fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Beyoğlu Özel Ortaokulları

Beyoğlu bölgesi okul çeşitliliği açısından zengin bir bölgedir. Beyoğlu özel ortaokulları genellikle kolej bünyesinde eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra bölgede yabancı uyruklu öğrencilere hizmet veren milletlerarası ortaokullar da bulunmaktadır. Bölgenin merkezi yapısı itibariyle okulların büyük çoğunluğu bünyelerinde servis imkanı sunmaktadır. Bölgede bulunan tüm okullar fiziki imkanlar bakımından zengin donanıma sahip kurumlardır. Modern eğitim yöntemleri sürdürülen Beyoğlu özel ortaokulları bünyesinde bilgisayar ve fen laboratuvarları, açık ve kapalı spor alanları, geniş kullanım alanlarına sahip bahçe, sera, sanat ve müzik atölyeleri bulundurmaktadır. Organik beslenmeye de önem veren Beyoğlu özel ortaokulları, öğrencilerin fiziki gelişimlerini de desteklemek adına yemekhaneler de verilen menüler okulların web siteleri üzerinden velilere bildirilmekte, hazırlanan yiyecekler uzman onayından geçtikten sonra öğrencilere sunulmaktadır. Futbol, voleybol, basketbol gibi spor etkinlikleri dersler içerisinde yürütülürken farklı spor dallarında gelişmek isteyen öğrencilere de kulüp etkinlikleri kapsamında destek olunmaktadır. Öğrencilerin gelişimleri yine kulüp etkinlikleri kapsamında sanatsal faaliyetlerle de desteklenmektedir. Robotik ve kodlama eğitimi veren özel Beyoğlu ortaokulları öğrencilerine yeni çağın hızla gelişen teknoloji tarafı için de öğrencilerine bir temel sağlamaktadır.


Beyoğlu özel ortaokul fiyatları her bütçeye hitap edecek şekildedir. Bölge de okulların saatleri 08.00 ve 09.00 arasında başlamakta, 15.00 ve 16.00 aralığında son bulmaktadır. Özel ortaokullar lise öncesi hazırlık eğitimleri kapsamında öğrencilere gün sonu etkinlikleri düzenlemektedir. Bu eğitimler kapsamında belirli aralıklarla düzenlenen deneme sınavları sonucu öğrencilerin gelişimleri takip edilmekte, eksik konu bilgisi bulunan öğrencilere, bireysel veya grup etkinlikleriyle destek olunmaktadır. 8. sınıf dönemine gelen öğrenciler için MEB müfredatından ayrılmadan, yoğunlaştırılmış hazırlık eğitimleri okulların akademik sistemleri dahilinde sürdürülmektedir. Hafta sonu test çözümü ve etüt dersleri Beyoğlu özel ortaokulları genelinde cumartesi günleri yarım gün şeklinde işlenmektedir. Okullar lise başarısı kazandırmayı amaçlarken öğrencilere sadece akademik bilgiler dahilinde değil aynı zamanda sınav stres ve kaygılarını gidermek amacıyla da hizmet verilmektedir. Okullar dahilinde bulunan rehberlik servisi aracılığıyla öğrenciler için çeşitli okul gezileri ve seminerler düzenlenmektedir. Yabancı dil eğitimleri öğrencilere verilirken çok dilli bir yapı benimsenmektedir. Bu yapı dahilinde özel Beyoğlu ortaokulları İngilizce ve Almanca eğitimleri vermektedir.


Beyoğlu özel ortaokulları öğrencilerin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerini desteklemek adına faaliyetlerini renklendirmektedir. Kaliteli eğitim anlayışından hareketle öğrencilerin ortaokul seviyesinde eksiksiz bir öğrenim görmesini amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda hazırladıkları eğitim yaklaşımlarını alanlarında donanımlı öğretmenlerle sunmaktadır. Beyoğlu'daki özel ortaokullar, pek çok veli tarafından takdir edilmektedir. Eğitim alanındaki başarıları ile adından sıklıkla söz ettiren bu kurumlar, kendi eğitim programlarını kendileri oluşturmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı çerçevesinde oluşturulan eğitim modelleri, öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasını amaçlamaktadır.


Beyoğlu kolejlerinin tümünü sizin için hazırladığımız listeleme sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Kolejleri kriterlerinize göre sıralamak için filtreleme seçeneklerinden fiziksel imkanları dahilinde uyku odası ve yemekhane gibi seçenekleri, okulların sunduğu hizmetleri ve aktiviteleri seçebilir, sizin için özelleştirilmiş Beyoğlu özel ortaokulları listesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Okul profillerinden okullara ait tüm detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Özel Beyoğlu ortaokulları ücretlerini profillerden görüntüleyebilir, kendinize ve öğrencinize uyan okul ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Listeyi incelemek için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardımıyla size ve kriterlerinize uygun 5 özel ortaokul önerisini alabilirsiniz.

5 okul bulundu.
Özel Tarhan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beyoğlu / Tomtom Mah.
Özel Tarhan Koleji Ortaokulu

63 yıllık köklü eğitim geleneği ile yenilikçi, özgün, öğrenme ve araştırma tutkusu olan bireyler yetiştirir.

Özel Beyoğlu Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Beyoğlu / Kaptanpaşa Mah.
Özel Beyoğlu Doğa Koleji Ortaokulu

Her sene öğretmenlerimiz değişir, geçen sene 5 branş öğretmenlerimiz değişti , bu sen şubeyi kapatıp diğer sınıflara dağ...

  • Okul Saatleri:
    08:40 - 16:00
Özel Zapyon Rum Ortaokulu Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Zapyon Rum Ortaokulu

Özel Zapyon Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zoğrayfon Rum Ortaokulu Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Zoğrayfon Rum Ortaokulu

Özel Zoğrayfon Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esayan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Esayan Ermeni Ortaokulu

Özel Esayan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:05 - 15:40

İstanbul Beyoğlu Özel Ortaokulları

Beyoğlu İstanbul'da hizmet veren özel ortaokullar ve kolejlerin hakkında yazılarını ve veli yorumlarını okuyabilir, fotoğraf galerilerini, senelik ücretlerini ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Beyoğlu Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum