başarılı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Şafak Okulları Bahçelievler Ortaokulu

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Ortaokulu

Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocasinan ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Kocasinan Merkez Mah.
Özel Kocasinan ERA Koleji Ortaokulu

Özel Kocasinan ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu

Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Ortaokulu

Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler ERA Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu

Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bahçelievler Özel Ortaokulları

Bahçelievler İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin veli yorumlarını ve hakkında yazılarını okuyabilir, çalışma saatlerini, branş derslerini, fiziksel özelliklerini ve senelik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum