fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Bahçelievler Özel Ortaokulları

Bahçelievler özel ortaokulları, öğrencilerin en doğru eğitim kurumunda öğrenim görmesini desteklemektedir. Özel okullar öğrencilerinin etkili bir öğrenim süreci geçirebilmesi adına yenilikçi eğitim anlayışı ile hizmet sağlamaktadır. Çağdaş eğitim ortamlarında öğrencilerin kişilik gelişiminin yanı sıra fiziksel gelişimlerine de öncelik vermektedir. Ders içi ve ders dışı aktivitelerle öğrencilerin eğitimi etkili biçimde edinimini amaçlamaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alarak ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmek adına faaliyetlerini detaylandırmaktadır. Kaliteli eğitim anlayışından hareketle Bahçelievler özel ortaokulları, pek çok veli tarafından tam not almaktadır. Eğitime bakış açıları ile öğrencilerin hedeflerine emin adımlarla yürümelerini desteklemektedir. Nitelikli bireyleri hayata hazırlamak adına çok yönlü yaklaşımlar uygulamaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin önemli olduğu kadar sosyal ve kültürel gelişimlerinin de önemli olduğunu savunan özel okullar, oluşturdukları modellerle ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.


İstanbul'un Bahçelievler ilçesi özel okul sayısı açısından nüfusa oranla yeterli seviyededir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek nitelikte pek çok özel okul Bahçelievler'de bulunmaktadır. Ortaokul seviyesindeki kurumlar genellikle kolej yapısında öğrencilerle buluşmaktadır. Kolejler bütünleşik bir düzen içerisinde eğitim çalışmalarını devam ettirdiğinden dolayı başarı oranı daha yüksek olabilmektedir. Bahçelievler'de adından ve başarısından sıklıkla söz ettirmiş kolejler bulunmaktadır. Kolej bünyesinde bulunan ortaokulları ilçede uzun yıllardır hizmet verdiğinden ailelerin güvenini kazanmış ve sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemiştir. Bahçelievler özel ortaokulları hakkında merak edilen tüm soruların yanıtına Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okul arayan veliler için özel olarak hazırlanan listeden kriterlerinize uygun kurumlarla görüşmek adına form doldurabilir ya da arayabilirsiniz. Bölgede yer alan okullarla hemen iletişime geçip kayıt ile ilgili detaylı bilgi alın. Kurumların erken kayıt avantajlarından ya da Okul.com.tr'ye özel indirimlerinden faydalanın!


Bahçelievler özel ortaokulları, akademik anlamda atılacak temelin sağlam olması adına çalışmalar yürütmekte, öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak okul binalarını ihtiyaca uygun tasarlamaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden bölgedeki kurumlar, eğitimde derslerin daha verimli geçmesi adına teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmakta, değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurmaktadır. Bahçelievler özel ortaokulları; bina, bahçe ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına yabancı dil olanaklarına, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak okulları yakından tanıyabilirsiniz. Tek bir liste üzerinden okulların tamamını görüntüleyerek karşılaştırmalar yapabilir, öğrenciniz için en ideal okulu belirleyebilirsiniz.


Veli yorumları daha önce bir okulu tercih etmiş ve o okulla ilgili bilgi sahibi olan kişilerce yapılmaktadır. Okul.com.tr üzerinde bulunan okul profillerinde yer alan veli yorumları okul seçiminizi kolaylaştıracak ve kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili sizlere bilgiler verecektir. Bu yorumları okuyarak okul tercih işleminizi kolaylaştırabilir, diğer ebeveynlerin rehberliğinde hızlıca kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bahçelievler kolejlerinin eğitim ve yemek fiyatları velilerin en çok merak ettiği bilgilerin başında gelmektedir. İlçedeki kurum sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Kolej profillerinde yer alan fiyatları inceleyerek ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak kurumları belirleyebilirsiniz. Okul.com.tr'ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini, erken kayıt avantajlarını ve Okul.com.tr için özel olarak yapılan indirimleri görüntüleyebilirsiniz. Okul.com.tr'nin özel okul arayan veliler için hazırladığı Bahçelievler özel okulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumları görüntüleyin. Okulların eğitim alanındaki başarılarını görüntüleyerek size en uygun kurumla anında iletişime geçin. Zaman kaybetmeden bölgedeki tüm kurumlar hakkında bilgi sahibi olun.


Bahçelievler özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

20 okul bulundu.
Özel Bahçelievler Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Cumhuriyet Mah.
Özel Bahçelievler Bil Koleji Ortaokulu verified

Yeni açılmasına rağmen eksiksiz bir şekilde eğitim öğretime başlandı.öğretmenlerimiz,yöneticilerimiz,hizmetlilerimiz çok...

%7 İndirim Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu verified

Akademik açıdan çok güçlü bir eğitim kadrosu var. ders başarısını sosyal faaliyetlerle tamamlayan bir okul. kızımı oraya...

Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu verified

Merhaba kızım oyun okulunda bu 2 yıl bu okuldaydı ve oldukça memnunduk . fakat her veli gibi araştırma yapıp daha adı du...

Özel Başarılı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Başarılı Okulları Ortaokulu verified

Önce büyük oğlumu ardından küçük oğlumu yazdirdim. insani ve ahlaki değerlerine sahip çıkan atatürkçü çocuklar yetisiyor...

Diğer Okullar

Özel Bahçelievler Şafak Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Şafak Okulları Ortaokulu

Öncelikle şafak ailesine bize kattıkları için çok teşekkür ederim kızımı biran bile düşünmeden okula yazdırdığım günden...

Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu

Okulunuzun 2 yıl velisi oldum, okulun ilk velilerinden birisi olarak açılışından bu yana bu kadar disiplin ve profesyone...

Özel Murat Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Murat Ortaokulu

3 yıldır oğlumun da eğitim gördüğü bir okul. kaliteli bir eğitim programı var. öğretmenlerimiz çok iyi birer eğitmen çok...

Özel AREL Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Ortaokulu

Arel koleji ortaokulu öğretmen ve idareci kadrosuyla okula adeta hayat vermektedir. teknolojileri takip eden sanatsal ve...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:45
Özel Bahçelievler Yeniden Diriliş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Yeniden Diriliş Koleji Ortaokulu

Özelikle ücretler pahalı böyle bir kurum nasıl böyle bir fiyat tarifesi uygular diyen arkadaşlara bu okulda ülkemizin en...

Özel Güneşli Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Güneşli Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Güneşli Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aka Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Aka Koleji Ortaokulu

Özel Aka Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bahçelievler Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler ERA Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu

Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Kocasinan ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Kocasinan Merkez Mah.
Özel Kocasinan ERA Koleji Ortaokulu

Özel Kocasinan ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:10
Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Tulip International School Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Tulip International School Ortaokulu

Özel Tulip International School Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Bahçelievler Özel Ortaokulları

Bahçelievler İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerin veli yorumlarını ve hakkında yazılarını okuyabilir, çalışma saatlerini, branş derslerini, fiziksel özelliklerini ve senelik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bahçelievler Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum